Н У Х Т

Проректор університету з наукової роботи урочисто відкрив «INPRODMASH-2021»

14 september 2021

Проректор університету з наукової роботи урочисто відкрив «INPRODMASH-2021»

14 вересня у Києві розпочали роботу 29-та Міжнародна виставка обладнання і технологій для харчової та переробної промисловості «INPRODMASH», 21-а Міжнародна виставка пакувального обладнання, матеріалів та упаковки «UPAKOVKA» і спеціалізовані експозиції: кондитерської промисловості «SWEETS UKRAINE» та хлібопекарської промисловості «BAKERY UKRAINE». А все це разом – Всеукраїнський тиждень харчових технологій, який щоосені на початку вересня проводить давній партнер нашого університету, Компанія «АККО Інтернешнл». Протягом багатьох років НУХТ виступає не лише співорганізатором наукової програми тижня, але й традиційно представляє цікаву експозицію, де демонструє освітні й наукові досягнення нашого колективу.

Участь у Всеукраїнському тижні харчових технологій – це завжди гарна нагода ознайомитися з технологічними новинками та започаткувати нові партнерства. Для наших же викладачів – це ще й можливість знову зустрітися зі своїми вихованцями-випускниками, які тепер уже представляють на виставках свої компанії й підприємства.

Зважаючи на карантинні обмеження, урочиста церемонія відкриття Всеукраїнського тижня харчових технологій відбулася у скороченому форматі. Та це не завадило учасникам заходів активно спілкуватися й щиро радіти зустрічі офлайн після стількох місяців вимушеного спілкування в режимі онлайн.

Учасників і гостей тижня тепло привітали проректор з наукової роботи нашого університету Сергій Токарчук, голова правління Національної асоціації молочників України «Укрмолпром» Василь Бондаренко, генеральна директорка Національної асоціації «Укрконсервмолоко»Тамара Нагайцева, голова ради Об’єднання «Укрхлібпром» Олександр Васильченко.

Цього року у виставках беруть участь компанії з Бельгії, Італії, Польщі, Литви, Німеччини, Туреччини та України. Вони представляють обладнання для різних галузей харчової промисловості: м’ясної, молочної, масложирової, рибної, кондитерської, хлібопекарської, бакалійної, консервної, для птахофабрик і тваринницьких ферм. Також відвідувачі можуть ознайомитися зі сучасними пакувальними технологіями та обладнанням як для великих, так і для невеликих виробництв, лініями для підприємств торгівлі та громадського харчування. Крім того, в експозиції присутні компанії, що постачають спеції, інгредієнти, матеріали для виробництва харчових продуктів.

Увесь цей широкий спектр новинок не могли залишити поза увагою наші здобувачі освіти. Уже в перший день виставок студенти разом із викладачами кафедр машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв і технології хлібопекарських та кондитерських виробів відвідали експозиції, де знайомилися з інноваційними технологіями для харчової індустрії та спілкувалися з постачальниками обладнання і технологій.

У науковій програмі Всеукраїнського тижня харчових технологій представлені чотири спеціалізовані науково-практичні конференції, організовані випусковими кафедрами нашого університету – «Інноваційні технології у хлібопекарському виробництві», «Реалії та перспективи м’ясопереробки», «Здобутки та перспективи розвитку кондитерської галузі», «Тренди Lean-виробництва та пакування харчових продуктів».

14 вересня відбулася Міжнародна спеціалізована науково-практична конференція «Інноваційні технології у хлібопекарському виробництві», до роботи якої також долучилися і здобувачі вищої освіти.

Попереду – ще два дні насиченої програми. Тож запрошуємо усіх зацікавлених відвідати Всеукраїнський тиждень харчових технологій-2021 і долучитися до його наукової програми. Виставки працюють: 15 вересня з 10:00 до 17:00, 16 вересня з 10:00 до 14:00 за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15, Міжнародний Виставковий Центр, павільйон №3.

Published on: 14-09-2021
Read also:
Книжкові новинки від наших фахівців

Наші викладачі й науковці продовжують видавати сучасну навчальну літературу та оприлюднювати результати своїх досліджень. Одразу дві книжкові новинки презентують цього травня фахівці Інституту післядипломної освіти НУХТ. У видавництві ІНКОС вийшов друком навчальний посібник «Борошняні кондитерські вироби: технологія та устаткування». Авторський ко...

READ YOURSELF

Книжкові новинки від наших фахівців 26 may 2021

Гарна звичка перемагати управлінця персоналом

З 2016 року за рішенням Віталія Кличка ТОП-100 молодим талановитим киянам присуджується премія Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва. Цьогоріч серед кращих, обраних конкурсною комісією, була студентка 4 курсу освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» Тетяна Спека...

READ YOURSELF

Гарна звичка перемагати управлінця персоналом 27 june 2019

«Home edition» – VIII Кулінарний конкурс факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

Що єднає краще за все? Усі, хто скаже – спільні інтереси, вподобання й прагнення, одна мета, відданість своїй справі й однодумцям, буде правий. А ще – традиції. Не важливо, наскільки вони давні, головне, що вони є, і краще за будь що вони об’єднують і родини, і колективи, і цілі покоління. І вже цілі покоління випускників і нинішніх студентів факул...

READ YOURSELF

«Home edition» – VIII Кулінарний конкурс факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 24 june 2020

Перші НУХТівські поліграфісти впевнено підтвердили свої знання

Сучасний споживач вимагає якісної безпечної харчової продукції, яка крім гарних смакових властивостей має привабливий зовнішній вигляд. Забезпечення цих властивостей харчових продуктів у більшості випадків гарантує упаковка. Враховуючи потребу виробників у фахівцях, які вміють спроектувати упаковку, створити цікавий привабливий дизайн, організуват...

READ YOURSELF

Перші НУХТівські поліграфісти впевнено підтвердили свої знання 21 june 2019