Н У Х Т

У НУХТ відбулися Міжнародна осіння школа та конференція щодо використання харчових добавок

02 december 2021

У НУХТ відбулися Міжнародна осіння школа та конференція щодо використання харчових добавок

У рамках реалізації проєкту програми Еразмус+ Модуль Жана Моне «Регулювання використання харчових добавок в різних технологіях та гармонізація європейських регламентів в Україні на шляху Євроінтеграції» (№#620521-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE) освітнього процесу за освітніми програмами «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів» і «Технології органічних харчових продуктів» в нашому університеті 29-30 листопада вперше відбулися Міжнародна осіння школа та конференція щодо використання харчових добавок.

Учасників школи і конференції тепло привітав ректор Олександр Шевченко. Він наголосив на важливості участі нашого університету у спільних міжнародних проєктах і, зокрема, такого масштабу і побажав учасникам заходів творчої наснаги й плідної роботи. Користуючись нагодою, ректор вручив нагрудний знак «За сприяння розвитку Національного університету харчових технологій» генеральній директорці ТОВ «Лейпурін Україна» Світлані Лєрнік.

Зі словами привітання також виступила учасниця команди проєкту, Радниця члена Литовського Сейму з питань освіти та соціальних питань Ілона Міцейкене (Литва). До привітань приєдналися директорка Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ Оксана Кочубей-Литвиненко, експерт Національного Еразмус+ Офісу в Україні Петро Крайнік, координатор проєкту, завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів нашого університету Володимир Ковбаса.

Під час роботи Міжнародної осінньої школи учасники обговорювали тему «Регулювання використання харчових добавок: імплементація європейських підходів» та заслухали 14 доповідей фахівців із Науково-дослідного інституту стандартизації ДП «УкрНДНЦ», Центру громадського здоров’я МОЗ України, ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І.Медведя», закладів вищої освіти, міжнародних компаній. У роботі школи взяли участь понад 200 учасників із 22 закладів вищої освіти України, науковці 3 науково-дослідних інститутів, фахівці багатьох промислових підприємств і компаній.

У рамках роботи конференції «Проблеми і практичні підходи виробництва та регулювання використання харчових добавок в країнах Європейського Союзу та в Україні» заслухали багато доповідей, тематики яких стосувалися особливостей виробництва та використання харчових добавок у різних технологіях. Зважаючи на те, що харчові добавки використовують практично в усіх галузях харчової промисловості, тема привернула значну увагу та інтерес багатьох фахівців, які брали активну участь в обговореннях.

На другий день роботи школи результати досліджень представили здобувачі освітньо-наукового ступеня «Доктор філософії» Людмила Бурченко, Галина Андронович, Вікторія Сапіга, Артур Михалевич. Було також заслухано багато доповідей здобувачів освітнього ступеня «Магістр».

Оргкомітет висловлює подяку програмі Еразмус+ та представникам офісу Еразмус+ в Україні за надану підтримку в реалізації проєкту. Окрема подяка спікерам, які взяли участь у підготовці та проведенні Осінньої школи. Усі учасники заходів отримають сертифікати, а матеріали конференції незабаром будуть опубліковані у збірнику.

Published on: 02-12-2021
Read also:
Менеджерка персоналу – учасниця LEADERS DAY ВІД UGEN

Днями відбулася конференція LEADERS DAY, організована компанією UGEN для студентів-лідерів та активістів студентського самоврядування. Участь у події взяли 40 студентів, які пройшли відбір за критеріями компаній-партнерів. Вони мали унікальну можливість познайомитися з представниками відомих компаній – BAT Україна, ProCredit Bank, Forvis Mazars, Ag...

READ YOURSELF

Менеджерка персоналу – учасниця LEADERS DAY ВІД UGEN 01 november 2024

Відкрита нова лабораторія для занять зі спеціальності «Видавництво та поліграфія»

На кафедрі машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого відкрита нова лабораторія для проведення лекційних і практичних занять зі спеціальності «Видавництво та поліграфія». Лабораторія оснащена новою комп’ютерною технікою з усім необхідним програмним забезпеченням д...

READ YOURSELF

Відкрита нова лабораторія для занять зі спеціальності «Видавництво та поліграфія» 25 april 2019

Наші викладачі спілкуються з іспанськими фахівцями з кібербезпеки

Кібербезпека – один із ключових безпекових напрямів, у тому числі економічної безпеки, який був, є й залишається пріоритетним. Тож до України завітали представники Державної агенції з кібербезпеки Іспанії INSIBE, які зустрілися з викладачами та представниками бізнесу нашої країни. Метою зустрічі було узгодження дій щодо початку співпраці в напрямку...

READ YOURSELF

Наші викладачі спілкуються з іспанськими фахівцями з кібербезпеки 26 july 2023

Перше планове засідання вченої ради університету у новому навчальному році

7 вересня 2023 року у залі засідань відбулося перше у цьому навчальному році планове засідання вченої ради університету. Ректор Олександр Шевченко розпочав його з вітання присутніх з початком нової сторінки в історії нашого колективу й побажання наснаги, терпіння й втілення всіх планів. Також вчена рада привітала колег, що відсвяткували дні народж...

READ YOURSELF

Перше планове засідання вченої ради університету у новому навчальному році 07 september 2023