Н У Х Т

Обраний новий голова Первинної профспілкової організації працівників НУХТ

22 вересня 2021

Обраний новий голова Первинної профспілкової організації працівників НУХТ

22 вересня 2021 року в актовій залі університету з дотриманням усіх протиепідемічних заходів відбулася позачергова виборна профспілкова конференція Первинної профспілкової організації працівників Національного університету харчових технологій. Від адміністрації університету на конференції був присутній проректор з наукової роботи Сергій Токарчук, від Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України – її голова Олександр Яцунь та юрисконсульт Вікторія Соломінчук.

Тимчасово виконуюча обов’язки голови Первинної профспілкової організації працівників НУХТ Олена Кушнір розповіла про роботу громадської організації протягом останнього року, зокрема вона зазначила, що в умовах пандемії робота була переорієнтована, в першу чергу, на захист і допомогу колективові в умовах масових захворювань і карантинних обмежень. Так, Профкомом закупалися засоби захисту – маски й антисептики для працівників університету, були організовані три етапи вакцинації викладачів і співробітників (два успішно відбулися, третій запланований на 23 вересня), виплачувалася матеріальна допомога членам профкому, що захворіли, а також сім’ям померлих. Також т.в.о. голови Профкому проінформувала про організацію літнього відпочинку для співробітників і їх дітей.

Делегати вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять голови Первинної профспілкової організації працівників НУХТ Сергія Василенка, що пішов із життя у грудні минулого року.

Далі перейшли до процедур конференції. Голова мандатної комісії Оксана Топчій повідомила, що з 93 обраних делегатів зареєструвалися й отримали мандати 80, і кворум, необхідний для проведення конференції є.

Для роботи конференції делегати обрали головуючого й секретаря – директора Навчально-наукового інституту економіки і управління Олега Шеремета і головну спеціалістку профкому Людмилу Яцунь. До складу лічильної комісії обрали Світлану Скоморохову, Олену Павлюченко і Наталію Вересоцьку, до складу редакційної комісії – Олену Кушнір, Тетяну Янюк і Ларису Карташову.

На порядок денний були винесені три питання: вибори голови Первинної профспілкової організації; вибори заступника голови Первинної профспілкової організації та делегування представника від Профкому НУХТ до складу Ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

На посаду голови Первинної профспілкової організації Профком висунув кандидатуру завідувача кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів Василя Пасічного, який представив присутнім свою програму дій. Пріоритетними напрямками своєї діяльності у разі обрання кандидат назвав – соціальний захист працівників університету, особливо в умовах пандемії; налагодження ефективної комунікації між членами Профспілки, зокрема в онлайн-реаліях; неухильне дотримання умов колективного договору й суворий контроль за його виконанням з боку адміністрації; забезпечення комфортних і безпечних умов праці для усіх членів колективу університету.

Заслухавши програмний виступ Василя Пасічного й оскільки більше кандидатур висунуто не було, делегати перейшли до процедури голосування. Вирішено було приймати рішення відкритим голосуванням мандатами. Одноголосно головою Первинної профспілкової організації працівників НУХТ був обраний професор Василь Пасічний. Колеги привітали його з обранням й перейшли до розгляну наступного питання порядку денного. Відповідно до процесуальних норм заступницею голови Первинної профспілкової організації була обрана Олена Кушнір. Очільники Профспілки НУХТ обрані на термін до наступної звітно-виборчої конференції згідно зі Статутом Профспілки, про що видані відповідні Постанови, затверджені делегатами конференції.

До складу Ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України вирішили делегувати голову Первинної профспілкової організації Василя Пасічного.

Наприкінці конференції слово надали голові Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександру Яцуню. Він привітав присутніх із обранням голови Профспілки, відзначив активну й злагоджену роботу делегатів конференції й висловив упевненість, що новобраний очільник НУХТівської профспілкової громади успішно вирішуватиме усі питання захисту прав й інтересів наших працівників та активно допомагатиме відстоювати права освітян на рівні міста й країни.

На цьому, оскільки порядок денний був вичерпаний, ніяких пропозицій і зауважень не надійшло, голова конференції Олег Шеремет оголосив її роботу завершеною.

Опублікований: 22-09-2021
Читайте також:
Вінницький коледж НУХТ долучився до 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН

Вінницький коледж нашого університету долучився до 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН, що проходив під гаслом «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху». Метою заходу є привернення уваги суспільства до надскладної ситуації безпеки дорожнього руху в Україні і, зокрема, виховання у студентів культури на дорозі, об’єднання зусиль, з...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вінницький коледж НУХТ долучився до 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН 24 квітня 2019

Нерозказана історія найвідомішої лиходійки Disney на черговому movie club кафедри іноземних мов професійного спрямування

«Малефісента» – це нерозказана історія найвідомішої лиходійки Disney з класичної анімації «Спляча красуня» 1959 року. Саме таку фантастичну історію в казкову київську погоду, було обрано для перегляду студентами групи ГС-2-9 ск та викладачкою кафедри іноземних мов професійного спрямування Юлією Ткачук. Малефісента, юна та щира чарівниця з неймовір...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нерозказана історія найвідомішої лиходійки Disney на черговому movie club кафедри іноземних мов професійного спрямування 01 грудня 2023

Перший пріоритет – безпечність харчових продуктів

На кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції триває впровадження «зони елітарної освіти», що здійснюється під керівництвом професора Олега Кузьміна для здобувачів бакалаврської освітньо-професійної програми «Технології харчування» та магістерських освітньо-професійних програм «Технології в ресторанному господарстві» і «Технології дієти...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Перший пріоритет – безпечність харчових продуктів 20 вересня 2023

«IMS-НУХТ» – срібний призер Чемпіонату України

На НСК «Олімпійський» відбулася церемонія нагородження переможців Чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд Вищої ліги. Команда «IMS-НУХТ» цього сезону продемонструвала змістовну гру і виборола срібні медалі Чемпіонату. Дівчата не збираються зупинятися на досягнутому й уже з нетерпінням чекають на наступний сезон. Вітаємо команду та її тр...

ЧИТАТИ ДАЛІ

«IMS-НУХТ» – срібний призер Чемпіонату України 14 червня 2021