Н У Х Т

Відкриту лекцію онлайн прочитала доцент кафедри технології цукру і підготовки води

01 червня 2020

Відкриту лекцію онлайн прочитала доцент кафедри технології цукру і підготовки води

Долаючи карантин і не зупиняючи навчальний процес, кафедра технології цукру і підготовки води йде у ногу зі сучасними технологіями та тестує нові інформаційні рішення для залучення великої кількості студентів до лекцій у реальному часі.

28 травня 2020 р. за допомогою сервісу відеоконференцій ZOOM доцент кафедри Наталія Романченко прочитала відкриту лекцію з дисципліни «Харчові технології. Технологія цукру і полісахаридів» для студентів денної форми навчання груп ТІ-ІІ-1 і ТІ-ІІ-2. Тема лекції – «Отримання цукру. Вимоги нормативної документації до білого цукру».

На лекції були присутні начальник навчально-методичного відділу, професор Валерій Виговський, завідувачка кафедри технології цукру і підготовки води, доктор технічних наук, професорка Наталія Гусятинська та викладацький склад кафедри. Онлайн-лекцію прослухали більше 40 студентів.

Присутні відзначили, що лектор вільно оперувала технічними формулюваннями для викладання матеріалу та надавала ґрунтовні, зрозумілі відповіді на питання студентів. Викладення матеріалу супроводжувалося презентацією з використанням апаратурно-технологічних схем, фото та рисунків нового обладнання, таблиць і формул.

Під час лекції студенти вдосконалювали свої навички використання програми ZOOM, давали правильні відповіді в чаті на задані викладачем запитання, чим довели, що  підчас карантину матеріал може викладатися і сприйматися дистанційно.

Впевнені, що, незважаючи, на всі складнощі карантинного періоду, викладачі і студенти  гідно справляються з викликом дистанційного навчання та сподіваємося на швидку зустріч у реалі.

Опублікований: 01-06-2020
Читайте також:
Offline-заняття – неоціненний досвід

З 14 вересня всі заняття у студентів денної форми навчання в нашому університеті відбуваються в режимі online. А незадовго до цього, 11 вересня студенти-буотехнологи групи БТ-4-2 відпрацювали надзвичайно цікаву лабораторну роботу з дисципліни «Мікробіологія, санітарія та гігієна виробництв з основами НАССР». Поринути у захоплюючий світ мікробіолог...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Offline-заняття – неоціненний досвід 21 вересня 2020

Гостьова лекція від кафедри туристичного та готельного бізнесу

1 листопада у рамках вивчення обов’язкової дисципліни «Організація та логістика транспортних послуг» для здобувачів 3 курсу спеціальність 242 «Туризм і рекреація» гостьову лекцію прочитав керівник напрямку вузькоколійних залізниць та ретро-техніки АТ «Укрзалізниця» Олег Заблудовський. Лекція «Вузькоколійна залізниця: історія, відтворення, використ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Гостьова лекція від кафедри туристичного та готельного бізнесу 02 листопада 2023

Нові наукові ступені підкорили здобувачі кафедри обліку і аудиту

На кафедрі обліку і аудиту завершилися захисти дипломних робіт здобувачів першого (бакалаврського) і другого (магістерського) ступенів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» денної і заочної форми навчання. До захисту були представлені дипломні роботи за сучасною тематикою, сформованою з урахуванням актуальних проблемних питань із обліку, аналі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нові наукові ступені підкорили здобувачі кафедри обліку і аудиту 27 лютого 2019

Ми – разом, ми працюємо,  все буде УКРАЇНА!

20 квітня колектив кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації зібрався на планове засідання кафедри. У теплій дружній атмосфері обговорили робочі питання. Виступили: завідувачка кафедри Галина Чередніченко про вибіркові дисципліни та виконання плану методичних рекомендацій на 2021-2022 н.р.; Дужик Наталія та Андрій Уліщенко про стан...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Ми – разом, ми працюємо, все буде УКРАЇНА! 21 квітня 2022