Н У Х Т

Відродженню України в статусі пивної країни сприяють наші викладачі

13 лютого 2020

Відродженню України в статусі пивної країни сприяють наші викладачі

12  лютого в київському ресторані-пивоварні «Солом’янська броварня» відбувся прес-ланч, направлений на популяризацію крафту, як натурального продукту і культури споживання пива. Тема заходу – «Крафтова революція в Україні, за підсумками Дегустаційного конкурсу пива «East European Beer Award». Участь у прес-ланчі взяли представники 20 столичних видань.

До обговорення долучилися співорганізатори конкурсу: співзасновник і керівник «Київської Пивної Ліги», автор методології конкурсу Юрій Семенов, автор ідеї конкурсу, видавець журналу «Beer.Technologies» Катерина Конєва, доцент кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства НУХТ Роман Мукоїд, представники пивоварної галузі – керівник пабу «CRAFT vs PUB», пивовар, засновник фестивалю «Craft Beer Fest» Тимур Герасимович, пивний блогер і викладач школи пивоварів Сергій Михайлов.

Юрій Семенов наголосив на головних принципах конкурсу – незалежності та об’єктивності. Методика оцінювання розроблена так, щоб отримати максимально релевантну оцінку кожного зразка пива. Адже перемогу має здобути найякісніше та найсмачніше пиво у стилі, яке дійсно подобається споживачеві.

Роман Мукоїд розповів, що професія пивовара нині стає престижною, її опановують як випускники шкіл, так і зрілі люди – від домашніх пивоварів до працівників пивзаводів. Наш викладач роз’яснив умови вступної компанії-2020, а також розповів про переваги здобутої професії при подальшому працевлаштуванні.

«East European Beer Award 2020» підтримує Асоціація сомельє України та делегує 12 суддів – експертів Асоціації. Крім того, свою участь у дегустаційній колегії вже підтвердили пивні експерти з Чехії, Естонії, Польщі, України. Пивними суддями активно реєструються і представники пивоварень.

Конкурс став унікальним форматом для пивного ринку України. Пивне змагання в новій концепції за свою чотирирічну історію змогло зрушити та надихнути тисячі людей розвивати крафтове пивоваріння країни.

Місцем проведення прес-ланчу не випадково обрана «Солом’янська броварня».

Історією закладу та особливостями роботи з крафтовим пивом поділився з присутніми її директор Андрій Поздняков. Відбулася цікава екскурсія, під час якої журналісти дізналися, як і, головне, з чого роблять пиво. Це була чудова нагода переконатися, що крафтове пиво вариться виключно з натуральних інгредієнтів – високоякісних солоду, хмелю, підготовленої води та дріжджів особливих штамів.

Дегустаційний конкурс «East European Beer Award 2020» відбудеться у 20 категоріях пива та сидру. Дегустації пройдуть 11-13 березня у м. Рівному, в готельно-ресторанному комплексі «Айвенго».

Опублікований: 13-02-2020
Читайте також:
Студенти університету – призери Чемпіонату світу з футзалу

19-26 серпня у Казахстані відбувся Чемпіонат світу серед студентів із футзалу, участь у якому взяли чоловіча та жіноча студентські збірні України. До складу обох українських збірних увійшли і студенти НУХТ – Віталій Дзюба, Ганна Сидоренко і Анастасія Чиженок. Наші збірники продемонстрували високий клас майстерності – жіноча збірна в груповому раун...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти університету – призери Чемпіонату світу з футзалу 27 серпня 2018

Переможний виступ на Чемпіонаті світу з карате студента факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

У м. Алмада (Португалія) відбувся XX Чемпіонат світу з фунакоші шотокан карате (FSКА). До складу спортивної делегації України увійшов студент 1 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» нашого університету Євген Горкун, який вже 6 років займається карате. В особисто-командних змаганнях брали участь спортсмени з 15 країн. Наш студент виборов...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Переможний виступ на Чемпіонаті світу з карате студента факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 08 листопада 2018

На гостину до Смілянськго коледжу харчових технологій НУХТ

У Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ відбувся черговий День відкритих дверей, на який з’їхалися школярі Сміли, Смілянського та Черкаського районів. «Відігрівали» гостей кавою та смаколиками, також була запропонована насичена програма зустрічі. Директор коледжу Олександр Хоменко розповів про перспективи та плани розвитку навчального закл...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На гостину до Смілянськго коледжу харчових технологій НУХТ 10 грудня 2018

Молоді вчені нашого університету дають консультації глядачам популярних телеканалів

Співробітники телеканалу «Київ – канал європейської столиці» звернулися до нашого університету з проханням надати консультації для телепрограми «Якісне життя». І, звісно ж, наші співробітники кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів погодилися допомогти журналістам підготувати матеріали про фальсифікацію недоброякісними виробниками м’яса та м’я...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Молоді вчені нашого університету дають консультації глядачам популярних телеканалів 04 лютого 2019