Н У Х Т

Ще один успішний захист дисертації аспіранткою кафедри технології хлібопекарських та кондитерських виробів

18 грудня 2020

Ще один успішний захист дисертації аспіранткою кафедри технології хлібопекарських та кондитерських виробів

На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.06 відбувся захист дисертаційної роботи аспірантки кафедри технології хлібопекарських та кондитерських виробів Іванни Сивній. Засідання ради відбулося в онлайн-форматі з використанням сервісу ZOOM.

Щоб підтримати дисертантку до ZOOM-конференції приєдналися викладачі, аспіранти та колеги з кафедр технології хлібопекарських і кондитерських виробів, готельно-ресторанної справи і технології ресторанної і аюрведичної  продукції.

Керівницею дисертаційної роботи Іванни Сивній «Удосконалення технології білково-збивного крему із застосуванням пюре з горобини і журавлини та камеді геллану» була завідувачка кафедри хлібопекарських, кондитерських та бродильних виробництв Інституту післядипломної освіти НУХТ Віра Оболкіна.

Запропоновані авторкою технології дають можливість не лише уникнути використання в кремі синтетичних барвників та ароматизаторів, а й консервантів, завдяки високому вмісту в ягодах флавоноїдів, каротиноїдів та органічних кислот.

Виступити офіційними опонентками були запрошені професорка кафедри технологій переробних і харчових виробництв Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка Ольга Шаніна та професорка кафедри технології кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів Харківського державного університету харчування та торгівлі Наталія Гревцева. Опонентки відзначили високу якість, актуальність і наукову новизну представлених у дисертаційній  роботі досліджень та практичне їх значення.

За результатами захисту члени ради одноголосно присудили дисертантці науковий ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю 05.18.01 – «Технологія хлібопекарських продуктів, кондитерських виробів та харчових концентратів».

Вітаємо науковицю з успішним захистом і бажаємо нових досягнень!

Опублікований: 18-12-2020
Читайте також:
Стартував прийом робіт на Конкурс стартап-проектів і Конкурс інноваційних проектів

Стартував прийом робіт на Конкурс стартап-проектів і Конкурс інноваційних проектів – заявки можна подати до 28 лютого 2019 року. Обидва конкурси відбудуться у рамках щорічного Всеукраїнського фестивалю інновацій (14-16 травня 2019 року). Участь у Конкурсі стартап-проектів можуть взяти роботи, представлені вишами, науковими установами національних ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Стартував прийом робіт на Конкурс стартап-проектів і Конкурс інноваційних проектів 14 січня 2019

Підсумки технологічної практики підводять у навчально-науковому комплексі НУХТ

У Львівському державному коледжі харчової і переробної промисловості НУХТ за підсумками технологічної практики відбулася науково-практична конференція «Збагачення хлібобулочних і кондитерських виробів нетрадиційною сировиною». У заході взяли участь студенти групи ХМК-4 та викладачі циклової комісії технології хлібопекарського і кондитерського виро...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Підсумки технологічної практики підводять у навчально-науковому комплексі НУХТ 25 жовтня 2018

Стартували весняні Дні кар’єри-2020 для учнів випускних класів

У міськрайонних центрах зайнятості Київської області розпочалися весняні Дні кар’єри-2020 для учнів випускних класів. Вічне питання, яку професію обрати, кожний рік постає перед випускниками загальноосвітніх навчальних закладів України. Дні кар’єри організовані для того, щоб якомога краще ознайомити вступників до вищих навчальних закладів із цього...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Стартували весняні Дні кар’єри-2020 для учнів випускних класів 27 лютого 2020

Методичний семінар на кафедрі міжнародної економіки

На кафедрі міжнародної економіки Навчально-наукового інституту економіки і управління відбулася онлайн-зустріч викладачів і здобувачів освіти 4 курсу. Із метою координації роботи студентів і керівників над виконанням кваліфікаційних дипломних робіт бакалавра проведено спільний методичний семінар, організований завідувачкою кафедри, професоркою Сві...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Методичний семінар на кафедрі міжнародної економіки 12 квітня 2022