Н У Х Т

Про авторські права в мережі Інтернет від здобувачів і викладачів кафедри маркетингу

19 листопада 2020

Про авторські права в мережі Інтернет від здобувачів і викладачів кафедри маркетингу

Студентський науковий гурток кафедри маркетингу «Інтелектуал» продовжує активно працювати у форматі відеоконференцій. Нещодавно здобувачі разом із викладачами вкотре зібралися разом, щоб обговорити сучасні мейнстріми реклами та маркетингу.

Головними учасниками онлайн-засідання стали студенти-рекламісти, а ініціатором цього цікавого івенту – викладачка кафедри маркетингу Ольга Лелека, яка виголосила вступне слово 2Електронна публікація як об’єкт авторського права».

Студенти дізналися про особливості авторсько-правової охорони кожного твору, який розміщується у мережі Інтернет: починаючи від витворів літературного мистецтва, і закінчуючи фотографічними творами, а також провели цікаву дискусію щодо правової природи WEB-сайту.

Продовжила обговорення студентка Ольга Хажанець із доповіддю про права журналістів, які працюють у Інтернет-ЗМІ. Важливі положення, що регламентуються законодавством, Ольга донесла до своїх друзів у цікавій доступній формі. Зокрема, майбутні рекламісти дізналися, чи може журналіст писати під псевдонімом, чи має він право відмовитися від авторства на матеріал, і які технічні засоби дозволяється використовувати у журналістській практиці.

Перехопив естафету Вадим Трохименко, який продовжив обговорення правових аспектів авторства в Інтернеті, надавши огляд міжнародних та українських законодавчих актів із цього питання.

На завершення Єлизавета Рєзник висвітлила чи не найбільш хвилюючий момент – а як же журналісту, рекламісту, піарщику чи просто письменнику-фрілансеру захистити авторські права в мережі Інтернет.

Складний на перший погляд матеріал був представлений доступно та цікаво і обов’язково знадобиться рекламістам у майбутній професійній діяльності.

Опублікований: 19-11-2020
Читайте також:
Студент спеціальності «Готельно-ресторанна справа» – чемпіон України зі стрибків у воду

Студент 2 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Артем Волковинський взяв участь у Чемпіонаті України зі стрибків у воду серед молоді, який відбувся 5-9 листопада 2018 р. у м. Запоріжжя. Артем гідно боровся за медалі національної першості у стрибках з трампліну висотою 1 м і 3 м. Ф...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студент спеціальності «Готельно-ресторанна справа» – чемпіон України зі стрибків у воду 12 листопада 2018

Студенти університету – переможці другого Чемпіонату України з веслування на човнах «Дракон»

22-23 вересня 2018 у м. Києві на Водному стадіоні Оболонської набережної під егідою Міністерства освіти і науки України та Української федерації з веслування на човнах «Дракон», відбувся другий Чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» серед студентів вищих навчальних закладів України. У змаганнях взяли участь і студенти нашого університет...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти університету – переможці другого Чемпіонату України з веслування на човнах «Дракон» 26 вересня 2018

Делегація Університету Невади (США) відвідала університет

27 вересня університет знову приймав гостей – делегацію Університету Невади (США) у складі: віце-президента з державних справ Луїса Валери, віце-президента з досліджень та економічного розвитку Мері Кроган і помічника віце-президента з економічного розвитку Захарі Майлза. Університет Невади є державним дослідницьким університетом, він знаходиться у...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Делегація Університету Невади (США) відвідала університет 27 вересня 2018

«Солодка» пізнавальна подорож студентів кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів

Студенти групи ТХ-3-14ск Навчально-наукового інституту харчових технологій з наставником, доцентом кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Оленою Кохан відвідали демонстраційний центр «Шоколадна фабрика ROSHEN». Спочатку група переглянула фільм про історію та технологію виробництва найпопулярнішого у світі смаколика – шоколаду....

ЧИТАТИ ДАЛІ

«Солодка» пізнавальна подорож студентів кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів 26 грудня 2018