Н У Х Т

Початок навчального процесу після завершення практики

04 жовтня 2021

Початок навчального процесу після завершення практики

1 жовтня, після завершення технологічної практики у здобувачів спеціальності 181 «Харчові технології», освітньо-професійної програми «Харчові технології та інженерія» кафедри технології м'яса і м'ясних продуктів відновився навчальний процес.

Сповнені вражень після проходження довготривалого високооплачуваного стажування на найсучасніших підприємствах Європейського союзу – виробничих потужностях м'ясопереробних підприємств компанії ТОВ «Алльфайн Файн Кост», здобувачі приступили до першого лабораторного заняття «Застосування методів і шкал для органолептичного оцінювання якості м’ясних виробів» із навчальної дисципліни «М'ясні технології. Модуль 3.Технології ковбасного виробництва», яке провів доцент кафедри Ігор Страшинський.

Заняття відбулося в режимі Zoom-конференції у спеціалізованому R&D-центрі – науково-виробничій лабораторії кафедри із залученням обмеженої кількості здобувачів і демонстрацією для їхніх колег етапів проведення роботи в режимі реального часу. 

Опублікований: 04-10-2021
Читайте також:
Пріоритетні напрямки та стратегічні орієнтири розвитку визначили на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

13 вересня 2018 р. відбулися загальні збори трудового колективу факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, на яких були присутні науково-педагогічні працівники і співробітники п’яти кафедр: технології ресторанної і аюрведичної продукції; готельно-ресторанної справи; туристичного та готельного бізнесу; безпеки життєдіяльності; іноземн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Пріоритетні напрямки та стратегічні орієнтири розвитку визначили на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 14 вересня 2018

Голова студради Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого відзначена районною адміністрацією

Напередодні Дня молоді голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Садовой зустрівся з учнями, студентами, викладачами та лідерами студентського самоврядування закладів вищої освіти Голосіївського району м. Києва. У рамках зустрічі відбулося урочисте вручення відзнак здобувачам освіти за внесок у розвиток молодіжного...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Голова студради Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого відзначена районною адміністрацією 29 червня 2021

Ази започаткування власної справи опановують студенти нашого навчально-наукового комплексу

У Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ у рамках відкритого засідання гуртка «Клуб менеджерів» відбувся конкурс-презентація бізнес-планів студентів спеціальності «Організація виробництва»  в номінації «Студентські ініціативи». Ініціаторами та організаторами  заходу стали викладачі комісії фахових дисциплін економічного циклу Ніна Білик, Ві...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Ази започаткування власної справи опановують студенти нашого навчально-наукового комплексу 23 лютого 2017

Ризики перехресного забруднення: виявлення та мінімізація – викладачі актуалізують знання

Викладачі університету не втрачають нагоди ознайомитися з актуальними матеріалами навіть під час відпусток. Тож, не оминули увагою онлайн-тренінг за темою «Ризики мікробіологічного, алергенного, хімічного та фізичного перехресного забруднення – як їх виявити та мінімізувати», що відбувся 16-17 липня. Захід був організований для працівників виробнич...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Ризики перехресного забруднення: виявлення та мінімізація – викладачі актуалізують знання 22 липня 2025