Н У Х Т

Перше студентське свято: відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти НУХТ

30 серпня 2024

Перше студентське свято: відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти НУХТ

Сьогодні в університеті зібралася велика НХТівська родина, почесні гості та друзі, щоб привітати нових членів нашої спільноти – новий навчальний рік розпочався з традиційної урочистої посвяти першокурсників у студенти НУХТ, яка відбулася в актовій залі університету.

Церемонію відкрив Гімн України, виконаний магістранткою Навчально-наукового інституту економіки і управління Ольгою Ластовецькою.

Ведучі свята нагадали, що останні два роки День знань ми зустрічаємо у складних умовах збройного протистояння добра і зла, тиранії та прагнення жити у вільній державі. Серед тих, хто поліг у боях, хто поклав власне життя за долю нових поколінь є випускники та працівники нашого університету. Присутні вшанували їх пам'ять і пам'ять усіх полеглих захисників України хвилиною мовчання.

Далі ведучі представили керівництво університету і навчально-наукових підрозділів і надали слово ректорові, доктору технічних наук, професору Олександру Шевченку.

Ректор тепло привітав присутніх і побажав першокурсникам високих звершень і легких сесій. Зокрема, він зазначив: «Жодному агресору не вдасться зломити дух українського народу, і тим більше стати на заваді нашій освіті. Навчання молодого покоління не втрачає актуальності в усі часи. Тож ми міцно тримаємо освітній фронт і щиро раді нашому новому поповненню, яке я сьогодні з приємністю вітаю! Бажаю, щоб ви, як і наш університет, завжди були на крок попереду! Хай реалізуються найсміливіші плани й збудуться найзаповітніші мрії в ім’я великої Перемоги українського народу, відбудови і процвітання нашої України!».

Своїм студентським досвідом поділилися й привітали першачків у студентській родині НУХТ голова студентської ради університету у 2018-2021 рр., проєктний менеджер глобального договору ООН України Олександр Висоцький та нинішня головчиня студентської ради університету Єлизавета Козаченко. Також наше нове студентське поповнення отримало відеовітання від стейкхолдерів і друзів нашого вишу.

І ось настав хвилюючий момент вручення студентських атрибутів і виголошення клятви першокурсника НУХТ.

Ректор Олександр Шевченко вручив символічний ключ до знань першокурсниці факультету біотехнології та екологічного контролю Соломії Годісь, студентський квиток – здобувачу освіти першого курсу Навчально-наукового інституту економіки і управління  Максиму Корнєву і символ національного духовного спадку українців «Кобзар» – студенту Навчально-наукового інституту харчових технологій Богдану Вознюку.

Клятву першокурсника зачитав і привітав першокурсників магістрант, голова студентської ради Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого, член експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Тарас Бутик. Урочистість моменту підсилив студентський гімн Гаудеамус.

Присутні привітали оплесками першокурсників, що вступили до університету з найвищими конкурсними балами: Льва Беха (факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка), Анну Резніченко (факультет біотехнології та екологічного контролю), Злату Зубкову (факультет автоматизації і комп’ютерних систем), Павла Рудякова (Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. акад. І.С. Гулого), Максима Корнєва (Навчально-науковий інститут економіки і управління) та Софію Патюк (Навчально-науковий інститут харчових технологій). Вони отримали від ректора свої перші студентські відзнаки – корпоративні футболки університету.

Музичні вітання подарували старшокурсникіи і викладачі. Прозвучали пісні «Пливе кача», «Намалюй», «Тіні забутих предків», «Три полоси», «Квітка»,  «Відповідь», «Червона рута», «Парсефон», «Сама лучча», «Келих дружби», «Молитва за Україну» у виконанні Богдана Сергієнка, Анастасії Костіної, Тетяни Машовець, Наталії Васильчук, Софії Ганцевої, Владислава Ключникова, дуету «Оренда» у складі Ольги та Вікторії Орендарчук, Надії Магден, Єлизавети Мезінової, асистента кафедри готельно-ресторанної справи Артема Ущаповського.

Традиційно свято підготували фахівці Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку за підтримки студентської ради університету.

Уже у понеділок наші першокурсники повністю поринуть у студентське життя. Бажаємо натхнення в опануванні обраних спеціальностей, задоволення від навчання, яскравого студентського життя та світлого майбутнього під мирним небом у вільній і незалежній Україні!

Дякуємо нашим славним ЗСУ за можливість навчати і навчатися!

Опублікований: 30-08-2024
Читайте також:
Досвід своїх кращих випускників переймають на кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції

Кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції мала приємність вітати у гостях управляючого спеціалізованого ресторану мережі закладів ресторанного господарства «Япошка» міста Харків, нашу випускницю Анну Василенко. Гостя була вражена позитивною динамікою змін у рідній Альма-матер, адаптованістю профільних дисциплін і лабораторій до вимог с...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Досвід своїх кращих випускників переймають на кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції 29 березня 2018

У першокурсників кафедри туристичного та готельного бізнесу триває навчальна практика

21-22 січня студенти першого курсу кафедри туристичного та готельного бізнесу спеціальності 242  «Туризм» у рамках навчальної практики продовжили знайомство з майбутньою професією. По-перше, першокурсники відвідали об’єкти готельного господарства м. Києва: 3-зірковий мережевий бізнес-готель «Ibis Kiev City Center» та 4-зірковий готель «Aloft». Під...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У першокурсників кафедри туристичного та готельного бізнесу триває навчальна практика 24 січня 2019

До креативних проектів Всеукраїнського форуму долучилися студенти Кам’янець-Подільського коледжу НУХТ

13-14 вересня в місті Кам’янці-Подільському відбувся Всеукраїнський форум «Молодіжні сходини в Кам’янець-Подільській фортеці». Форум об’єднав ініціативну молодь із усіх куточків України, відкриту до нових знайомств, позитивних вражень, емоцій та сучасних ідей. Студенти Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ долучилися до форум...

ЧИТАТИ ДАЛІ

До креативних проектів Всеукраїнського форуму долучилися студенти Кам’янець-Подільського коледжу НУХТ 16 вересня 2019

Студент Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ – призер обласної олімпіади з англійської мови

На базі Путивльського педагогічного коледжу відбулася обласна студентська олімпіада з англійської мови серед студентів I-II курсів вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації Сумської області. Честь Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ захищав студент групи 1-Е-29 спеціальності «Обслуговування комп’ютерних систем та мереж» Іван Якиме...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студент Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ – призер обласної олімпіади з англійської мови 23 березня 2018