Н У Х Т

Відбувся День відкритих ноутбуків з НУХТ

15 червня 2020

Відбувся День відкритих ноутбуків з НУХТ

Незважаючи на карантинні обмеження, колектив університету робить усе можливе, щоб цього року вступники теж змогли більше дізнатися про наш навчальний заклад, поспілкувавшись із викладачами та студентами. Тож 13 червня відбувся онлайн-вебінар «День відкритих ноутбуків з Національним університетом харчових технологій». Метою такого незвичного формату заходу було познайомити вступників 2020 року з перевагами навчання саме у нас, розповісти про особливості вступної кампанії 2020, презентувати кожний факультет та інститут і можливості, які розкриваються перед студентами за час навчання та після закінчення університету.

Функцію модератора та організатора заходу виконувала доцент кафедри вищої математики ім. Можара В. І. Вікторія Романенко, яка разом зі студентами 3 курсу Навчально-наукового інституту економіки і управління Віолетою Резник та Артемом Шостаком стали і ведучими заходу.

Артем і Віолета розповіли про історію свого вступу до університету, щиро поділилися своїми емоціями щодо студентського життя, пар, першої сесії, дозвілля, розповіли про можливості поєднувати навчання і роботу, стажування за кордоном.

Ґрунтовну презентацію про особливості вступної кампанії 2020 р. підготував заступник відповідального секретаря приймальної комісії Вадим Серпученко, який і давав відповіді на запитання щодо нюансів вступу на бюджет.

Декан факультету біотехнології та екологічного контролю Наталія Грегірчак, заступник директора Навчально-наукового інституту харчових технологій Анастасія Пухляк, відповідальний за роботу зі студентами Навчально-наукового інституту економіки і управління Олександр Тимченко детально розповіли про спеціальності та освітні програми своїх структурних підрозділів у студії, а директор Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Сергій Блаженко, доцент кафедри автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління факультету автоматизації і комп’ютерних систем Олександр Пупена, відповідальна за профорієнтаційну роботу факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Віра Зуйко, враховуючи карантинні обмеження, презентували особливості підготовки здобувачів дистанційно.

Під час прямого ефіру на YouTube, який тривав майже дві години, усі учасники детально відповідали на запитання, що надходили у чат. Запис відеотрансляції наразі активно переглядається і продовжує виконувати профорієнтаційну роботу серед вступників.

Для продовження online-спілкування абітурієнтів сформований файл із прямими контактами усіх деканатів та особистими контактами студентів-волонтерів, які будуть допомагати вступникам зорієнтуватися у виборі спеціальності, особливостях навчання тощо.

Допомогу з технічним забезпеченням трансляції надав Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти МОН України, за що керівництво нашого університету та весь колектив щиро вдячні!

Сподіваємося, більшість із наших глядачів стануть у вересні студентами Національного університету харчових технологій.

Колектив університету бажає усім вступникам 2020 року успішно здати ЗНО і, незважаючи ні на що, досягти поставленої мети та вступити на омріяну спеціальність!

 

Опублікований: 15-06-2020
Читайте також:
Відкрите заняття на кафедрі експертизи харчових продуктів

16 березня 2018 р. на кафедрі експертизи харчових продуктів відбулося планове відкрите заняття асистента кафедри Марії Янчик з дисципліни вільного вибору студентів «Основи сенсорного аналізу» для студентів другого курсу напряму підготовки  «Харчові технології». Згідно з робочою програмою навчальної дисципліни, тема лабораторного заняття «Методи пе...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відкрите заняття на кафедрі експертизи харчових продуктів 17 березня 2018

Магістранти-біотехнологи – переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія»

18 квітня 2018 р. у найстарішому вищому технічному навчальному закладі України та Східної Європи – Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія», в якому взяли участь студенти кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ. На кон...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Магістранти-біотехнологи – переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія» 19 квітня 2018

Урочисто отримали дипломи перші магістри-технологи органічних харчових продуктів

Цьогоріч у нашому університеті завершили навчання перші випускники освітньої програми «Технології органічних харчових продуктів» спеціальності 181 «Харчові технології». Всього в день урочистого вручення документів про здобуття повної вищої освіти свої довгоочікувані дипломи отримали 7 майбутніх висококваліфікованих фахівців органічної галузі, з ни...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Урочисто отримали дипломи перші магістри-технологи органічних харчових продуктів 06 березня 2020

Особливості дистанційної освіти біотехнологів: сучасний стан, проблеми та перспективи

Стрімкий розвиток і розповсюдження інформаційних технологій, який ми спостерігаємо нині, стимулює з нових позицій розглядати методи і засоби, задіяні у освітньому процесі. Одним із головних завдань сучасної вищої освіти є розвиток у студентів навичок самоосвіти й творчого використання отриманих знань. Отже актуальним завданням, яке стоїть перед пед...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Особливості дистанційної освіти біотехнологів: сучасний стан, проблеми та перспективи 30 березня 2020