Н У Х Т

Управління якістю продукції та послуг ресторанного господарства з гостьовою лекторкою

14 квітня 2025

Управління якістю продукції та послуг ресторанного господарства з гостьовою лекторкою

Викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції продовжують активно залучати до освітнього процесу фахівців-практиків і колег із інших вишів. Це дає можливість студентам знайомитися з найрізноманітнішим досвідом й найсучаснішими інноваціями галузі.

Днями на запрошення професора кафедри Олега Кузьміна та асистентки Марії Омельченко у межах дисципліни «Управління якістю продукції та послуг ресторанного господарства» онлайн-лекцію на тему «Розробка і впровадження системи управління харчовою безпекою на основі принципів НАССР в закладах ресторанного господарства» бакалаврам освітньо-професійної програми «Технології харчування» прочитала професорка кафедри готельно-ресторанного бізнесу та харчових технології Навчально-наукового інституту «Каразінський інститут міжнародних відносин та туристичного бізнесу» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, кандидатка технічних наук Наталія Гревцева.

Наші здобувачі ознайомилися з теоретичними засадами та практичними підходами до впровадження системи НАССР, ключовими принципами її побудови, а також прикладами аналізу та діагностики технологічних процесів у ресторанних закладах із урахуванням вимог до безпечності харчової продукції.

Цей захід став цінним елементом практикоорієнтованого навчання, допоміг поглибити професійні знання студентів, розвинути аналітичне мислення та навички критичного оцінювання ризиків у системах забезпечення харчової безпеки. Одержані знання безумовно стануть у пригоді майбутнім фахівцям у їхній професійній діяльності.

Професор Олег Кузьмін та асистентка Марія Омельченко висловлюють щиру вдячність професорці кафедри готельно-ресторанного бізнесу та харчових технології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Наталії Гревцевій за змістовну та надихаючу лекцію, що стала частиною підготовки висококваліфікованих спеціалістів для сфери ресторанного господарства!

Опублікований: 14-04-2025
Читайте також:
Студенти-екологи долучилися до вирішення екологічних проблем молокопереробних підприємств

Період практики для студента – один із важливих етапів навчання, адже можна випробувати отримані в університеті знання. Ділом підтвердити теорію поспішили наші студенти-екологи, адже для 4 курсу розпочалася виробнича та переддипломна практики. Зокрема, Аліна Семенюк і Тетяна Яцюк намагалися впоратися з екологічними проблемами молокопереробних підп...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти-екологи долучилися до вирішення екологічних проблем молокопереробних підприємств 19 лютого 2018

Бакалаври-технологи харчування шукають баланс між безпечністю харчових продуктів і стійкістю

У межах вивчення дисципліни «Управління якістю продукції та послуг ресторанного господарства» (лектор – професор кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Олег Кузьмін) здобувачі четвертого курсу скороченої форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньої програми «Технології харчування» взяли участь у міжнародному ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Бакалаври-технологи харчування шукають баланс між безпечністю харчових продуктів і стійкістю 07 лютого 2024

Незабутні враження здобувачів на унікальному заході Goethe-Institut в Україні

З нагоди 30-річчя Goethe-Institut в Україні, були організовані унікальні покази культових німецьких фільмів під назвою «Кіно поза екраном: знакові німецькі фільми у місті». До цього визначного заходу долучилася доцентка кафедри іноземних мов професійного спрямування Ольга Нежива із здобувачами вищої освіти факультету готельно-ресторанного та турист...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Незабутні враження здобувачів на унікальному заході Goethe-Institut в Україні 14 листопада 2024

Нові профорієнтаційні рішення кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції

10 жовтня викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції, гарант освітньої програми «Технології харчування», професор Олег Кузьмін і асистентка Марія Омельченко відвідали Ліцей №15 міста Києва. Спочатку вони зустрілися з директором ліцею Валерієм Литвином, погодили план проведення профорієнтаційних заходів на 2024-2025 навчальний...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нові профорієнтаційні рішення кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції 14 жовтня 2024