Н У Х Т

Відбулася урочиста посвята у студенти першокурсників факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

29 серпня 2018

Відбулася урочиста посвята у студенти першокурсників факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

Для цьогорічних першокурсників факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу історія студентського життя почалася 29 серпня в актовій залі університету з урочистої посвяти. Це приємне і водночас хвилююче свято не тільки для вчорашніх випускників шкіл і коледжів, але й для всього професорсько-викладацького складу факультету, за доброю традицією відбувається кожного року.

138 студентів, зарахованих на денну форму навчання за напрямом підготовки «Готельно-ресторанна справа», 71 – «Технології харчування», 38 – «Туризм», а також 160 випускників коледжів і технікумів, що навчатимуться за скороченим терміном, і 170 майбутніх магістрів увійшли до факультетської родини.

Щиро й тепло нове факультетське поповнення привітали декан факультету, завідувач кафедри готельно-ресторанної справи, професор Віктор Доценко, завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу, доцент Дарія Басюк, завідувач кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції, доцент Олександра Нєміріч, завідувач кафедри безпеки життєдіяльності, доцент Наталія Володченкова, заступник завідувача кафедри готельно-ресторанної справи, доцент Оксана Арпуль. Вони побажали студентам, насамперед, міцного здоров’я, успіхів у навчанні та всього найкращого.

Заступники декана з навчальної роботи Наталія Бондар і Віта Цирульнікова та по роботі зі студентами Олена Тищенко також приєдналися до привітань і від себе особисто запевнили присутніх на святі батьків, у тому, що їх діти потрапили в хороші руки і, за необхідності, їм завжди прийдуть на допомогу.

Привітав факультетське поповнення й по-доброму позаздрив новачкам, яким пощастило стати студентами факультету, потужного за викладацьким складом, науковою діяльністю, студентською активністю, славними традиціями, щирий друг факультету, відомий італійський шеф-кухар Джанні Тота.

Від студентства факультету нове поповнення привітали голова студентської ради Віталій Євстаф’єв, голова студентської ради гуртожитку Ілля Солтис, заступник голови студради факультету Вікторія Новікова і голови секторів студентської ради, які наголошували, що першокурсники стали членами дружної і міцної сім’ї, запрошували активно долучатися до всіх студентських івентів і побажали їм злагоди і миру в групах, гарного проведення дозвілля, а основне втілити свою мрію – вивчитися на хороших спеціалістів.

Старшокурсники, до яких долучилося і талановите цьогорічне поповнення,  подарували присутнім святковий концерт, де звучали і популярні пісні, й композиції про факультет, а наостанок – гімн ГРТБ. Свої музичні вітання колективу факультету також подарував «золотий голос НУХТ», випускник Навчально-наукового інституту харчових технологій Євген Амаріца.

На збори завітали наставники академічних груп і молодші куратори (студенти старших курсів), з якими новачки відправилися на першу кураторську годину, що включала екскурсію університетом і знайомство з кафедрами факультету.

Свято вдалося. Тепер – до праці, хоч і нелегкої, але такої цікавої!

Опублікований: 29-08-2018
Читайте також:
В університеті завершив роботу літній англомовний кампус із викладачами зі США

Завершилося навчання в літньому англомовному таборі «Тransform English Academy», який працював в нашому університеті з 7 по 13 липня. Кампус був організований за ініціативи колективу Навчально-наукового інституту економіки і управління, і зокрема, директора інституту  Олега Шеремета та завідувача кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комуні...

ЧИТАТИ ДАЛІ

В університеті завершив роботу літній англомовний кампус із викладачами зі США 16 липня 2018

Запрошуємо на Open Day НУХТ!

До уваги старшокласників, випускників шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів та їх батьків! Національний університет харчових технологій запрошує на День відкритих дверей. Коли – 7 жовтня 2023 року. Де – м. Київ, вул. Володимирська, 68, корпус А або ZOOM Стартуємо – о 10:30 Програма заходу та інформація щодо онлайн-формату за посиланням. 

ЧИТАТИ ДАЛІ

Запрошуємо на Open Day НУХТ! 29 вересня 2023

В університеті стартував ХІV Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

В університеті стартував ХІV Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка. Метою Конкурсу є вшанування творчої спадщини Великого Кобзаря, а також виявлення обдарованої молоді, розвиток її потенціалу, виховання у молодого покоління шанування мови, традицій свого народу та підвищення рівня мовної освіти в Україні. Оргкомітет щиро баж...

ЧИТАТИ ДАЛІ

В університеті стартував ХІV Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка 21 листопада 2023

Визначена переможниця конкурсу за програмою ЕРАЗМУС+

13 квітня 2023 року відбулося онлайн-засідання конкурсної комісії за програмою ЕРАЗМУС+ (KA1 – індивідуальна мобільність) 2023-2024 н. р. в Університеті Гайзенхайм (Німеччина). До складу конкурсної комісії ввійшли: проректор з наукової роботи Сергій Токарчук, начальниця відділу міжнародних зв’язків Ірина Воловик, помічниця ректора з міжнародних пи...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Визначена переможниця конкурсу за програмою ЕРАЗМУС+ 14 квітня 2023