Н У Х Т

Студентська конференція затвердила роботу студради університету

20 квітня 2019

Студентська конференція затвердила роботу студради університету

18 квітня відбулася звітна конференція студентської ради університету.

Після завершення реєстрації делегатів, голова студради Олександр Висоцький повідомив, що необхідний кворум є, і конференція може починати роботу.

Головуючим конференції обрали Максима Закржевського і Ольгу Трофімову секретарем. До складу лічильної комісії обрали      Анну Мартинюк, Івана Глущенка, Анастасію Федоренко, Ольгу Михайленко і Дениса Ануфрієва.

На порядок денний були винесені наступні питання:
- звіт голови студентської ради університету; 
- звіт голови студентської ради студентського містечка;
- висунення кандидатів на посаду голови студентської ради НУХТ;
- висунення кандидатів на посаду голови студентської ради  студентського містечка;
- зміни до Положення про студентське самоврядування НУХТ;
- розгляд кандидатів і затвердження складу студентської виборчої комісії;
- розгляд кандидатів і затвердження складу контрольно-ревізійної  комісії;
- обрання делегатів до органу громадського самоврядування університету.   

Відповідно до порядку денного свої звіти представили голова студради Олександр Висоцький і голова студради студмістечка Володимир Шуліка. Відкритим голосуванням переважною більшістю голосів робота студради НУХТ і студради студмістечка були  визнані задовільними і звіти їх голів затверджені.

Далі перейшли до висунення кандидатур на посаду голови студентської ради університету і студентської ради студмістечка. Надійшли пропозиції підтримати на посаду голови студентської ради університету кандидатуру студента 4-го курсу Олександра Висоцького і студентської ради студмістечка кандидатуру студента 4-го курсу Володимира Шуліки. Кандидати представили присутнім перспективні плани роботи студради університету і студради студмістечка на 2019-2020 навчальний рік.

Після цього були внесені зміни до Положення «Про студентське самоврядування НУХТ», сформований перелік кандидатів до студентської виборчої комісії: Марина Іванко, Анатолій Снігур, Марія Сабадаш, Маргарита Запорожець, Валерія Бондарчук, Марія Аліпатова і до складу контрольно-ревізійної  комісії: Богдан Ротаєнко, Ірина Гончар, Марина Побрусило, Анна Бондаренко, Кристина Гольденберг, Олександра Білобров та обрані дві вакантні кандидатури делегатів до органу громадського самоврядування університету: Наталія Новосаденко і Денис Тарахтій.

Також голова студради вручив пам’ятні подарунки з символікою університету членам студентської ради, що складають свої повноваження у зв’язку із закінченням університету, та найактивнішим діючим членам студентського самоврядування.

На завершення конференції голова лічильної комісії оприлюднив результати голосувань. Відкритим голосуванням протоколи лічильної комісії були затверджені.

На цьому порядок денний був вичерпаний, і головуючий закрив конференцію. Тепер чекатимемо на результати голосування студентів університету щодо висунених кандидатур, яке відбудеться у травні на платформі Moodle.   

Опублікований: 20-04-2019
Читайте також:
Усе про міжнародну академічну мобільність дізналися здобувачі кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбувся тематичний захід «Міжнародна академічна мобільність. Можливості для студентів». У заході взяли участь здобувачі освіти першого та третього курсів. Відповідальна за міжнародну діяльність на кафедрі Марія Грицевіч підготувала доповідь, у якій розповіла про можливості для студенті...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Усе про міжнародну академічну мобільність дізналися здобувачі кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів 01 березня 2021

Молоді науковці НУХТ – стипендіати Кабінету Міністрів України

Президія Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки ухвалила рішення щодо призначення стипендій та подовження виплати стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених у 2020 році. Відповідна постанова (№4 від 10 червня  2020 року) була оприлюднена на офіційному веб-сайті Комітету. Приємно, що серед обраних і молоді науковц...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Молоді науковці НУХТ – стипендіати Кабінету Міністрів України 15 червня 2020

Призеркою Чемпіонату України з хокею серед жінок стала студентка спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

Студентка 2 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» Дар’я Супрун  у складі команди «Автомобіліст» брала участь у Чемпіонаті України з хокею серед жінок 2018-2019. Участь у 3-му Чемпіонаті України з хокею серед жінок брали три клуби: «Пантери» (Харків), «Україночка (Київ) і новачок чемпіонату «Автомобіліст» (Київ). Вболівальники команд...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Призеркою Чемпіонату України з хокею серед жінок стала студентка спеціальності «Готельно-ресторанна справа» 31 травня 2019

У найдрібніших деталях з питань академічної доброчесності розібралася завідувачка кафедри фізики

Якісна освіта базується на засадах академічної доброчесності. Академічна доброчесність у вищій освіті – це безліч дилем і щоденних викликів. Тому розвитку культури академічної доброчесності у нашому закладі й, зокрема, на кафедрі фізики, приділяється велика увага. Враховуючи актуальність цієї теми та бажання розібратися у найдрібніших деталях з пи...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У найдрібніших деталях з питань академічної доброчесності розібралася завідувачка кафедри фізики 18 листопада 2022