Н У Х Т

Святково зустрів своє нове покоління студентів Вінницький коледж НУХТ

05 вересня 2019

Святково зустрів своє нове покоління студентів Вінницький коледж НУХТ

День знань – особливе свято, яке завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Воно завжди світле, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою.

Саме таким лейтмотивом був пройнятий початок нового навчального року у Вінницькому коледжі нашого університету.

У погожий вересневий день навчальний заклад гостинно відчинив двері для понад 300 студентів, які будуть здобувати знання, наповнювати свої серця любов’ю і добротою, навчатися долати труднощі та впевнено крокувати до своєї мети.

У святково-урочистому заході, присвяченому 28-й річниці Незалежності України та Дню знань, відбулася посвята першокурсників у студенти.

Директор коледжу Володимир Керницький щиро побажав нових звершень, успіхів та висловив сподівання, що новий навчальний рік буде, як і попередній, багатим на добрі здобутки. Вручив першокурсникам атрибути студента – ключ до знань і студентський квиток.

Члени студентської ради привітали першовступників і побажали їм міцного здоров’я, успіхів у навчанні, творчої наснаги, значних досягнень і здобутків на студентські роки.

Першокурсники пообіцяли ніколи не втрачати можливості дізнаватися більше та постійно поглиблювати набуті знання і досвід.

Справжньою окрасою дійства стали виступи учасників художньої самодіяльності.

Урочистий захід завершився, але Свято знань продовжилося – першокурсники були запрошені на ознайомлення з традиціями коледжу та годину спілкування «Українці серед інших європейських націй».

Вітаємо з початком нового навчального року! Нехай це свято надихає усіх на завзяте досягнення поставлених цілей і спільний успіх, принесе добрі емоції, гарний настрій і радість!

Опублікований: 05-09-2019
Читайте також:
Актуальні питання розвитку економіки в сучасних умовах обговорили наші студенти

18 жовтня 2018 року студенти Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ взяли участь у Всеукраїнському економічному форумі «Актуальні питання розвитку економіки в сучасних умовах», що працював на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Учасники форуму представили ґрунтовні й практично спрямовані ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Актуальні питання розвитку економіки в сучасних умовах обговорили наші студенти 19 жовтня 2018

До обговорення нових тенденцій навчання і викладання долучилася завідувач кафедри фізики

Нові тенденції навчання і викладання обговорювалися під час VII Міжнародної науково-практичної конференції «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу», що відбулася на  базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Учасниками конференції стали 162 науковці  з України та європейських країн, і сер...

ЧИТАТИ ДАЛІ

До обговорення нових тенденцій навчання і викладання долучилася завідувач кафедри фізики 11 грудня 2018

Поповнення наукової скарбниці «BIOTECH» черговими здобутками

Молоді науковці гуртка «BIOTECH» не втрачають нагоди поділитися із широким загалом результатами своїх досліджень. Тож взяли участь у VIII Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Біотехнологія: звершення та надії», яка працювала поза межами Національного університету харчових технологій. Свої здобу...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Поповнення наукової скарбниці «BIOTECH» черговими здобутками 02 грудня 2019

Презентація освітніх досягнень НУХТ і ще один гран-прі

12-13 квітня у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» працює 33-та Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра-2019», учасником якої є наш університет. На виставці представлений увесь спектр можливостей набути вищу освіту – її учасниками стали понад 200 вищих навчальних закладів України, а також мі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Презентація освітніх досягнень НУХТ і ще один гран-прі 12 квітня 2019