Н У Х Т

Відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади НУХТ з біології

25 травня 2020

Відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади НУХТ з біології

23 травня 2020 р. відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади НУХТ з біології. Цього року цей захід проходив у дистанційному режимі з використанням платформи відеоконференцій Zoom і платформи дистанційної освіти Moodle. Після ідентифікації учасників під час відеоконференції, їм був відкритий доступ до виконання олімпіадних завдань з біології на платформі Moodle.

Упродовж двох годин школярі вдумливо сиділи перед моніторами і завантажували свої відповіді. Адже завдання, яке вони виконували, не було простим. Учасникам необхідно було дати відповідь на 20 тестових завдань, де потрібно було обрати одну відповідь із чотирьох. Потім пройти 20 завдань, де необхідно було підтвердити або спростувати правильність твердження. Далі необхідно було виконати 2 практичних завдання, де на основі аналізу графічного зображення біологічного об’єкта, учасники давали відповіді на запитання стосовно назви і функцій біологічних структур. І наприкінці потрібно було надати розгорнуту відповідь на 2 відкритих питання.

Після завершення часу на виконання, учасники завантажили виконані роботи на платформу Moodle, а комісія у складі завідувачки кафедри біотехнології і мікробіології Тетяни Пирог, доцентів Вікторії Красінько і Оксани Скроцької приступила до їх перевірки. Відповіді на тестові завдання були враховані автоматично, а от відкриті питання члени комісії перевіряли тривалий час. Незабаром результати ІІ туру олімпіади з біології будуть оприлюднені на сторінці ІІ туру олімпіад НУХТ.

Бажаємо успіхів учасникам! До зустрічі у лавах студентів НУХТ!

Опублікований: 25-05-2020
Читайте також:
Продовжують розвивати свої soft skills викладачі кафедри фінансів

Для того, щоб підготувати висококваліфікованих фахівців, відкритих до активного сприйняття всього нового, спроможних до безперервного особистісного й професійного самовдосконалення, викладач повинен сам постійно навчатися. Тільки у такому випадку він зможе надавати не тільки якісні професійні знання, а й сприяти всебічному розвитку особистості кожн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Продовжують розвивати свої soft skills викладачі кафедри фінансів 05 грудня 2022

Останній крок на шляху до диплома магістра

Нині плин часу у магістрантів 2-го року навчання, мабуть, прискорюється. Карантинні обмеження з одного боку дали їм більше часу приділити виконанню магістерської роботи, але дещо обмежили можливість безпосереднього виконання наукової роботи і очного спілкування з керівниками. І тепер, коли до захистів кваліфікаційних робіт залишилося півмісяця, над...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Останній крок на шляху до диплома магістра 02 лютого 2021

Викладачі і студенти кафедри екології та збалансованого природокористування взяли участь у Міжнародному екологічному форумі

14 вересня у Київській міській державній адміністрації  відбувся Міжнародний екологічний форум до Міжнародного дня озонового шару, що проводиться кожного року. Цей захід відвідали і представники кафедри екології та збалансованого природокористування, доценти Ольга Тогачинська, Оксана Салавор і магістри Аліна Расулова та Олександр Антофій. Тема Фор...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладачі і студенти кафедри екології та збалансованого природокористування взяли участь у Міжнародному екологічному форумі 17 вересня 2018

День захисників і захисниць України вшанувала кафедра гуманітарних дисциплін

Протягом минулого тижня колектив кафедри гуманітарних дисциплін провів низку заходів, присвячених Дню захисників і захисниць України, що традиційно відзначається 14 жовтня водночас зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва. Професорка Надія Левицька знайомила здобувачів із історією вшанування цього свята та його значенн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

День захисників і захисниць України вшанувала кафедра гуманітарних дисциплін 17 жовтня 2022