Н У Х Т

В університеті розпочалося приймання заяв до магістратури в межах додаткового набору!

18 вересня 2025

В університеті розпочалося приймання заяв до магістратури в межах додаткового набору!

Сьогодні в нашому університеті розпочалося приймання заяв і документів від вступників для участі у конкурсному відборі до магістратури на контракт в межах додаткового набору. Заяви подаються вступниками через особисті електронні кабінети на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/

Рейтингові списки вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб будуть оприлюднені не пізніше 12:00 26 вересня. Вступники, що отримають рекомендації до зарахування на навчання, повинні будуть підтвердити вибір місця навчання до 12:00 30 вересня. Цього ж дня ректор Олександр Шевченко підпише накази про їх зарахування.

Нагадуємо, що реєстрація на участь у вступних випробуваннях до магістратури триває до 17:00 19 вересня.

Стати магістрантом ще у цьому році можуть усі, хто пропустив основний набір або не встиг підтвердити бажання навчатися в НУХТ. Приймання заяв триватиме до 17:00 25 вересня. Тож, не баріться, обирайте бажану освітню програму, хутчіш реєструйтеся та вже з 1 жовтня долучайтеся до груп магістрантів у навчальних аудиторіях НУХТ!

Докладно про додатковий вступ до магістратури – на нашому сайті. 

Ознайомитися з магістерськими освітніми програмами нашого університету можна за посиланням

Бажаємо успіху!

Опублікований: 18-09-2025
Читайте також:
Розширюємо академічну співпрацю

Активна й плідна співпраця нашого університету з вітчизняними і зарубіжними закладами вищої освіти триває. Наразі до кола наших партнерів уже офіційно додався ще один добрий друг – Львівський національний університет імені Івана Франка, з яким днями була укладена угода про співпрацю. Угодою передбачено на засадах партнерства, взаємовигоди та спіль...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Розширюємо академічну співпрацю 28 листопада 2023

Доцент кафедри готельно-ресторанної справи долучився до роботи Всеукраїнського Ресторанного Саміту

26 вересня 2024 р. відбувся Всеукраїнський Ресторанний Саміт, участь у якому взяв доцент кафедри готельно-ресторанної справи Олег Бортнічук. Учасники масштабного івенту змогли дізнатися про тренди, актуальні проблеми та виклики, стратегії розвитку та успішні кейси ресторанного бізнесу від топових рестораторів, лідерів галузі, фахівців-практиків, в...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Доцент кафедри готельно-ресторанної справи долучився до роботи Всеукраїнського Ресторанного Саміту 27 вересня 2024

Моніторинг останніх змін харчового законодавства

28 травня 2024 року на кафедрі експертизи харчових продуктів відбувся науковий семінар, присвячений огляду змін законодавства у сфері харчової безпечності. Спікерами виступили заступник начальника Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, начальник відділу організації протиепізоотичної роботи ГУ ДПСС у м. Києві Роман Матв...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Моніторинг останніх змін харчового законодавства 29 травня 2024

Наукові здобутки здобувачів-менеджерів

4 квітня 2023 року на кафедрі економіки праці та менеджменту у рамках проведення 89-ї Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті» відбулося засідання секції 5.2 «Сучасні методи управління підприємством», у якому взяли участь здобувачі вищої о...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Наукові здобутки здобувачів-менеджерів 05 квітня 2023