Н У Х Т

У НУХТ відбулися Міжнародна осіння школа та конференція щодо використання харчових добавок

02 грудня 2021

У НУХТ відбулися Міжнародна осіння школа та конференція щодо використання харчових добавок

У рамках реалізації проєкту програми Еразмус+ Модуль Жана Моне «Регулювання використання харчових добавок в різних технологіях та гармонізація європейських регламентів в Україні на шляху Євроінтеграції» (№#620521-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE) освітнього процесу за освітніми програмами «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів» і «Технології органічних харчових продуктів» в нашому університеті 29-30 листопада вперше відбулися Міжнародна осіння школа та конференція щодо використання харчових добавок.

Учасників школи і конференції тепло привітав ректор Олександр Шевченко. Він наголосив на важливості участі нашого університету у спільних міжнародних проєктах і, зокрема, такого масштабу і побажав учасникам заходів творчої наснаги й плідної роботи. Користуючись нагодою, ректор вручив нагрудний знак «За сприяння розвитку Національного університету харчових технологій» генеральній директорці ТОВ «Лейпурін Україна» Світлані Лєрнік.

Зі словами привітання також виступила учасниця команди проєкту, Радниця члена Литовського Сейму з питань освіти та соціальних питань Ілона Міцейкене (Литва). До привітань приєдналися директорка Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ Оксана Кочубей-Литвиненко, експерт Національного Еразмус+ Офісу в Україні Петро Крайнік, координатор проєкту, завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів нашого університету Володимир Ковбаса.

Під час роботи Міжнародної осінньої школи учасники обговорювали тему «Регулювання використання харчових добавок: імплементація європейських підходів» та заслухали 14 доповідей фахівців із Науково-дослідного інституту стандартизації ДП «УкрНДНЦ», Центру громадського здоров’я МОЗ України, ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І.Медведя», закладів вищої освіти, міжнародних компаній. У роботі школи взяли участь понад 200 учасників із 22 закладів вищої освіти України, науковці 3 науково-дослідних інститутів, фахівці багатьох промислових підприємств і компаній.

У рамках роботи конференції «Проблеми і практичні підходи виробництва та регулювання використання харчових добавок в країнах Європейського Союзу та в Україні» заслухали багато доповідей, тематики яких стосувалися особливостей виробництва та використання харчових добавок у різних технологіях. Зважаючи на те, що харчові добавки використовують практично в усіх галузях харчової промисловості, тема привернула значну увагу та інтерес багатьох фахівців, які брали активну участь в обговореннях.

На другий день роботи школи результати досліджень представили здобувачі освітньо-наукового ступеня «Доктор філософії» Людмила Бурченко, Галина Андронович, Вікторія Сапіга, Артур Михалевич. Було також заслухано багато доповідей здобувачів освітнього ступеня «Магістр».

Оргкомітет висловлює подяку програмі Еразмус+ та представникам офісу Еразмус+ в Україні за надану підтримку в реалізації проєкту. Окрема подяка спікерам, які взяли участь у підготовці та проведенні Осінньої школи. Усі учасники заходів отримають сертифікати, а матеріали конференції незабаром будуть опубліковані у збірнику.

Опублікований: 02-12-2021
Читайте також:
Майбутні доктори філософії за спеціальністю «Економіка» підсумовують результати досліджень

На кафедрі економіки і права відбулася зустріч зі здобувачами освітньо-наукового ступеня «доктор філософії» (PhD) за спеціальністю «Економіка» для підведення підсумків півріччя навчання та наукової активності. Для здобувачів першого курсу Богдана Панчука (науковий керівник – доцент Володимир Рябенко), Антона Удовенка (наукова керівниця – доцентка ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Майбутні доктори філософії за спеціальністю «Економіка» підсумовують результати досліджень 25 березня 2025

Відповідно до сучасних викликів сформована тематика досліджень магістрантів-менеджерів персоналу

21-23 лютого 2024 року відбулися засідання екзаменаційної комісії з розгляду кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеня «Магістр» спеціальності 073 «Менеджмент», освітньої програми «Менеджмент персоналу», яка нещодавно пройшла свою першу акредитацію. Очолила екзаменаційну комісію професорка, докторка економічних наук, завідувачка кафедри ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відповідно до сучасних викликів сформована тематика досліджень магістрантів-менеджерів персоналу 23 лютого 2024

Студент Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ – стипендіат голови облдержадміністрації

У Сумській обласній державній адміністрації відбулося урочисте вручення іменних стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації студентам вищих навчальних закладів. В урочистостях взяли участь керівники області, Департаменту освіти і науки, навчальних закладів. Іменна стипендія була призначена студенту 4 курсу Сумського коледжу харчової...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студент Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ – стипендіат голови облдержадміністрації 11 жовтня 2018

Тиждень академічної доброчесності для першокурсників спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»

Академічна доброчесність – запорука якісного навчального процесу. Традиційно новий навчальний рік для першокурсників на кафедрі готельно-ресторанної справи розпочався з тижня академічної доброчесності, адже етичними принципами академічної доброчесності має керуватися академічна спільнота під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Тиждень академічної доброчесності для першокурсників спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» 07 жовтня 2022