Н У Х Т

Відбувся День відкритих ноутбуків з НУХТ

15 червня 2020

Відбувся День відкритих ноутбуків з НУХТ

Незважаючи на карантинні обмеження, колектив університету робить усе можливе, щоб цього року вступники теж змогли більше дізнатися про наш навчальний заклад, поспілкувавшись із викладачами та студентами. Тож 13 червня відбувся онлайн-вебінар «День відкритих ноутбуків з Національним університетом харчових технологій». Метою такого незвичного формату заходу було познайомити вступників 2020 року з перевагами навчання саме у нас, розповісти про особливості вступної кампанії 2020, презентувати кожний факультет та інститут і можливості, які розкриваються перед студентами за час навчання та після закінчення університету.

Функцію модератора та організатора заходу виконувала доцент кафедри вищої математики ім. Можара В. І. Вікторія Романенко, яка разом зі студентами 3 курсу Навчально-наукового інституту економіки і управління Віолетою Резник та Артемом Шостаком стали і ведучими заходу.

Артем і Віолета розповіли про історію свого вступу до університету, щиро поділилися своїми емоціями щодо студентського життя, пар, першої сесії, дозвілля, розповіли про можливості поєднувати навчання і роботу, стажування за кордоном.

Ґрунтовну презентацію про особливості вступної кампанії 2020 р. підготував заступник відповідального секретаря приймальної комісії Вадим Серпученко, який і давав відповіді на запитання щодо нюансів вступу на бюджет.

Декан факультету біотехнології та екологічного контролю Наталія Грегірчак, заступник директора Навчально-наукового інституту харчових технологій Анастасія Пухляк, відповідальний за роботу зі студентами Навчально-наукового інституту економіки і управління Олександр Тимченко детально розповіли про спеціальності та освітні програми своїх структурних підрозділів у студії, а директор Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Сергій Блаженко, доцент кафедри автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління факультету автоматизації і комп’ютерних систем Олександр Пупена, відповідальна за профорієнтаційну роботу факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Віра Зуйко, враховуючи карантинні обмеження, презентували особливості підготовки здобувачів дистанційно.

Під час прямого ефіру на YouTube, який тривав майже дві години, усі учасники детально відповідали на запитання, що надходили у чат. Запис відеотрансляції наразі активно переглядається і продовжує виконувати профорієнтаційну роботу серед вступників.

Для продовження online-спілкування абітурієнтів сформований файл із прямими контактами усіх деканатів та особистими контактами студентів-волонтерів, які будуть допомагати вступникам зорієнтуватися у виборі спеціальності, особливостях навчання тощо.

Допомогу з технічним забезпеченням трансляції надав Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти МОН України, за що керівництво нашого університету та весь колектив щиро вдячні!

Сподіваємося, більшість із наших глядачів стануть у вересні студентами Національного університету харчових технологій.

Колектив університету бажає усім вступникам 2020 року успішно здати ЗНО і, незважаючи ні на що, досягти поставленої мети та вступити на омріяну спеціальність!

 

Опублікований: 15-06-2020
Читайте також:
Екологія харчових виробництв на прикладі ПраТ «Оболонь»

Студенти-екологи 3 курсу разом із доцентом кафедри екологічної безпеки та охорони праці Оксаною Салавор відвідали ПраТ «Оболонь». У рамках дисципліни «Екологія харчових виробництв»  майбутні спеціалісти ознайомилися з технологією виробництва солоду та пива, а також екологічними проблемами даної галузі. Звичайно, всі багато чули про передовий досвід...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Екологія харчових виробництв на прикладі ПраТ «Оболонь» 13 травня 2019

Блискучі захисти молодших спеціалістів

У відокремленому структурному підрозділі «Смілянський технологічний фаховий коледж Національного університету харчових технологій» відбувся захист кваліфікаційних робіт студентами спеціальності 181 «Харчові технології», освітньої програми «Виробництво цукристих речовин та полісахаридів». Здобувачі старанно попрацювали над своїми проєктами, уміло ї...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Блискучі захисти молодших спеціалістів 22 червня 2021

Вітання з 30-річчям Незалежності України

Шановні викладачі, співробітники, студенти! Щиро вітаю вас із 30-ю річницею Незалежності України. Для нашої країни з її багатою історією і віковічними традиціями – немає більшої цінності. Незалежність – наш найдорожчий скарб, найважливіше надбання, про неї мріяли й за неї щедро платили своєю кров’ю наші предки, її нині відстоює зі зброєю в руках ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вітання з 30-річчям Незалежності України 24 серпня 2021

Позитивно сприймати себе вчилися здобувачі на черговому засіданні Speaking club з носієм мови

Викладачка кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Наталія Божок разом зі спеціальним гостем Stuart Snuggs провела чергове засідання Speaking club на тему «Self-esteem» для студентів 1 та 2 курсу спеціальностей «Реклама та зв’язки з громадськістю» і «Менеджмент» (англомовний проєкт) Навчально-наукового інституту економіки і управл...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Позитивно сприймати себе вчилися здобувачі на черговому засіданні Speaking club з носієм мови 30 листопада 2021