Н У Х Т

Про управління харчовою безпекою у ресторанному бізнесі від міжнародного аудитора здобувачам спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

23 листопада 2020

Про управління харчовою безпекою у ресторанному бізнесі від міжнародного аудитора здобувачам спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

У рамках вивчення навчальної дисципліни «Управління якістю продукції та послуг в готельно-ресторанному господарстві» на кафедрі готельно-ресторанної справи відбувся гостьовий online-лекторій «Практичні аспекти розробки, впровадження та аудиту системи управління харчовою безпекою в закладах ресторанного господарства».

Гостьова лекторка – Наталія Велемець, міжнародна провідна аудиторка систем менеджменту якості та харчової безпеки швейцарської компанії «SGS» по стандартах ISO 9001, ISO 22000, FSSC 22000, BRC Food, FSMA, SQMS, NQMS.

Це вже не перша зустріч здобувачів освітнього ступеню «бакалавр» 4 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» з пані Наталією, яку організовує лекторка дисципліни, доцентка Наталія Бондар.

Цього разу у фокусі онлайн-заходу від фахівчині міжнародної компанії – актуальне питання харчової безпеки для ресторанного бізнесу: історичний бекграунд контролю харчової безпеки, глобалізація світової економіки і управління харчовою безпекою, ризики безпечності харчової і ресторанної продукції, превентивні заходи щодо запобігання перехресній контамінації харчової продукції, впровадження системи управління безпечністю харчування HACCP.

Колектив кафедри вдячний фахівчині-практику міжнародного рівня Наталії Велемець за сучасну актуальну інформацію у сфері харчової безпеки і сприяння у формуванні компетенцій здобувачів вищої освіти.

Опублікований: 23-11-2020
Читайте також:
Фахівці НУХТ вивчають досвід зарубіжних колег

Професорка кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Марина Білько взяла участь у вебінарі «Рожеве вино», організованому Торгово-промисловою палатою України, Посольством Франції в Україні, Шато Чизай Академією разом із Вищою національною школою агрономії Бордо. Вебінар був присвячений особливостям технології рожевих тихих вин для отри...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Фахівці НУХТ вивчають досвід зарубіжних колег 29 квітня 2021

Відкрита лекція доцента кафедри технології зберігання і переробки зерна

Доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна Євген Харченко прочитав відкриту лекцію з дисципліни «Оптимізація та статистичні методи аналізу в харчових технологіях. Модуль 1. Оптимізація технологічних процесів в зернових технологіях» для здобувачів першого року навчання освітнього ступеня «Магістр», освітньо-професійної програми «Технолог...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відкрита лекція доцента кафедри технології зберігання і переробки зерна 25 жовтня 2021

В університеті триває реєстрація вступників для участі у вступних іспитах

24 липня стартувала реєстрація для участі у вступних іспитах для вступу до Національного університету харчових технологій на основі повної загальної середньої освіти, що буде тривати до 3 серпня 2020 року. Хто ж має право брати участь у вступних випробуваннях? Вступні випробування у формі співбесіди до нашого вишу складають: - особи з інвалідніс...

ЧИТАТИ ДАЛІ

В університеті триває реєстрація вступників для участі у вступних іспитах 30 липня 2020

Скіли крутого комунікатора від Корпорації «Артеріум»

У межах дисципліни «Ділова комунікативність» для студентів-біотехнологів третього курсу було проведено тренінг із побудови ефективної комунікації. Захід організували у співпраці з фармацевтичною компанією «Корпорація Артеріум». Тренінг провела керівниця навчальних проєктів компанії «Триглав Інтернешнл» (партнера АТ «Артеріум») Тетяна Ковтонюк. Лек...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Скіли крутого комунікатора від Корпорації «Артеріум» 31 жовтня 2022