Н У Х Т

Перша зустріч із НУХТ дев’ятикласників київської школи №92

11 квітня 2019

Перша зустріч із НУХТ дев’ятикласників київської школи №92

11 квітня до університету завітали чергові гості – учні 9-го класу загальноосвітньої школи №92 м. Києва.

Цікаву й пізнавальну програму знайомства з нашим навчальним закладом для них організували фахівці Підготовчого відділення Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету. Завідувач Підготовчого відділення Валентина Кудіна розповіла про НУХТ, його історію, традиції, підготовку до складання ЗНО та вступу до університету на підготовчих курсах, всеукраїнські олімпіади НУХТ для школярів, переможці і призери яких отримують додаткові бали до рейтингу при вступі у наш виш.

Про популярні й затребувані на ринку праці спеціальності й освітні програми Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ гостям детально розповів відповідальний за роботу зі студентами інституту Олександр Тимченко.

Вражаючими технологічними лабораторіями факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу школярів провела й ґрунтовно пояснила переваги навчання на факультеті відповідальна за профорієнтацію Віра Зуйко.

Із факультетом автоматизації і комп’ютерних систем учнів знайомив доцент кафедри автоматизації та комп’ютерних технологій систем управління Ярослав Смітюх.

Про цікаві й необхідні в усіх галузях освітні програми Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого дев’ятикласники дізналися від професора кафедри мехатроніки та пакувальної техніки Миколи Якимчука.

У подорожі факультетом біотехнологій та екологічного контролю майбутніх вступників супроводжувала доцент кафедри екологічної безпеки та охорони праці Наталія Володченкова.

А Навчально-науковий інститут харчових технологій представляли кафедри технології консервування і технології хлібопекарських і кондитерських виробів. Професор Віталій Шутюк і доцент Оксана Точкова презентували інноваційні освітні програми кафедри технології консервування – «Технології зберігання, консервування та переробки плодів і овочів» і «Технології харчових концентрованих продуктів на основі фруктово-овочевої сировини, чаю, кави та прянощів». А від доцента кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Валерія Махинька зацікавлені слухачі дізналися чим різняться фахівці з харчових технологій і фахівці з технологій харчування. Зустріч відбувалася у навчальній лабораторії кафедри, обладнаній фінською фірмою «Лейпурін», тож школярі відразу дізналися і про зацікавленість у наших випускниках провідних підприємств, і про перспективи працевлаштування після закінчення вишу та стрімкого кар’єрного зростання. А спробувавши, випечені нашими студентами й викладачами мафіни, вони переконалися, що професія технолога харчових виробництв ще й, ну дуже «смачна».

Тепер, маючи орієнтири щодо перспектив здобуття конкурентноспроможного й затребуваного роботодавцями фаху, школярі прагнуть швидше закінчити школу, аби зануритися у таке цікаве й насичене студентське життя НУХТ!

 

Опублікований: 11-04-2019
Читайте також:
Семінар від президента Всеукраїнської асоціації пекарів

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбувся семінар «Сучасний стан та тенденції розвитку хлібопекарської галузі» за участю президента Всеукраїнської асоціації пекарів Олександра Тараненка. Олександр Тараненко розповів про досягнення хлібопекарської галузі України за останні десятиліття та зміни, які відбулися внаслідок в...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Семінар від президента Всеукраїнської асоціації пекарів 31 травня 2022

Проректор НУХТ з наукової роботи долучився до розгляду стратегії розвитку університетської науки

Наукові дослідження – невід’ємна і надзвичайно важлива складова діяльності будь-якого закладу вищої освіти і нашого університету, зокрема. Наш колектив завжди долучається до усіх новацій і активно сприяє розвиткові вітчизняної науки. Така активна позиція не лишається поза увагою керівництва держави й колег із наукових і освітніх установ, і науковці...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Проректор НУХТ з наукової роботи долучився до розгляду стратегії розвитку університетської науки 04 вересня 2020

Вироби науковців кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів – переможці конкурсу новітніх розробок

Викладачі та аспіранти кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів відвідали Міжнародну виставку «Хлібопекарська та кондитерська індустрія 2021», яка працювала в рамках Міжнародного форуму харчової промисловості та упаковки IFFIP 2021. За сприяння об’єднань підприємств хлібопекарської промисловості під час Форуму відбулася Міжнародн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вироби науковців кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів – переможці конкурсу новітніх розробок 07 червня 2021

Спортивна профорієнтація

Для профорієнтації в нагоді стає все. І спорт також. У м. Сміла на відкритому баскетбольному майданчику відбувся міський товариський турнір із стрітболу (баскетбол 3 на 3) за участю команд «Освіта-1», «Освіта-2», «Коледж-1», «Коледж-2». Учасників змагань підтримала танцювальна група «ШТОРМ». У наполегливій та цікавій боротьбі переможцем стала ком...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Спортивна профорієнтація 29 червня 2021