Н У Х Т

У єдиному жовто-зеленому ритмі відбулися урочистості зі вручення дипломів магістрам факультету ГРТБ імені проф. В.Ф. Доценка

05 лютого 2025

У єдиному жовто-зеленому ритмі відбулися урочистості зі вручення дипломів магістрам факультету ГРТБ імені проф. В.Ф. Доценка

31 січня 2025 р. у актовій залі університету зібралася сім’я факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка, щоб привітати своїх випускників – 68 магістрів з харчових технологій, готельно-ресторанної справи, туризму і рекреації.

Присутні у залі – випускники, батьки, друзі, викладачі відчували легкий смуток, бо шлях до цього дня був не простим. Викладацько-студентській родині факультету хотілося подарувати душевне свято тим, хто в умовах воєнного часу завершували навчання у бакалавраті, вступали до магістратури, навчалися між сигналами повітряної тривоги, проходили практичну підготовку, захищали кваліфікаційну роботу, здобували наукові, професійні та особисті перемоги, волонтерили, займалися благодійністю. Такі світлі заходи єднання як ніколи потрібні нашому суспільству і студентській молоді, адже допомагають триматися і підтримувати.

Зворушливо вітали випускників деканеса факультету Віта Цирульнікова, завідувачки випускових кафедр – технології ресторанної і аюрведичної продукції Олександра Нєміріч, туристичного та готельного бізнесу Ірина Мельник, готельно-ресторанної справи Лариса Шаран, голова студентської ради факультету Поліна Ляхович.

Від випускників із теплими словами до своїх викладачів, наставників, батьків і друзів звернулися випускниця освітньої програми «Готельна і ресторанна справа» Анна Нечипорук, випускниця освітньої програми «Туризм і рекреація» Анна Лесик і випускник освітньої програми «Технології в ресторанному господарстві» Данило Гусєв.

Родзинкою святкового заходу стали ведучі – талановиті і харизматичні випускники спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Вікторія Доктор і Роман Сильчук. Натхненні музичні композиції лунали для випускників від студентів четвертого курсу Владислава Ключникова і Діани Милки, магістрів Вікторії Доктор і Романа Сильчука, разом із якими під слайд-шоу зі світлинами випускники пригадали щасливі миті студентського життя.

Серед цьогорічних випускників – відмінники навчання, які отримали диплом із відзнакою – магістри з харчових технологій Олександр Богдан, Анастасія Грицкевич, Данило Гусєв, Анна Патюта, Орина Лисюк, Іван Радченко, магістри з готельно-ресторанної справи Ольга Козаченко, Анна Марчанчин, Анна Нечипорук, Анастасія Широбокова, магістри з туризму і рекреації Дар’я Вогулкіна, Юлія Журба.

Нинішні магістри мають вражаючі навчальні і наукові здобутки: Олександр Богдан – призер (диплом ІІ ступеня) ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Харчові технології», Анна Нечипорук – стипендіатка Президента України, Юлія Журба – стипендіатка Кабінету Міністрів України, вона і Дар’я Волулкіна  – учасниці Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science 2024».

Серед випускників – переможці і фіналісти конкурсів професійної майстерності: Данило Гусєв – володар «Золотого гарбуза» Всеукраїнського конкурсу «Гарбузовий Маєток 2022-2023», Нікіта Заболотний – фіналіст кулінарного конкурсу для молодих талановитих кухарів Ukraine Horeca Cup 2024, Анна Нечипорук та Ірина Ткачук – учасниці Міжнародного кулінарного марафону Республіки Болгарія-2021.

Випускники розвивали студентське самоврядування, брали участь у національно-патріотичних, культурно-мистецьких, спортивних, профорієнтаційних заходах: лауреати загальноуніверситетського Фестивалю-конкурсу української пісні 2024 Роман Сильчук (ІІ місце) і Вікторія Доктор (ІІІ місце); зірка факультету з плавання, який здобував неодноразово «золото» в університетських змаганнях, Сергій Клочко; голова студентської ради гуртожитку 2021-2022 н.р. Микола Бобак, учасники танцювального колективу HRTB family Анна Лесик і Дмитро Сальчук, фотограф факультетських івентів Назар Павлик.

Щемливе свято промайнуло, завершившись традиційним виконанням гімну факультету, й серця всіх присутніх билися в єдиному жовто-зеленому ритмі. Серед приємних подарунків випускникам від студентської ради факультету – крафтові солодощі із символічною айдентикою, натхненні й виготовлені талановитою Поліною Ляхович.

Вітаємо вас, наші випускники! Пишаємося вами і бажаємо втілення всього омріяного у нашій вільній країні! Завжди чекаємо вас у рідній Alma-Mater!

Опублікований: 05-02-2025
Читайте також:
Наука без кордонів

Викладачі кафедри харчової хімії, доценти Світлана Ковальова і Лариса Мазур разом із студенткою групи ТІ-2-2 Вікторією Коломієць взяли участь у роботі II International Scientific and Practical Conference "Science of the XXI Century: Problems and Prospects of Researches", організованої Науково-освітнім центром RS Global, що відбулася 18 січня 2018 р...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Наука без кордонів 03 лютого 2018

Професіонали зі штучного холоду постійно користуються попитом на ринку праці

Тільки нещодавно на кафедру теплоенергетики та холодильної техніки приїжджали гості з МХП та «АНТОНОВ» і от 16 жовтня новий гість – директор ТОВ «КЛІМХАУС ТРЕЙД» Олександр Ковшун із пропозицією для здобувачів освіти спеціальностей 144 «Теплоенергетика» та 142 «Енрегетичне машинобудування». Фахівець детально ознайомив присутніх здобувачів із пропон...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Професіонали зі штучного холоду постійно користуються попитом на ринку праці 17 жовтня 2024

Пізнавальний захід для першокурсників Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого

Викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування Катерина Чала, Людмила Власенко і Богдана Кукса провели пізнавальний захід з нагоди святкування Великодня для студентів перших курсів Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого. Свято Великодня в різних країнах об'єднує загальна любов і радість. Кожна країна має ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Пізнавальний захід для першокурсників Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого 13 квітня 2018

Університет готується до чергового масштабного наукового зібрання цукровиків України й зарубіжжя…

27-28 березня 2018 року за традицією, що склалася впродовж десятиліть, за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної асоціації цукровиків України в університеті працюватиме Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективи розвитку цукрової промисловості України». Учасники зібрання дізнаються про підсумки роботи бурякоцукрово...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Університет готується до чергового масштабного наукового зібрання цукровиків України й зарубіжжя… 05 лютого 2018