Н У Х Т

Вчена рада університету прийняла низку важливих рішень

30 травня 2019

Вчена рада університету прийняла низку важливих рішень

30 травня відбулося планове засідання вченої ради університету. Голова ради, ректор Анатолій Українець за традицією розпочав його з вітання членів вченої ради університету, що відсвяткували дні народження між засіданнями, та вручення атестатів і дипломів про присвоєння вчених звань і наукових ступенів.

Зокрема, дипломи доктора наук ректор вручив доценту кафедри готельно-ресторанної справи Тетяні Сильчук і доценту кафедри автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління Вячеславу Іващуку. Атестат доцента кафедри маркетингу отримала Вікторія Стеценко. Присутні привітали колег оплесками.

Також Анатолій Українець оголосив наказ про часткові зміни у складі вченої ради у зв’язку із переобранням членів студентського самоврядування.

Далі вчена рада приступила до розгляду питань порядку денного. Першими розглянули кадрові питання. Кандидатури на заміщення вакантних посад представила вчений секретар Наталія Ткачук. До складу лічильної комісії обрали завідувача кафедри автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління Ігоря Ельперіна, заступника проректора Олену Негоду і представників студентського самоврядування Яну Фільченкову, Світлану Протопопову і Сергія Ярового.

Про виховну роботу в університеті доповіла проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва. Її ґрунтовний аналіз отримав повну підтримку присутніх.

Тимчасове положення про організацію дуальної форми здобуття вищої освіти в НУХТ представив перший проректор Володимир Яровий. Заслухавши детальну доповідь першого проректора, вчена рада одностайно ухвалила Тимчасове положення про організацію дуальної форми здобуття вищої освіти в НУХТ.

Про результати міжнародної діяльності НУХТ у 2018-2019 н.р. доповів проректор з наукової роботи Олександр Шевченко. Вчена рада відзначила значне пожвавлення роботи нашого колективу у цьому напрямку, зокрема щодо посилення профорієнтаційної складової, що дало вже перші результати – маємо набір іноземних студентів із 8 країн і 29 слухачів підготовчого відділення з дальнього зарубіжжя – Іраку, Алжиру, Індії тощо.

Наостанок розглянули поточні питання: про стажування у Технологічному університеті м. Делфт (Нідерланди) докладно відзвітував доцент кафедри біотехнології і мікробіології Віктор Стабніков; завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса розповів про практику проведення на кафедрі конкурсу на звання кращого техніка-технолога хлібопекарського та кондитерського виробництв серед студентів коледжів НУХТ, а голова студентської ради університету Олександр Висоцький закликав підтримати проекти, подані університетом до громадського бюджету Києва.

До активного обговорення питань порядку денного долучилися ректор Анатолій Українець, перший проректор Володимир Яровий, проректор Лариса Арсеньєва, директор Навчально-наукового інституту харчових технологій Оксана Кочубей-Литвиненко, завідувачі кафедр Володимир Ковбаса, Галина Поліщук, Анатолій Куц, професор Анатолій Ладанюк.

Наостанок голова лічильної комісії Ігор Ельперін оголосив результати таємного голосування по кадрових питаннях. Усі претенденти переважною більшістю голосів були обрані на вакантні посади.

Оскільки порядок денний був вичерпаний, голова ради Анатолій Українець закрив засідання.  

 

Опублікований: 30-05-2019
Читайте також:
Магістри спеціальності «Готельно-ресторанна справа» успішно захистили дипломні проекти

На кафедрі готельно-ресторанної справи завершилися захисти дипломних магістерських проектів студентами освітнього ступеня «магістр» спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», спеціалізації «Готельна і ресторанна справа», денної форми навчання. Екзаменаційну комісію, яка оцінювала спроектовані підприємства готельного господарства, очолював зав...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Магістри спеціальності «Готельно-ресторанна справа» успішно захистили дипломні проекти 24 лютого 2018

Першокурсники спеціальності «Готельно-ресторанна справа» довели, що Хелловін – надзвичайно комерціалізоване дійство

Тенденція запозичувати світові традиції набуває все більшої популярності на просторах нашої країни. Святкування Дня всіх святих, який ще називають Хелловіном, не є винятком. В останній день жовтня збірна група студентів першого курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» разом із доцентом кафедри іноземних мов професійного спрямування Галиною ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Першокурсники спеціальності «Готельно-ресторанна справа» довели, що Хелловін – надзвичайно комерціалізоване дійство 01 листопада 2018

Профорієнтаційний десант НУХТ у м. Бровари

20 вересня 2018 року міськрайонний центр зайнятості м. Бровари запросив наш університет на Ярмарку професій, які стали уже традиційними. Під час зустрічі зі школярами випускних класів співробітники та викладачі кафедр НУХТ ознайомили їх з досягненнями своїх факультетів і навчально-наукових інститутів. А доцент кафедри технології жирів та парфумерн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Профорієнтаційний десант НУХТ у м. Бровари 21 вересня 2018

Знайомство з професією

У Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ триває декада комісії фахових дисциплін автоматизації і комп’ютерно-інтегрованих систем (АіКІС). У рамках декади 20 листопада відбувся мотиваційний захід для першокурсників «Знайомство з професією», на якому викладачі фахової комісії познайомилися зі студентами першого курсу спеціальності 151 «Автома...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Знайомство з професією 21 листопада 2018