Н У Х Т

Відродженню України в статусі пивної країни сприяють наші викладачі

13 лютого 2020

Відродженню України в статусі пивної країни сприяють наші викладачі

12  лютого в київському ресторані-пивоварні «Солом’янська броварня» відбувся прес-ланч, направлений на популяризацію крафту, як натурального продукту і культури споживання пива. Тема заходу – «Крафтова революція в Україні, за підсумками Дегустаційного конкурсу пива «East European Beer Award». Участь у прес-ланчі взяли представники 20 столичних видань.

До обговорення долучилися співорганізатори конкурсу: співзасновник і керівник «Київської Пивної Ліги», автор методології конкурсу Юрій Семенов, автор ідеї конкурсу, видавець журналу «Beer.Technologies» Катерина Конєва, доцент кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства НУХТ Роман Мукоїд, представники пивоварної галузі – керівник пабу «CRAFT vs PUB», пивовар, засновник фестивалю «Craft Beer Fest» Тимур Герасимович, пивний блогер і викладач школи пивоварів Сергій Михайлов.

Юрій Семенов наголосив на головних принципах конкурсу – незалежності та об’єктивності. Методика оцінювання розроблена так, щоб отримати максимально релевантну оцінку кожного зразка пива. Адже перемогу має здобути найякісніше та найсмачніше пиво у стилі, яке дійсно подобається споживачеві.

Роман Мукоїд розповів, що професія пивовара нині стає престижною, її опановують як випускники шкіл, так і зрілі люди – від домашніх пивоварів до працівників пивзаводів. Наш викладач роз’яснив умови вступної компанії-2020, а також розповів про переваги здобутої професії при подальшому працевлаштуванні.

«East European Beer Award 2020» підтримує Асоціація сомельє України та делегує 12 суддів – експертів Асоціації. Крім того, свою участь у дегустаційній колегії вже підтвердили пивні експерти з Чехії, Естонії, Польщі, України. Пивними суддями активно реєструються і представники пивоварень.

Конкурс став унікальним форматом для пивного ринку України. Пивне змагання в новій концепції за свою чотирирічну історію змогло зрушити та надихнути тисячі людей розвивати крафтове пивоваріння країни.

Місцем проведення прес-ланчу не випадково обрана «Солом’янська броварня».

Історією закладу та особливостями роботи з крафтовим пивом поділився з присутніми її директор Андрій Поздняков. Відбулася цікава екскурсія, під час якої журналісти дізналися, як і, головне, з чого роблять пиво. Це була чудова нагода переконатися, що крафтове пиво вариться виключно з натуральних інгредієнтів – високоякісних солоду, хмелю, підготовленої води та дріжджів особливих штамів.

Дегустаційний конкурс «East European Beer Award 2020» відбудеться у 20 категоріях пива та сидру. Дегустації пройдуть 11-13 березня у м. Рівному, в готельно-ресторанному комплексі «Айвенго».

Опублікований: 13-02-2020
Читайте також:
Захист курсової роботи – неодмінна умова професійної кваліфікації здобувача!

Насичені студентські дні для магістрантів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» добігають кінця. А дні дійсно були насиченими, адже упродовж навчального процесу їм випала чудова можливість познайомитись із відомими на фармацевтичному ринку компаніями – корпорацією «Артеріум», ПАТ «Фармак» та ТОВ «Фармекс Груп». Представники корпорації «...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Захист курсової роботи – неодмінна умова професійної кваліфікації здобувача! 20 травня 2019

Сучасні туристичні ресурси та актуальні питання підготовки кадрів сфери туризму обговорили з колегами наші фахівці

25 жовтня 2018 року завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу, д.е.н., доцент Дарія Басюк та асистент цієї ж кафедри Маріанна Маршаленко взяли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Нематеріальна культурна спадщина як сучасний туристичний ресурс», що відбулась у Київському національному університеті культури і мистецтв. ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Сучасні туристичні ресурси та актуальні питання підготовки кадрів сфери туризму обговорили з колегами наші фахівці 26 жовтня 2018

Колективна праця

Вишли друком і затверджені наказом Міністерства соціальної політики України «Правила охорони праці для працівників виробництва солоду, пива та безалкогольних напоїв», розроблені авторським колективом під керівництвом завідувача кафедри охорони праці Інституту післядипломної освіти нашого університету, доцента, кандидата технічних наук, академіка мі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Колективна праця 12 січня 2018

Представники НУХТ на масштабній профорієнтаційній події

19 жовтня викладачі НУХТ взяли участь у профорієнтаційному заході, Ярмарку професій, організованому Володарським районним центром зайнятості Київської області. Подія мала місце у Володарському районному будинку культури і зібрала понад 260 відвідувачів із володарських загальноосвітніх шкіл № 1 та № 2, володарської школи-інтернату та володарського ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Представники НУХТ на масштабній профорієнтаційній події 22 жовтня 2018