Н У Х Т

Відбулося друге засідання зимового хімічного лекторію

11 лютого 2019

Відбулося друге засідання зимового хімічного лекторію

Два тижні, що пройшли після першого засідання хімічного лекторію, пролетіли як одна мить. Напевно, це сталося тому, що колектив кафедри харчової хімії, дирекція Навчально-наукового інституту харчових технологій, фахівці Центру моніторингу якості і координації освітньої діяльності НУХТ із нетерпінням чекали на друге заняття. Чи прийдуть вступники на наступне заняття? Чи змогли зацікавити старшокласників? Зараз відповідь однозначна – нам це вдалося!

У суботу 9-го лютого до університету на друге засідання зимового хімічного лекторію прийшли значно більше школярів. І, що особливо зворушило всіх організаторів, це були не тільки кияни, а й школярі з інших міст – Черкас, Ніжина, Обухова, Боярки!

Привітала старшокласників завідувач кафедри харчової хімії Світлана Бондаренко, вона ще раз наголосила на необхідності хімічних знань, зокрема на можливості підвищити особистий рейтинг при вступі до університету. Професор розповіла, що це можна зробити, взявши участь у предметних олімпіадах НУХТ.

Далі лекторій розпочав роботу. Разом із доцентом Вірою Іщенко школярі з’ясовували будову атома та всі наукові аспекти, що пов’язані з цим питанням. Дослідили, що приховує Періодична система елементів та як правильно нею користуватись. Традиційно перевірку одержаних знань здійснювали за допомогою розв’язання тесту, сформованого із завдань ЗНО з хімії минулих років.

Про переваги технологічної освіти та про спеціальності, за якими здійснюється підготовка в НУХТ, розповіла школярам та їх батькам директор Навчально-наукового інституту харчових технологій Оксана Кочубей-Литвиненко. Великий інтерес викликала цікава розповідь доцента кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Валерія Махинька про «таємниці» випікання хліба та виробництва цукерок, і яким чином знання хімічної науки допомагають технологам на виробництві.

Під час перерви слухачам лекторію запропонували чай зі смаколиками, а після чаювання викладачі кафедри харчової хімії Олена Майборода та Наталія Зінченко провели цікаву хімічну вікторину. Після такого інтелектуального відпочинку, школярі запевнили, що зовсім не стомилися, і лекторій продовжив свою роботу.

Враховуючи побажання старшокласників, кафедра харчової хімії з радістю підготує та проведе весняний хімічний лекторій, де викладачі допоможуть школярам відкрити для себе таємниці органічної хімії.

Тож, до зустрічі у березні!

Опублікований: 11-02-2019
Читайте також:
Вчена рада університету підсумувала свою роботу за навчальний рік

21 червня відбулося планове й останнє у цьому навчальному році засідання вченої ради університету. Традиційно на початку тепло привітали членів ради, що відсвяткували дні народження між засіданнями. Також диплом кандидата наук за спеціальністю «Технологія харчової продукції» заступник голови вченої ради, перший проректор Володимир Яровий, що вів ц...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вчена рада університету підсумувала свою роботу за навчальний рік 21 червня 2018

На ПрАТ «Київський маргариновий завод» закріплюють здобуті в університеті знання студенти-біотехнологи

Студенти-біотехнологи 4 курсу мають можливість проходити технологічну та переддипломну практику не лише на фармацевтичних заводах, а й на провідних підприємствах харчової промисловості України. Отож студенти факультету біотехнології та екологічного контролю Катерина Климук, Дмитро Штуль, Світлана Антонюк, Олесь Сідіченко, Павло Матвійчук і Максим Б...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На ПрАТ «Київський маргариновий завод» закріплюють здобуті в університеті знання студенти-біотехнологи 06 лютого 2017

НУХТ запрошує на Всеукраїнський тиждень харчових технологій-2018

11-13 вересня 2018 року у Києві в рамках Всеукраїнського тижня харчових технологій-2018 відбудуться Міжнародна виставка хлібопекарної промисловості BAKERY Ukraine, Міжнародна виставка кондитерської промисловості SWEETS Ukraine, 27-ма Міжнародна спеціалізована виставка обладнання і технологій для харчової промисловості INPRODMASH і 19-та Міжнародна ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

НУХТ запрошує на Всеукраїнський тиждень харчових технологій-2018 27 серпня 2018

Профорієнтаційні заходи кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації

В умовах розвитку нових напрямків на ринку праці виникає необхідність роз’яснювальної роботи щодо професій, які є актуальними в нашій державі. Щоб запобігти помилок у виборі професії, необхідна психологічно і педагогічно доцільна, систематична робота з профорієнтації з учнівською молоддю, адже старшокласникам часто бракує інформації, що стосується ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Профорієнтаційні заходи кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації 04 жовтня 2018