Н У Х Т

Студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління виборола грант програми ЕРАЗМУС+ на навчання у Польщі

17 грудня 2018

Студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління виборола грант програми ЕРАЗМУС+ на навчання у Польщі

Конкурс на участь у програмі ЕРАЗМУС+ завершено. 12 грудня поточного року за результатами роботи комісії перемогу отримала студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління Вікторія Литвинова. Щодо самої програми – слід нагадати, що це окреме вікно фінансування для України від ЄС на два останні конкурси програми Еразмус+ 2019-2020 рр. на напрям КА1: Міжнародна кредитна мобільність. У рамках підписаного договору про співпрацю і участі у програмі ЕРАЗМУС+ Щецинський університет (Польща) виділив одне місце для студентів нашого університету.

Комісія у складі: проректора з наукової роботи Олександра Шевченка (голова комісії), директора Навчально-наукового інституту економіки і управління Олега Шеремета, завідувача кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Галини Чередниченко, завідувача сектору академічної мобільності відділу міжнародних зв'язків Вікторії Москаленко та за участю начальника відділу міжнародних зв'язків Ірини Воловик розглянула кандидатури учасників конкурсу. Слід зазначити, що всі претенденти були варті перемоги, тому робота комісії була непроста. Після дебатів переможцем одноголосно все-таки стала Вікторія – наші вітання! Сподіваємося, що переможниця гідно представлятиме наш університет.

Слідкуйте за інформацією на сайті університету, щоб не пропустити анонси нових конкурсів і міжнародних проектів!

Опублікований: 17-12-2018
Читайте також:
Інноваційні технології вітчизняних рожевих столових та ігристих вин досліджує докторант кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства

На кафедрі біотехнології продуктів бродіння і виноробства  відбувся семінар «Інноваційні технології вітчизняних рожевих столових та ігристих вин». Доповідь за темою своєї дисертаційної роботи представила доцент кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Марина Білько – випускниця нашого університету, яка понад 6 років займається проблем...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Інноваційні технології вітчизняних рожевих столових та ігристих вин досліджує докторант кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства 27 грудня 2018

Апробація магістерських робіт в онлайн-форматі

Щороку магістранти кафедри біотехнології і мікробіології роблять усні доповіді під час роботи секції «Біотехнологія і мікробіологія» на міжнародній науковій конференції молодих учених, аспірантів і студентів Національного університету харчових технологій «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». Це є справжньо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Апробація магістерських робіт в онлайн-форматі 22 квітня 2020

Новини Свалявського технічного коледжу НУХТ

Делегація Свалявського технічного коледжу НУХТ здійснила робочу поїздку до найбільшого промислового краю Словаччини – Тренчіну. Під час поїздки відвідали кілька навчальних закладів електротехнічного, механічного, ІТ-спрямування та напряму харчових технологій. Зокрема, розпочато процес укладення угод про подальшу співпрацю з Середньою професійною ш...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Новини Свалявського технічного коледжу НУХТ 04 листопада 2019

Ректор університету відзвітував перед Конференцією трудового колективу

23 грудня 2021 року відбулася Конференція трудового колективу університету. Голова Конференції, перший проректор Володимир Яровий повідомив, що зареєструвався 91 делегат, а всього обраних делегатів 116, тож необхідний кворум є, і Конференція розпочала свою роботу. Першими відповідно до порядку денного розглянули зміни до складу вченої ради універ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Ректор університету відзвітував перед Конференцією трудового колективу 23 грудня 2021