Н У Х Т

Щемливе свято прощання з випускниками-магістрами відбулося у Навчально-науковому інституті харчових технологій

28 лютого 2018

Щемливе свято прощання з випускниками-магістрами відбулося у Навчально-науковому інституті харчових технологій

28 лютого на широкий життєвий шлях проводжала своїх випускників-магістрів велика дружна сім’я Навчально-наукового інституту харчових технологій (ННІ ХТ). У актовій залі університету яблуку ніде було впасти – цього дня привітати своїх вихованців й дати останні теплі настанови прийшли дирекція інституту, завідувачі й викладачі випускових кафедр, студенти молодших курсів. Завітали до НУХТ і батьки й друзі винуватців урочистостей.

Щирі напутні слова адресували своїм вихованцям директор ННІ ХТ Оксана Кочубей-Литвиненко, заступник директора ННІ ХТ з навчально-виховної роботи Наталія Пушанко, завідувачі випускових кафедр – технології консервування, проректор університету з навчально-виробничої діяльності та розвитку Олександр Бессараб, технології цукру і підготовки води Наталія Гусятинська, технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса, технології зберігання і переробки зерна Олег Шаповаленко, біотехнології продуктів бродіння і виноробства Анатолій Куц, технології м’яса і м’ясних продуктів Людмила Пешук, технології молока і молочних продуктів Галина Поліщук, технології жирів та парфумерно-косметичних продуктів Тамара Носенко, експертизи харчових продуктів Світлана Усатюк, а також доцент кафедри технології оздоровчих продуктів Наталія Стеценко

Директор інституту Оксана Кочубей-Литвиненко і заступник директора Наталія Пушанко вручили кращим із кращих подяки та грамоти за успіхи у навчанні, вагомі здобутки у науковій роботі, активну громадську діяльність, здобутки у спорті та культурно-масовій діяльності.

Сертифікати магістрам вручали завідувачі їх випускових кафедр спільно із заступниками директора ННІ ХТ Інною Карпович, Анастасією Пухляк, Оксаною Вашекою, Оленою Супрун-Крестовою та відповідальним за роботу зі студентами, за профорієнтаційну діяльність і зв’язок з підприємствами та випускниками Романом Кириленком.

Від випускників своїм педагогам, адміністрації і співробітникам університету й інституту сердечно подякувала Анастасія Максюк.

Музичні вітання присутнім подарували випускники Соломія Чорна і Євген Амаріца, а танцювальний дует другокурсників зачарував вишуканим бальним танцем.

Цього дня Навчально-науковий інститут харчових технологій НУХТ випустив у самостійне професійне життя понад 200 творчих, креативних і надзвичайно обдарованих особистостей. Нехай доля буде прихильною до вас, випускники!        

 

Опублікований: 28-02-2018
Читайте також:
На науковому семінарі у Відні відзвітувала аспірантка кафедри технології жирів, хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів

У європейських науково-дослідних колективах існує гарна практика – регулярні наукові семінари, на яких науковці, особливо молоді, звітують та діляться своїми результатами роботи за певний нетривалий період. У лабораторії Університету Природних ресурсів та природничих наук (БОКУ, Відень), керівником якої є професор Роланд Людвіг, також підтримують ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На науковому семінарі у Відні відзвітувала аспірантка кафедри технології жирів, хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів 22 жовтня 2021

У тренді – інженерні спеціальності!

20 березня 2024 р. доцент кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проєктування Роман Якобчук ознайомив учнів 10-го та 11-го класу Клубівського ліцею імені Героя України Олега Довгого Ізяславської міської ради з нашим університетом, Навчально-науковим інженерно-технічним інститутом ім. акад. І.С. Гулого та освітньою програмою «І...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У тренді – інженерні спеціальності! 21 березня 2024

Нетворкінг викладачів кафедри готельно-ресторанної справи із фахівцями індустрії гостинності

Щороку на початку квітня в межах виставки гастрономічних рішень для фахівців індустрії гостинності їжі поза домом (WorldFood Gastro Days) відбуваються заходи, що відкривають унікальні можливості для створення гастрономічних вражень, розкривають секрети успіху закупівлі та гастрономічну спадщину України, підтримують HoReCa. На одному з таких заходів...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нетворкінг викладачів кафедри готельно-ресторанної справи із фахівцями індустрії гостинності 14 квітня 2025

Співпраця без кордонів

Викладачі нашого університету продовжують працювати в рамках проєктів програми Еразмус+. Професорка кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Марина Білько бере участь у тижні персоналу для партнерів-університетів за програмою Ерасмус+ в Гайзензаймському університеті (Німеччина). На відкритті тижня з вітальним словом виступили президе...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Співпраця без кордонів 16 червня 2023