Н У Х Т

Студентська конференція затвердила роботу студради університету

20 квітня 2019

Студентська конференція затвердила роботу студради університету

18 квітня відбулася звітна конференція студентської ради університету.

Після завершення реєстрації делегатів, голова студради Олександр Висоцький повідомив, що необхідний кворум є, і конференція може починати роботу.

Головуючим конференції обрали Максима Закржевського і Ольгу Трофімову секретарем. До складу лічильної комісії обрали      Анну Мартинюк, Івана Глущенка, Анастасію Федоренко, Ольгу Михайленко і Дениса Ануфрієва.

На порядок денний були винесені наступні питання:
- звіт голови студентської ради університету; 
- звіт голови студентської ради студентського містечка;
- висунення кандидатів на посаду голови студентської ради НУХТ;
- висунення кандидатів на посаду голови студентської ради  студентського містечка;
- зміни до Положення про студентське самоврядування НУХТ;
- розгляд кандидатів і затвердження складу студентської виборчої комісії;
- розгляд кандидатів і затвердження складу контрольно-ревізійної  комісії;
- обрання делегатів до органу громадського самоврядування університету.   

Відповідно до порядку денного свої звіти представили голова студради Олександр Висоцький і голова студради студмістечка Володимир Шуліка. Відкритим голосуванням переважною більшістю голосів робота студради НУХТ і студради студмістечка були  визнані задовільними і звіти їх голів затверджені.

Далі перейшли до висунення кандидатур на посаду голови студентської ради університету і студентської ради студмістечка. Надійшли пропозиції підтримати на посаду голови студентської ради університету кандидатуру студента 4-го курсу Олександра Висоцького і студентської ради студмістечка кандидатуру студента 4-го курсу Володимира Шуліки. Кандидати представили присутнім перспективні плани роботи студради університету і студради студмістечка на 2019-2020 навчальний рік.

Після цього були внесені зміни до Положення «Про студентське самоврядування НУХТ», сформований перелік кандидатів до студентської виборчої комісії: Марина Іванко, Анатолій Снігур, Марія Сабадаш, Маргарита Запорожець, Валерія Бондарчук, Марія Аліпатова і до складу контрольно-ревізійної  комісії: Богдан Ротаєнко, Ірина Гончар, Марина Побрусило, Анна Бондаренко, Кристина Гольденберг, Олександра Білобров та обрані дві вакантні кандидатури делегатів до органу громадського самоврядування університету: Наталія Новосаденко і Денис Тарахтій.

Також голова студради вручив пам’ятні подарунки з символікою університету членам студентської ради, що складають свої повноваження у зв’язку із закінченням університету, та найактивнішим діючим членам студентського самоврядування.

На завершення конференції голова лічильної комісії оприлюднив результати голосувань. Відкритим голосуванням протоколи лічильної комісії були затверджені.

На цьому порядок денний був вичерпаний, і головуючий закрив конференцію. Тепер чекатимемо на результати голосування студентів університету щодо висунених кандидатур, яке відбудеться у травні на платформі Moodle.   

Опублікований: 20-04-2019
Читайте також:
Перший крок на шляху до захисту кандидатської дисертації зробив аспірант кафедри біотехнології і мікробіології

13 вересня 2018 р. відбулася довгоочікувана для аспіранта кафедри біотехнології і мікробіології, активного учасника наукового гуртка «Biotech» Миколи Івахнюка подія – представлення на засіданні кафедри результатів кандидатської дисертації за спеціальністю 03.00.20 – «біотехнологія». Тема дисертаційної роботи – «Синтез мікробного полісахариду етапол...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Перший крок на шляху до захисту кандидатської дисертації зробив аспірант кафедри біотехнології і мікробіології 14 вересня 2018

На кафедрі готельно-ресторанної справи стартували захисти дипломних магістерських проектів

На кафедрі готельно-ресторанної справи стартували захисти дипломних магістерських проектів студентів денної форми навчання спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», освітньої програми «Готельна і ресторанна справа». Магістрантів із цією знаковою подією привітали декан факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Віктор Доценко і ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На кафедрі готельно-ресторанної справи стартували захисти дипломних магістерських проектів 13 лютого 2019

Успішне завершення стажування викладачів кафедри іноземних мов професійного спрямування у Фінляндії

Викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування Інна Форостюк і Надія Шерстюк успішно завершили стажування у закладі вищої освіти Lansi-Suomen Opisto (Фінляндія). Група українських освітян відвідала навчальні організації різних рівнів, у тому числі університет дистанційної освіти, який є першим фінським університетом, що повністю переоріє...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Успішне завершення стажування викладачів кафедри іноземних мов професійного спрямування у Фінляндії 12 вересня 2019

Вчена рада університету розпочала новий навчальний рік

9 вересня 2021 року в актовій залі відбулося перше у новому навчальному році засідання вченої ради університету. Розпочали з урочистостей: привітали колег, що відсвяткували дні народження між засіданнями вченої ради, а також ректор Олександр Шевченко вручив відзнаки й атестати про присвоєння вчених звань і дипломи про присудження наукових ступенів...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вчена рада університету розпочала новий навчальний рік 09 вересня 2021