Н У Х Т

В університеті стартує додатковий набір вступників на навчання

01 вересня 2021

В університеті стартує додатковий набір вступників на навчання

З 16 вересня в університеті стартує додатковий набір вступників на навчання.

Так, набір на освітній ступінь «бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти здійснюватиметься на вакантні місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня «бакалавр» обов’язково потрібні позитивні результати зовнішнього незалежного оцінювання з відповідних предметів. Можуть бути використані результати ЗНО 2018, 2019, 2020 та 2021 років. Позитивними вважаються результати, які не менші значень мінімальної кількості балів для допуску до участі в конкурсі, встановлених у Інформаційній таблиці 2 до Правил прийому до університету для відповідної освітньої програми.

Прийом заяв та документів триватиме до 27 вересня.

Рейтингові списки вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на навчання будуть оприлюднені нашою Приймальною комісією 28 вересня.

Терміни зарахування вступників – не пізніше 30 вересня.

Додатковий набір на освітній ступінь «бакалавр» на основі здобутої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» чи освітнього ступеня «молодший бакалавр» з відповідної чи іншої спеціальності, а також освітніх ступенів «бакалавр» чи «магістр» іншої спеціальності) також здійснюватиметься на вакантні місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб. Ця категорія вступників може вступати за скороченим строком навчання (на перший курс зі скороченим терміном навчання або на старші курси з нормативним терміном навчання).

Для вступу на навчання для здобуття ступеня «бакалавр» зі скороченим строком навчання обов'язково потрібні позитивні результати зовнішнього незалежного оцінювання з відповідних предметів і позитивний результат фахового вступного випробування. Можуть бути використані результати ЗНО 2018, 2019, 2020 та 2021 років. Позитивними вважаються результати, які не менші значень, встановлених у Інформаційній таблиці 3 до Правил прийому до університету для відповідної освітньої програми.

Прийом заяв і документів для осіб, що мають складати вступ­ні випробування триватиме до 24 вересня, для осіб, що мають результати вступ­них випробувань – до 28 вересня.

Вступні випробування відбуватимуться з 25 по 28 вересня.

Термін оприлюднення рейтингових списків вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування – не пізніше 29 вересня.

Зарахування вступників на навчання відбудеться 30 вересня.

Додатковий набір до магістратури НУХТ здійснюватиметься на вакантні місця. Нагадаємо, що вступники на спеціальності, яким надається підтримка держави, можуть претендувати на місця державного замовлення. У нашому університеті це – 101 «Екологія», 131 «Прикладна механіка», 133 «Галузеве машинобудування», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 142 «Енергетичне машинобудування», 144 «Теплоенергетика», 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології», 161 «Хімічні технології та інженерія», 181 «Харчові технології», 183 «Технології захисту навколишнього середовища». Також відбуватиметься набір за кошти фізичних та юридичних осіб.

Для участі у конкурсі для зарахування на навчання вступники на основі освітнього ступеня «бакалавр» обов’язково подають результати зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови 2020 або 2021 року у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови та мають позитивно скласти фахове вступне випробування.

Вступники на основі ступеня «магістр» (освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст») можуть за їх вибором або подати результат єдиного вступного іспиту, або скласти відповідний вступний іспит в університеті. Також потрібно позитивно скласти фахове вступне випробування.

Позитивними вважаються результати, які не менші значень мінімальної кількості балів для допуску до участі в конкурсі, встановлених у Інформаційній таблиці 4 до Правил прийому до університету для відповідної освітньої програми.

Прийом заяв і документів до магістратури закінчиться о 13:00 23 вересня.

Фахові вступні випробування та вступні іспити відбуватимуться у декілька етапів по мірі формування груп з 20 по 24 вересня.

Термін оприлюднення рейтингових списків вступників і надання рекомендацій для зарахування за державним замовленням – 25 вересня.

Вступники, що отримають рекомендації для зарахування за державним замовленням повинні будуть виконати вимоги для зарахування (подати оригінали документів до відбіркової комісії) до 18-ї години 28 вересня.

Для зарахування на місця за кошти фізичних та юридичних осіб подати оригінали документів до відбіркової комісії вступники повинні будуть до 29 вересня.

Накази про зарахування за державним замовленням і за кошти фізичних та юридичних осіб будуть видані 30 вересня.

Детальніше про додатковий набір до НУХТ тут.

Бажаємо успіху нашим вступникам!

Опублікований: 01-09-2021
Читайте також:
Все про майбутню спеціальність

Згідно з навчальним планом підготовки бакалаврів спеціальності 181 «Харчові технології» на кафедрі технології м’яса і м’ясних продуктів продовжується ознайомлювально-виробнича практика для студентів другого курсу денної форми навчання Навчально-наукового інституту харчових технологій. На зборах були розглянуті питання організації проведення практи...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Все про майбутню спеціальність 01 лютого 2018

Відбулися збори трудового колективу факультету біотехнології та екологічного контролю

13 вересня відбулися збори трудового колективу факультету біотехнології та екологічного контролю, на яких були присутні співробітники кафедр факультету - біотехнології і мікробіології; екології та збалансованого природокористування; хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів, фізичного виховання. Відкрила збори декан факультету На...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відбулися збори трудового колективу факультету біотехнології та екологічного контролю 13 вересня 2018

Черговий фініш – по суті старт: захисти кваліфікаційних робіт бакалаврів-біотехнологів

Друга декада червня – непростий час для здобувачів 4-го року навчання. Адже саме на цей період припадає хвилюючий момент захистів кваліфікаційних робіт освітнього ступеня «бакалавр». Для когось із новоспечених бакалаврів одержання диплому буде відправною точкою для одержання кваліфікації магістра, а для когось стартом професійної кар’єри, але одноз...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Черговий фініш – по суті старт: захисти кваліфікаційних робіт бакалаврів-біотехнологів 11 червня 2021

Вплив цукрозамінників на показники якості готових виробів досліджують наші молоді науковці

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбувся науковий семінар «Удосконалення технології пряників шляхом застосування низькоглікемічних цукрозамінників» за результатами дисертаційного дослідження здобувача Анни Донець. Під час доповіді були представлені результати досліджень впливу цукрозамінників на показники якості готов...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вплив цукрозамінників на показники якості готових виробів досліджують наші молоді науковці 17 січня 2020