З 19 по 29 травня на кафедрі технології м'яса і м'ясних продуктів триватимуть захисти кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеня «Магістр» денної форми навчання, що навчалися за міждисциплінарною освітньо-науковою програмою «Промислові та крафтові технології для HoReCa в туризмі» (спеціальності G13 «Харчові технології» і J3 «Туризм та рекреація»).
Обґрунтованість, змістовність та актуальність досліджень оцінює висококваліфікована Екзаменаційна комісія у складі доцента Одеського національного технологічного університету Євгенія Котляра (голова комісії), завідувача кафедри технології м'яса і м'ясних продуктів Василя Пасічного, гарантки міждисциплінарної освітньо-наукової програми Оксани Топчій, завідувачки кафедри туристичного та готельного бізнесу Ірини Мельник, професорки кафедри туристичного та готельного бізнесу Ірини Антоненко та доцента кафедри технології м'яса і м'ясних продуктів Олега Галенка (секретар комісії).
Представлені у перший день захистів роботи відзначилися не лише глибоким теоретичним підґрунтям, а й вагомою практичною цінністю. Більшість випускників уже успішно працюють за фахом на провідних підприємствах (зокрема, за дуальною формою здобуття освіти), тому під час проведення досліджень вони опиралися на реальні виробничі матеріали і власний практичний досвід.
Комісія високо відзначила науковий рівень робіт, їхню практичну спрямованість і креативний підхід випускників до розв'язання професійних завдань. Рішенням комісії всім здобувачам було одноголосно присвоєно кваліфікацію «Магістр». Окрім того, за результатами захистів, екзаменаційна комісія рекомендувала випускників до вступу до аспірантури на третій освітній рівень.
Щиро вітаємо наших магістрів і бажаємо їм нових професійних здобутків, творчого натхнення й успіхів у практичній діяльності!