Н У Х Т

Школярі на зв’язку – профорієнтація онлайн триває!..

28 січня 2021

Школярі на зв’язку – профорієнтація онлайн триває!..

Навіть знаходячись на значній відстані від майбутніх вступників, викладачі кафедри біотехнології і мікробіології успішно продовжують свою профорієнтаційну діяльність, використовуючи можливості відеоконференцій Zoom.

Нещодавно вони із задоволенням провели чергові заплановані онлайн-зустрічі з учнями Ріпнинської ЗОШ (19 січня), ЗОШ №22 м. Хмельницький (26 січня) та Новоград-Волинської ЗОШ №2 (27 січня).

Викладацький склад кафедри представляв асистент Віктор Удимович, а студентів –  здобувачки кафедри Анна Ярова (магістрантка І-го року), Юлія Іванченко (студентка 3-го курсу) та Ірина Ковшар (голова студентської ради факультету біотехнології та екологічного контролю). Крім цього, на конференції з учнями Ріпнинської ЗОШ був присутній і доцент кафедри екологічної безпеки та охорони праці В’ячеслав Харченко, який представив до уваги школярів інформацію щодо особливостей навчання на своїй кафедрі.

Традиційно Віктор Удимович знайомив із різними спеціальностями, які пропонує Національний університет харчових технологій, продемонструвавши відеофільм «НУХТ – час обирати!», а далі детально презентував спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія». Упродовж презентації учні могли ознайомитись із перевагами цієї престижної, затребуваної на ринку праці спеціальності, перспективами навчання, аспектами матеріального та технічного забезпечення. Не забував фахівець розповісти і про культурно-масове життя на кафедрі. Упродовж онлайн-зустрічей неодноразово наголошувалося, що школярі можуть задавати як усні запитання, так і писати їх у чаті. Відповіді отримали всі зацікавлені учасники зустрічей.

Крім того, майбутні вступники могли ознайомитися з відеороликом, підготовленим профорієнтаційним сектором студради факультету, який очолює Анна Ярова. Це відео дозволило школярам відчути атмосферу проведення лабораторних робіт, а також виконання наукової роботи в науково-дослідній лабораторії та стерильному боксі.

Наприкінці зустрічей учнів запрошували взяти участь у запланованому онлайн-Дні відкритих дверей факультету біотехнології та екологічного контролю. Він відбудеться вже завтра, 29 січня о 17:00.

Викладачі кафедри біотехнології і мікробіології дуже раді, що змогли поспілкуватися зі старшокласниками вказаних закладів середньої освіти, сподіваються, що їх зустрічі були для них корисними та пізнавальними і з нетерпінням чекають на них в нашому університеті.

Опублікований: 28-01-2021
Читайте також:
Економічний турнір серед першокурсників англомовних проектів

За ініціативи викладачів кафедри економічної теорії відбувся відкритий турнір із дисципліни «Економікс» для студентів перших курсів англомовних проектів. Завдання, що мали виконати конкурсанти, складалося із 3 секцій, кожна із яких оцінювалася окремо. За результатами конкурсу у складній боротьбі перемогла група менеджерів 1-5а, які отримали грамот...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Економічний турнір серед першокурсників англомовних проектів 19 листопада 2018

Фахівці Навчально-наукового інституту харчових технологій взяли участь у круглому столі Всеукраїнської екологічної ліги

20 вересня 2019 року співробітники Навчально-наукового інституту харчових технологій: завідувач кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів Василь Пасічний, заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Пушанко та відповідальна за організацію виховного процесу, інформаційну діяльність і за роботу зі студентами 1 та 2 курсів ННІХТ Ольга Ч...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Фахівці Навчально-наукового інституту харчових технологій взяли участь у круглому столі Всеукраїнської екологічної ліги 24 вересня 2019

Медичні вироби і біотехнологія

Нещодавно аспірант кафедри біотехнології і мікробіології Ростислав Гриник у рамках проходження педагогічної практики прочитав лекцію на тему «Медичні вироби: ключові аспекти для біотехнологів» з дисципліни «Промислова технологія лікарських засобів» (лекторка – доцентка Інна Лич) для здобувачів-біотехнологів. Лекція охопила широкий спектр питань, щ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Медичні вироби і біотехнологія 07 квітня 2025

Сертифікатна програма «Технології в готельно-ресторанному бізнесі» відкриває нові горизонти для слухачів

З 19 вересня 2024 року на кафедрі готельно ресторанної справи тривають заняття для чергового набору слухачів сертифікатної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі». Її модераторка, професорка Тетяна Сильчук кожного разу актуалізує програму для слухачів, залучає нових професіоналів-практиків, розширює співпрацю з освітніми партнерами дл...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Сертифікатна програма «Технології в готельно-ресторанному бізнесі» відкриває нові горизонти для слухачів 21 жовтня 2024