Н У Х Т

Підписано накази про зарахування вступників до бакалаврату на навчання за державним замовленням

06 вересня 2022

Підписано накази про зарахування вступників до бакалаврату на навчання за державним замовленням

5 вересня в університеті відбувся черговий важливий етап цьогорічної вступної кампанії – зарахування вступників на освітній ступінь «Бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти на навчання за державним або регіональним замовленням.

В урочистій обстановці, за присутності фахівців Приймальної комісії університету і відбіркових комісій навчально-наукових інститутів і факультетів ректор Олександр Шевченко підписав накази про зарахування вступників на перший курс НУХТ.

Вступники можуть переглянути накази тут.

Натомість вступники на місця за кошти фізичних та юридичних осіб на небюджетні конкурсні пропозиції та на відкриті і фіксовані конкурсні пропозиції ще виконують  вимоги до зарахування (подають оригінали документів до відбіркових комісій). Вони ще мають час на це до 15 вересня. Зарахування цієї категорії вступників відбудеться не пізніше 16 вересня.

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб, відбудеться 19 вересня.

Нагадаємо, до 15 вересня ще триває прийом заяв і документів від вступників до магістратури. Рейтингові списки вступників та надання рекомендацій для зарахування за державним замовленням будуть оприлюднені 20 вересня. До 18:00 24 вересня вони повинні будуть виконати вимоги Правил прийому для зарахування за державним замовленням, а наказ на зарахування буде виданий 25 вересня.

Наша університетська родина поповнюється новою талановитою молоддю. Нехай обрані спеціальності стануть цінним надбанням у їх житті і забезпечать успішне професійне майбутнє кожному з наших вступників!

Опублікований: 06-09-2022
Читайте також:
Молодші спеціалісти випробовують НУХТ практикою

Професор кафедри автоматизації та комп’ютерних технологій систем управління Вячеслав Іващук провів профорієнтаційне лабораторне заняття з дисципліни «Технологічні вимірювання» зі здобувачами Київського коледжу міського господарства, що навчаються за спорідненою для харчових виробництв спеціальністю 183 «Технології захисту навколишнього середовища»,...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Молодші спеціалісти випробовують НУХТ практикою 13 листопада 2019

OPEN DAY на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка

17 лютого 2024 р. колектив факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу (ГРТБ) імені проф. В. Ф. Доценка знайомив гостей профорієнтаційного івенту OPEN DAY з трендовими спеціальностями сфери гостинності. Деканка факультету Віта Цирульнікова привітала учасників заходу і представила переваги навчання у нашому університеті, який має висок...

ЧИТАТИ ДАЛІ

OPEN DAY на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка 20 лютого 2024

Майбутні екологи вчаться досліджувати якість води та гранулометричний склад осадів

Проблемна науково-дослідна лабораторія університету має унікальне сучасне обладнання, яким можуть користуватися як знані науковці, так і молоді дослідники та здобувачі освіти. Також у здобувачів освіти НУХТ є можливість користуватися потужностями Центру колективного користування науковим обладнанням «Лабораторія біобезпеки, якості харчової продукці...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Майбутні екологи вчаться досліджувати якість води та гранулометричний склад осадів 08 листопада 2024

Другий семестр в університеті розпочнеться з дистанційного навчання

Дистанційна форма навчання набуває все більшої популярності. Не стоїть осторонь від новацій і наш університет. Два останні роки навчання студентів стаціонару впродовж шести перших тижнів весняного семестру відбувалося за дистанційною формою. А з вересня 2017 року за дистанційною формою навчаються і студенти-заочники. Ґрунтовний аналіз, здійснений ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Другий семестр в університеті розпочнеться з дистанційного навчання 10 січня 2018