Н У Х Т

Упровадження ESG в Україні в умовах війни: викладачі дізнаються подробиці

14 травня 2026

Упровадження ESG в Україні в умовах війни: викладачі дізнаються подробиці

Нещодавно доцентки кафедри біотехнології і мікробіології Наталія Грегірчак, Оксана Скроцька, Світлана Старовойтова та асистентка кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Марія Омельченко взяли участь у семінарі «Впровадження ESG в Україні в умовах війни: навіщо, яким чином і з чого почати». Спікером заходу став директор з розвитку Dixi Group, керівник Офісу зеленого переходу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України Андрій Кітура.

Під час воркшопу учасники обговорили сучасні виклики та перспективи впровадження ESG-принципів (Environmental, Social, Governance) в Україні в умовах війни та євроінтеграційних процесів. Особливу увагу було приділено тому, що ESG сьогодні є не лише складовою репутації компанії, а необхідною умовою доступу до міжнародного фінансування, інвестицій і глобальних ринків.

Спікер наголосив на важливості концепції Build Back Better під час повоєнної відбудови України, яка передбачає створення сучасної енергоефективної, екологічної та інклюзивної інфраструктури. Також було підкреслено роль банківського сектору у залученні міжнародних коштів для відновлення країни та необхідність оцінювання ESG-ризиків для бізнесу.

Окрему увагу учасники семінару приділили соціальному компоненту ESG в умовах війни: підтримці ветеранів, внутрішньопереміщених осіб, забезпеченню безпеки працівників і збереженню їхнього ментального здоров’я. Не менш важливими є прозорість корпоративного управління, антикорупційні механізми та інтеграція принципів сталого розвитку в усі бізнес-процеси.

Участь у таких заходах є важливою складовою професійного розвитку викладачів кафедри та сприяє інтеграції сучасних європейських підходів до сталого розвитку, екологічної відповідальності та інновацій у освітній і науковій діяльності.

Опублікований: 14-05-2026
Читайте також:
«Бондіана» на квітневому засіданні Movie Club

На кафедрі іноземних мов професійного спрямування відбулося чергове засідання Movie Club «Бондіана» – ціла епоха в світовому кіно». Студенти групи ГС-1-8 обговорювали разом із викладачкою Любов Сапон-Аблязовою створення фільмів, історію появи, біографію автора перших романів про неперевершеного Джеймса Бонда Яна Флемінга. Олександр Кубрак, Роман ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

«Бондіана» на квітневому засіданні Movie Club 17 квітня 2023

Науковий фаховий семінар аспіранта на кафедрі електропостачання і енергоменеджменту

26 травня на кафедрі електропостачання і енергоменеджменту відбувся науковий фаховий семінар здобувача ступеня доктора філософії за освітньо-науковою програмою «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Володимира Романюка. Аспірант представив дисертаційну роботу «Підвищення надійності та ефективності систем електропостачання шляхом ви...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Науковий фаховий семінар аспіранта на кафедрі електропостачання і енергоменеджменту 30 травня 2024

Першокурсники у світі «CAMOZZI»

Здобувачі групи ОХ-1-5, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Інжиніринг харчових та біотехнологічних виробництв», разом із кураторкою, старшою викладачкою кафедри машин і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв Оленою Бабановою на запрошення к.т.н. Сергія Володіна відвідали Науково-навчальний центр компанії «CAMOZZI» – визнаного л...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Першокурсники у світі «CAMOZZI» 14 лютого 2025

Інформаційна підтримка наукових досліджень хімтехнологів

На кафедрі технології жирів, хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів на запрошення гарантки магістерської освітньої програми «Хімічні технології косметичних засобів та харчових добавок» Тетяни Бойчук відбулася гостьова online-лекція завідувачки відділу інформаційних технологій Науково-технічної бібліотеки університету Інни Путіл...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Інформаційна підтримка наукових досліджень хімтехнологів 18 березня 2026