Н У Х Т

Вчена рада університету прийняла низку важливих рішень

30 may 2019

Вчена рада університету прийняла низку важливих рішень

30 травня відбулося планове засідання вченої ради університету. Голова ради, ректор Анатолій Українець за традицією розпочав його з вітання членів вченої ради університету, що відсвяткували дні народження між засіданнями, та вручення атестатів і дипломів про присвоєння вчених звань і наукових ступенів.

Зокрема, дипломи доктора наук ректор вручив доценту кафедри готельно-ресторанної справи Тетяні Сильчук і доценту кафедри автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління Вячеславу Іващуку. Атестат доцента кафедри маркетингу отримала Вікторія Стеценко. Присутні привітали колег оплесками.

Також Анатолій Українець оголосив наказ про часткові зміни у складі вченої ради у зв’язку із переобранням членів студентського самоврядування.

Далі вчена рада приступила до розгляду питань порядку денного. Першими розглянули кадрові питання. Кандидатури на заміщення вакантних посад представила вчений секретар Наталія Ткачук. До складу лічильної комісії обрали завідувача кафедри автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління Ігоря Ельперіна, заступника проректора Олену Негоду і представників студентського самоврядування Яну Фільченкову, Світлану Протопопову і Сергія Ярового.

Про виховну роботу в університеті доповіла проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва. Її ґрунтовний аналіз отримав повну підтримку присутніх.

Тимчасове положення про організацію дуальної форми здобуття вищої освіти в НУХТ представив перший проректор Володимир Яровий. Заслухавши детальну доповідь першого проректора, вчена рада одностайно ухвалила Тимчасове положення про організацію дуальної форми здобуття вищої освіти в НУХТ.

Про результати міжнародної діяльності НУХТ у 2018-2019 н.р. доповів проректор з наукової роботи Олександр Шевченко. Вчена рада відзначила значне пожвавлення роботи нашого колективу у цьому напрямку, зокрема щодо посилення профорієнтаційної складової, що дало вже перші результати – маємо набір іноземних студентів із 8 країн і 29 слухачів підготовчого відділення з дальнього зарубіжжя – Іраку, Алжиру, Індії тощо.

Наостанок розглянули поточні питання: про стажування у Технологічному університеті м. Делфт (Нідерланди) докладно відзвітував доцент кафедри біотехнології і мікробіології Віктор Стабніков; завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса розповів про практику проведення на кафедрі конкурсу на звання кращого техніка-технолога хлібопекарського та кондитерського виробництв серед студентів коледжів НУХТ, а голова студентської ради університету Олександр Висоцький закликав підтримати проекти, подані університетом до громадського бюджету Києва.

До активного обговорення питань порядку денного долучилися ректор Анатолій Українець, перший проректор Володимир Яровий, проректор Лариса Арсеньєва, директор Навчально-наукового інституту харчових технологій Оксана Кочубей-Литвиненко, завідувачі кафедр Володимир Ковбаса, Галина Поліщук, Анатолій Куц, професор Анатолій Ладанюк.

Наостанок голова лічильної комісії Ігор Ельперін оголосив результати таємного голосування по кадрових питаннях. Усі претенденти переважною більшістю голосів були обрані на вакантні посади.

Оскільки порядок денний був вичерпаний, голова ради Анатолій Українець закрив засідання.  

 

Published on: 30-05-2019
Read also:
Традиції благодійності маркетологів

Викладачі та студенти кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ вкотре продемонстрували свою згуртованість та вміння організовуватися в правильних напрямках. Протягом двох місяців за їх ініціативи тривала благодійна акція «Допомога дітям-інвалідам», завдяки якій вдалося зібрати багато солодощів, канцтоварів, новор...

READ YOURSELF

Традиції благодійності маркетологів 14 february 2019

Відбулося розширене засідання вченої ради Навчально-наукового інституту харчових технологій

20 червня відбулося розширене засідання вченої ради Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ (ННІ ХТ), участь у якому крім членів вченої ради інституту, взяли також усі бажаючі викладачі та допоміжний персонал кафедр. Відкрила засідання голова вченої ради інституту, директор ННІ ХТ Оксана Кочубей-Литвиненко, яка привітала присутніх і...

READ YOURSELF

Відбулося розширене засідання вченої ради Навчально-наукового інституту харчових технологій 20 june 2019

Відбулося друге засідання зимового хімічного лекторію

Два тижні, що пройшли після першого засідання хімічного лекторію, пролетіли як одна мить. Напевно, це сталося тому, що колектив кафедри харчової хімії, дирекція Навчально-наукового інституту харчових технологій, фахівці Центру моніторингу якості і координації освітньої діяльності НУХТ із нетерпінням чекали на друге заняття. Чи прийдуть вступники на...

READ YOURSELF

Відбулося друге засідання зимового хімічного лекторію 11 february 2019