Н У Х Т

Вчена рада університету прийняла низку важливих рішень

30 may 2019

Вчена рада університету прийняла низку важливих рішень

30 травня відбулося планове засідання вченої ради університету. Голова ради, ректор Анатолій Українець за традицією розпочав його з вітання членів вченої ради університету, що відсвяткували дні народження між засіданнями, та вручення атестатів і дипломів про присвоєння вчених звань і наукових ступенів.

Зокрема, дипломи доктора наук ректор вручив доценту кафедри готельно-ресторанної справи Тетяні Сильчук і доценту кафедри автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління Вячеславу Іващуку. Атестат доцента кафедри маркетингу отримала Вікторія Стеценко. Присутні привітали колег оплесками.

Також Анатолій Українець оголосив наказ про часткові зміни у складі вченої ради у зв’язку із переобранням членів студентського самоврядування.

Далі вчена рада приступила до розгляду питань порядку денного. Першими розглянули кадрові питання. Кандидатури на заміщення вакантних посад представила вчений секретар Наталія Ткачук. До складу лічильної комісії обрали завідувача кафедри автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління Ігоря Ельперіна, заступника проректора Олену Негоду і представників студентського самоврядування Яну Фільченкову, Світлану Протопопову і Сергія Ярового.

Про виховну роботу в університеті доповіла проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва. Її ґрунтовний аналіз отримав повну підтримку присутніх.

Тимчасове положення про організацію дуальної форми здобуття вищої освіти в НУХТ представив перший проректор Володимир Яровий. Заслухавши детальну доповідь першого проректора, вчена рада одностайно ухвалила Тимчасове положення про організацію дуальної форми здобуття вищої освіти в НУХТ.

Про результати міжнародної діяльності НУХТ у 2018-2019 н.р. доповів проректор з наукової роботи Олександр Шевченко. Вчена рада відзначила значне пожвавлення роботи нашого колективу у цьому напрямку, зокрема щодо посилення профорієнтаційної складової, що дало вже перші результати – маємо набір іноземних студентів із 8 країн і 29 слухачів підготовчого відділення з дальнього зарубіжжя – Іраку, Алжиру, Індії тощо.

Наостанок розглянули поточні питання: про стажування у Технологічному університеті м. Делфт (Нідерланди) докладно відзвітував доцент кафедри біотехнології і мікробіології Віктор Стабніков; завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса розповів про практику проведення на кафедрі конкурсу на звання кращого техніка-технолога хлібопекарського та кондитерського виробництв серед студентів коледжів НУХТ, а голова студентської ради університету Олександр Висоцький закликав підтримати проекти, подані університетом до громадського бюджету Києва.

До активного обговорення питань порядку денного долучилися ректор Анатолій Українець, перший проректор Володимир Яровий, проректор Лариса Арсеньєва, директор Навчально-наукового інституту харчових технологій Оксана Кочубей-Литвиненко, завідувачі кафедр Володимир Ковбаса, Галина Поліщук, Анатолій Куц, професор Анатолій Ладанюк.

Наостанок голова лічильної комісії Ігор Ельперін оголосив результати таємного голосування по кадрових питаннях. Усі претенденти переважною більшістю голосів були обрані на вакантні посади.

Оскільки порядок денний був вичерпаний, голова ради Анатолій Українець закрив засідання.  

 

Published on: 30-05-2019
Read also:
Колектив Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого на «Наукових пікніках»

В останні вихідні вересня колектив Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого НУХТ узяв участь у «Наукових пікніках». Викладачі та активні студенти кафедр теплоенергетики та холодильної техніки і машин та апаратів харчових та фармацевтичних виробництв гідно представили наш заклад вищої освіти та надзвичайно зацікавили...

READ YOURSELF

Колектив Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого на «Наукових пікніках» 01 october 2019

Здійснити омріяну мету бакалаврам допомагають на кафедрі іноземних мов професійного спрямування

Факультативний курс з англійської мови з підготовки студентів-бакалаврів до вступу в магістратуру нашого університету продовжує свою роботу на кафедрі іноземних мов професійного спрямування. Викладач Надія Шерстюк зазначила, що студенти Навчально-наукового інституту харчових технологій, з якими вона працює, виявляють неабияку наснагу та наполеглив...

READ YOURSELF

Здійснити омріяну мету бакалаврам допомагають на кафедрі іноземних мов професійного спрямування 16 april 2019

Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті євроінтеграції обговорять в університеті

5-6 листопада 2019 р. в університеті відбудеться VIІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті євроінтеграції». Вона працюватиме у рамках 24-ї секції за фаховим напрямком «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології» Наукової ради Міністерства освіти...

READ YOURSELF

Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті євроінтеграції обговорять в університеті 13 august 2019

Студенти напряму підготовки «Міжнародна економіка» успішно захистили  бакалаврські роботи

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ напряму підготовки «Міжнародна економіка» успішно захистили  бакалаврські роботи, продемонструвавши ґрунтовний об’єм знань, набутих за час навчання. Варто зазначити, що представлені до захисту роботи виконані на актуальну тематику – місце України в світових інтеграційних процесах; ...

READ YOURSELF

Студенти напряму підготовки «Міжнародна економіка» успішно захистили бакалаврські роботи 20 june 2019