Н У Х Т

Приймаємо дорогих гостей!

16 жовтня 2025

Приймаємо дорогих гостей!

Жовтень – місяць вшанування людей, чиє покликання творити. У першу неділю жовтня вітання приймають працівники освіти, що творять саму історію, випускаючи на широкі життєві шляхи фахівців, лідерів, особистостей. У третю – працівники харчової промисловості, завдяки тонкому смаку й творчому підходу яких ми маємо таке розмаїття харчових продуктів і напоїв. І обидва ці свята є знаковими для нашого університету. Харчовики – наші випускники, партнери й вірні друзі. Колектив НУХТ – осередок, що плекає покоління за поколінням нове поповнення для галузі. І є один день на рік, коли харчовики й освітяни зустрічаються в Альма матер – четвер напередодні професійного свята працівників харчової промисловості. Ця зустріч – нагода не тільки привітати один одного, але й поділитися здобутками, планами, ідеями, знайти підтримку або й нове партнерство.

Цьогоріч день харчовика припадає на 19 жовтня. А святкова атмосфера в університеті запанувала вже з самого ранку сьогодні. Неймовірні емоції подарувала виставка-дегустація промислових і крафтових виробників, з якої третій рік поспіль в університеті розпочинається Форум «Інноваційні підходи в промисловому та крафтовому виробництві: виклики та можливості», приурочений до Дня працівників харчової промисловості. Активності заходу завжди передбачають багато цікавих, корисних івентів і приємних сюрпризів – презентації успішних практик, жваві панельні дискусії на актуальні теми, плідний нетворкінг, знайомство з виробництвами, дегустації та відзнаки кращим із кращих.

Центральною подією дня стали урочистості в актовій залі університету. Багато щирих теплих слів вітань і побажань прозвучали і на адресу працівників галузі, і колективові університету. Працівники галузі й викладачі та співробітники НУХТ отримали подарунки у вигляді відзнак від керівництва держави, Уряду, Міністерства освіти і науки України, Київської обласної державної адміністрації. Крім того, ректор Олександр Шевченко вручив низку університетських нагород – нагрудних знаків, подяк і почесних грамот нашим партнерам-стейкхолдерам і працівникам університету.

А далі на всіх чекали найприємніші подарунки – музичні. Вокалісти Студії естрадного співу НУХТ під художнім керівництвом фахівців Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку підготували чудовий концерт. Яскраві творчі номери стали чудовим завершенням цього теплого, сповненого щирими емоціями дня.

Сердечно вітаємо працівників харчової промисловості – наших випускників, колективи їхніх підприємств, наших партнерів-стейкхолдерів, усіх, хто навчає цим важливим технологіям, і хто навчається, щоб стати харчовиками, з професійним святом! Разом тримаємо освітній і харчовий фронт!

Опублікований: 16-10-2025
Читайте також:
Здобувачі-екологи взяли участь у онлайн-конгресі для майбутніх менеджерів зеленої економіки

22 листопада відбувся Всеукраїнський онлайн-конгрес для майбутніх менеджерів зеленої економіки, який було організовано Асоціацією професіоналів довкілля «ПАЕУ» спільно з Офісом сталих рішень за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу. Головною метою заходу, учасниками якого...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Здобувачі-екологи взяли участь у онлайн-конгресі для майбутніх менеджерів зеленої економіки 23 листопада 2022

Відкриття Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

10 жовтня 2019 р. на кафедрі гуманітарних дисциплін був урочисто відкритий Х Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка. З вітальним словом виступила завідувач кафедри Надія Левицька, яка зауважила, що сьогодні як ніколи є актуальним питання популяризації українського слова. Водночас наголосила на значенні постаті Тараса Шевченка...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відкриття Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 15 жовтня 2019

Дев’ятикласники київської школи № 254 здійснили пізнавальний екскурс навчальними підрозділами університету

22 травня 2019 року університет гостинно відкрив двері для учнів 9 класу середньої школи № 254 з поглибленим вивченням англійської мови міста Києва. Організувала візит школярів, зустріла і супроводжувала гостей під час екскурсії методист Підготовчого відділення Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності Маргарита Панасевич. Спо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Дев’ятикласники київської школи № 254 здійснили пізнавальний екскурс навчальними підрозділами університету 23 травня 2019