Н У Х Т

Проректор університету з наукової роботи урочисто відкрив «INPRODMASH-2021»

14 вересня 2021

Проректор університету з наукової роботи урочисто відкрив «INPRODMASH-2021»

14 вересня у Києві розпочали роботу 29-та Міжнародна виставка обладнання і технологій для харчової та переробної промисловості «INPRODMASH», 21-а Міжнародна виставка пакувального обладнання, матеріалів та упаковки «UPAKOVKA» і спеціалізовані експозиції: кондитерської промисловості «SWEETS UKRAINE» та хлібопекарської промисловості «BAKERY UKRAINE». А все це разом – Всеукраїнський тиждень харчових технологій, який щоосені на початку вересня проводить давній партнер нашого університету, Компанія «АККО Інтернешнл». Протягом багатьох років НУХТ виступає не лише співорганізатором наукової програми тижня, але й традиційно представляє цікаву експозицію, де демонструє освітні й наукові досягнення нашого колективу.

Участь у Всеукраїнському тижні харчових технологій – це завжди гарна нагода ознайомитися з технологічними новинками та започаткувати нові партнерства. Для наших же викладачів – це ще й можливість знову зустрітися зі своїми вихованцями-випускниками, які тепер уже представляють на виставках свої компанії й підприємства.

Зважаючи на карантинні обмеження, урочиста церемонія відкриття Всеукраїнського тижня харчових технологій відбулася у скороченому форматі. Та це не завадило учасникам заходів активно спілкуватися й щиро радіти зустрічі офлайн після стількох місяців вимушеного спілкування в режимі онлайн.

Учасників і гостей тижня тепло привітали проректор з наукової роботи нашого університету Сергій Токарчук, голова правління Національної асоціації молочників України «Укрмолпром» Василь Бондаренко, генеральна директорка Національної асоціації «Укрконсервмолоко»Тамара Нагайцева, голова ради Об’єднання «Укрхлібпром» Олександр Васильченко.

Цього року у виставках беруть участь компанії з Бельгії, Італії, Польщі, Литви, Німеччини, Туреччини та України. Вони представляють обладнання для різних галузей харчової промисловості: м’ясної, молочної, масложирової, рибної, кондитерської, хлібопекарської, бакалійної, консервної, для птахофабрик і тваринницьких ферм. Також відвідувачі можуть ознайомитися зі сучасними пакувальними технологіями та обладнанням як для великих, так і для невеликих виробництв, лініями для підприємств торгівлі та громадського харчування. Крім того, в експозиції присутні компанії, що постачають спеції, інгредієнти, матеріали для виробництва харчових продуктів.

Увесь цей широкий спектр новинок не могли залишити поза увагою наші здобувачі освіти. Уже в перший день виставок студенти разом із викладачами кафедр машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв і технології хлібопекарських та кондитерських виробів відвідали експозиції, де знайомилися з інноваційними технологіями для харчової індустрії та спілкувалися з постачальниками обладнання і технологій.

У науковій програмі Всеукраїнського тижня харчових технологій представлені чотири спеціалізовані науково-практичні конференції, організовані випусковими кафедрами нашого університету – «Інноваційні технології у хлібопекарському виробництві», «Реалії та перспективи м’ясопереробки», «Здобутки та перспективи розвитку кондитерської галузі», «Тренди Lean-виробництва та пакування харчових продуктів».

14 вересня відбулася Міжнародна спеціалізована науково-практична конференція «Інноваційні технології у хлібопекарському виробництві», до роботи якої також долучилися і здобувачі вищої освіти.

Попереду – ще два дні насиченої програми. Тож запрошуємо усіх зацікавлених відвідати Всеукраїнський тиждень харчових технологій-2021 і долучитися до його наукової програми. Виставки працюють: 15 вересня з 10:00 до 17:00, 16 вересня з 10:00 до 14:00 за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15, Міжнародний Виставковий Центр, павільйон №3.

Опублікований: 14-09-2021
Читайте також:
Безкоштовні вебінари для науковців із використання бази даних Scopus

Згідно з інформацією, представленою на сайті Міністерства освіти і науки України, впродовж липня для науковців проведуть 4 безкоштовних вебінари з використання бази даних Scopus. Знайомство з базою даних Scopus, пошук інформації в ній, ScienceDirect та профіль автора у Scopus – про все це українські науковці зможуть дізнатися на безкоштовних вебін...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Безкоштовні вебінари для науковців із використання бази даних Scopus 01 липня 2020

На базі кафедри готельно-ресторанної справи відбувся ІІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Ресторанне обслуговування»

16-17 травня на базі кафедри готельно-ресторанної справи факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу за організаційної підтримки Коледжу ресторанного господарства НУХТ відбувся ІІІ (національний) етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Ресторанне обслуговування» для студентів закладів освіти, що здійснюють підготов...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На базі кафедри готельно-ресторанної справи відбувся ІІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Ресторанне обслуговування» 17 травня 2018

Не лише на заняттях отримують знання здобувачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції

Знання можна отримувати не лише на лекційних і практичних заняттях або відвідавши різноманітні бази практики, а й весело проводячи час на міжнародних виставках. Здобувачі другого та третього курсу освітньо-професійної програми «Технології харчування» відвідали «Всеукраїнський тиждень харчових технологій» разом із викладачками кафедри технології ре...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Не лише на заняттях отримують знання здобувачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції 17 вересня 2021

Новими способами комунікації з майбутніми абітурієнтами користуються учасники профорієнтаційної команди НУХТ

Сучасні реалії створюють певні перешкоди перед учасниками профорієнтаційної команди нашого університету. В умовах карантинних обмежень доводиться знаходити нові способи комунікації з майбутніми абітурієнтами. Отже, представниці двох випускових кафедр університету: біотехнології і мікробіології факультету біотехнології та екологічного контролю – до...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Новими способами комунікації з майбутніми абітурієнтами користуються учасники профорієнтаційної команди НУХТ 10 грудня 2020