Н У Х Т

Одинадцятикласники Технічного ліцею м. Києва досконально розібралися, як отримати додаткові бали при вступі до НУХТ

12 лютого 2018

Одинадцятикласники Технічного ліцею м. Києва досконально розібралися, як отримати додаткові бали при вступі до НУХТ

Цьогоріч вступники до НУХТ можуть отримати додаткові бали (від 1 до 20) до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, взявши участь у всеукраїнських олімпіадах Національного університету харчових технологій. Олімпіади проводяться з біології, географії, математики, фізики і хімії. Нараз триває дистанційний (перший) тур олімпіад.

9 лютого відповідальний секретар Приймальної комісії Вадим Серпученко разом  із директором Центру доуніверситетської освіти Валентиною Кудіною зустрілися з учнями 11- класів  Технічного ліцею Дніпровського району м. Києва.

Вадим Серпученко детально розповів про цю ініціативу, пояснив, що вона була впроваджена для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей, визначених Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка. Також фахівець надав роз’яснення щодо нарахування додаткових балів, термінів проведення І і ІІ турів олімпіад, порядку подання (за необхідності) апеляцій та відповів на запитання школярів.

Сподіваємося, отримана інформація допоможе учням гідно презентувати свої знання й вже у наступному навчальному році приєднатися до лав студентів НУХТ.

Опублікований: 12-02-2018
Читайте також:
Тиждень циклової комісії дисциплін математичної та природничонаукової підготовки

17-21 лютого у Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ тривав тиждень циклової комісії дисциплін математичної та природничонаукової підготовки. 17 лютого до Всесвітнього Дня водно-болотних угідь, у групі 2-Е-31 за участю студентів і викладача Світлани Яценко відбувся інформаційний дайджест «Знати, вивчати, оберігати…». Наступного дня у коле...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Тиждень циклової комісії дисциплін математичної та природничонаукової підготовки 24 лютого 2020

Відбулося чергове засідання кіноклубу Movie Club

Кафедра іноземних мов професійного спрямування провела чергове засідання кіноклубу Movie Club для студентів факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Викладачі кафедри Людмила Юрчук, Лариса Яненко, Анна Харченко підготували перегляд навчально-пізнавального фільму з теми «Travelling round the city and giving directions». Були присут...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відбулося чергове засідання кіноклубу Movie Club 16 грудня 2019

Онлайн майстер-клас «Прийняття рішень»

Ранок починається не з кави, ранок починається з онлайн майстер-класу, який провела сертифікований бізнес-тренер ТОВ «Triglav International» (стратегічний партнер Корпорації «Артеріум») Тетяна Ковтонюк. Її основна рекомендація – «Приймаючи рішення, головне вчасно зупинитись!». Учасниками заходу стали студенти-біотехнологи. Це не перший захід, який...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Онлайн майстер-клас «Прийняття рішень» 15 квітня 2020

Виставка декоративно-ужиткового мистецтва з нагоди Дня матері

13 травня 2018 року Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ взяв участь виставці  декоративно-ужиткового мистецтва з нагоди Дня матері. На виставці коледж представив: тематичний стіл «Мистецтво карвінгу», тематичний стіл «Розмаїття коктейлів», тематичний стіл «Елементи оздоблення кондитерських виробів», а також майстер-класи ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Виставка декоративно-ужиткового мистецтва з нагоди Дня матері 14 травня 2018