Н У Х Т

Літо з користю: молодіжні обміни «ВідНОВА:UA»-2025!

10 липня 2025

Літо з користю: молодіжні обміни «ВідНОВА:UA»-2025!

Міністерство молоді та спорту України спільно з державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» у партнерстві з громадською організацією «Місто активних громадян» у межах проєктів ПРООН в Україні «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Підтримка інклюзивного відновлення для забезпечення стійкості та безпеки людей в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та уряду Японії реалізує програму залучення молоді до відновлення України «ВідНОВА:UA».

Програма спрямована на активну молодь віком від 18 до 35 років, яка прагне краще пізнати свою країну та долучитися до її відновлення. У 2022-2024 роках участь у програмі взяли понад 1500 учасників і учасниць, у межах якої було відновлено 52 молодіжних простори по всій Україні.

У 2025 році молодіжні обміни відбуватимуться в 15 громадах України у різних областях у період з липня по вересень. Протягом 5 днів учасники проживатимуть в одній із приймаючих громад, знайомитимуться з її культурою, братимуть участь у тренінгах, екскурсіях, майстер-класах і виконуватимуть прості відновлювальні роботи на об’єктах молодіжної інфраструктури.

Програма покриває витрати на проживання, харчування та проїзд (у межах вартості квитків не вище рівня купе або Інтерсіті+ 2 класу.). Попередній досвід у сфері будівництва не є обов’язковим.

Програма складається з трьох ключових компонентів:
волонтерство – участь у базових ремонтних роботах для створення або оновлення молодіжних просторів;
освіта – навчальні заходи з лідерства, командної роботи, громадянської участі, медіаграмотності та інших актуальних тем;
культурна програма – дослідження історичної та культурної спадщини регіону, зустрічі з місцевими лідерами думок.

Детальна інформація про Програму на сайті 

Реєстрація уже відкрита за посиланням https://forms.gle/Lm2w6hscTVTZvp5A7

Опублікований: 10-07-2025
Читайте також:
Під час лабораторних робіт провести майстер-клас можливо!

Нещодавно для майбутніх випускників спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» було проведене завершальне лабораторне заняття в рамках курсу «Хімія та технологія косметичних засобів», яке закарбувалося в пам’яті кожного студента. За ініціативи доцента кафедри технології жирів, хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів На...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Під час лабораторних робіт провести майстер-клас можливо! 20 травня 2019

Сучасні аспекти раціонального харчування дослідила магістрантка кафедри біотехнології і мікробіології

Магістрантка кафедри біотехнології і мікробіології І року навчання спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Юлія Гайдук взяла участь у головному заході, присвяченому проблемам харчування, – XII науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти раціонального харчування», що працювала 14-15 травня 2019 року в Києві. Органі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Сучасні аспекти раціонального харчування дослідила магістрантка кафедри біотехнології і мікробіології 20 травня 2019