Н У Х Т

Обраний новий голова Первинної профспілкової організації працівників НУХТ

22 september 2021

Обраний новий голова Первинної профспілкової організації працівників НУХТ

22 вересня 2021 року в актовій залі університету з дотриманням усіх протиепідемічних заходів відбулася позачергова виборна профспілкова конференція Первинної профспілкової організації працівників Національного університету харчових технологій. Від адміністрації університету на конференції був присутній проректор з наукової роботи Сергій Токарчук, від Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України – її голова Олександр Яцунь та юрисконсульт Вікторія Соломінчук.

Тимчасово виконуюча обов’язки голови Первинної профспілкової організації працівників НУХТ Олена Кушнір розповіла про роботу громадської організації протягом останнього року, зокрема вона зазначила, що в умовах пандемії робота була переорієнтована, в першу чергу, на захист і допомогу колективові в умовах масових захворювань і карантинних обмежень. Так, Профкомом закупалися засоби захисту – маски й антисептики для працівників університету, були організовані три етапи вакцинації викладачів і співробітників (два успішно відбулися, третій запланований на 23 вересня), виплачувалася матеріальна допомога членам профкому, що захворіли, а також сім’ям померлих. Також т.в.о. голови Профкому проінформувала про організацію літнього відпочинку для співробітників і їх дітей.

Делегати вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять голови Первинної профспілкової організації працівників НУХТ Сергія Василенка, що пішов із життя у грудні минулого року.

Далі перейшли до процедур конференції. Голова мандатної комісії Оксана Топчій повідомила, що з 93 обраних делегатів зареєструвалися й отримали мандати 80, і кворум, необхідний для проведення конференції є.

Для роботи конференції делегати обрали головуючого й секретаря – директора Навчально-наукового інституту економіки і управління Олега Шеремета і головну спеціалістку профкому Людмилу Яцунь. До складу лічильної комісії обрали Світлану Скоморохову, Олену Павлюченко і Наталію Вересоцьку, до складу редакційної комісії – Олену Кушнір, Тетяну Янюк і Ларису Карташову.

На порядок денний були винесені три питання: вибори голови Первинної профспілкової організації; вибори заступника голови Первинної профспілкової організації та делегування представника від Профкому НУХТ до складу Ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

На посаду голови Первинної профспілкової організації Профком висунув кандидатуру завідувача кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів Василя Пасічного, який представив присутнім свою програму дій. Пріоритетними напрямками своєї діяльності у разі обрання кандидат назвав – соціальний захист працівників університету, особливо в умовах пандемії; налагодження ефективної комунікації між членами Профспілки, зокрема в онлайн-реаліях; неухильне дотримання умов колективного договору й суворий контроль за його виконанням з боку адміністрації; забезпечення комфортних і безпечних умов праці для усіх членів колективу університету.

Заслухавши програмний виступ Василя Пасічного й оскільки більше кандидатур висунуто не було, делегати перейшли до процедури голосування. Вирішено було приймати рішення відкритим голосуванням мандатами. Одноголосно головою Первинної профспілкової організації працівників НУХТ був обраний професор Василь Пасічний. Колеги привітали його з обранням й перейшли до розгляну наступного питання порядку денного. Відповідно до процесуальних норм заступницею голови Первинної профспілкової організації була обрана Олена Кушнір. Очільники Профспілки НУХТ обрані на термін до наступної звітно-виборчої конференції згідно зі Статутом Профспілки, про що видані відповідні Постанови, затверджені делегатами конференції.

До складу Ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України вирішили делегувати голову Первинної профспілкової організації Василя Пасічного.

Наприкінці конференції слово надали голові Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександру Яцуню. Він привітав присутніх із обранням голови Профспілки, відзначив активну й злагоджену роботу делегатів конференції й висловив упевненість, що новобраний очільник НУХТівської профспілкової громади успішно вирішуватиме усі питання захисту прав й інтересів наших працівників та активно допомагатиме відстоювати права освітян на рівні міста й країни.

На цьому, оскільки порядок денний був вичерпаний, ніяких пропозицій і зауважень не надійшло, голова конференції Олег Шеремет оголосив її роботу завершеною.

Published on: 22-09-2021
Read also:
Підготовка до виборів ректора університету триває

3 березня відбулося чергове засідання Організаційного комітету з підготовки до виборів ректора НУХТ. На початку засідання голова Оргкомітету, перший проректор Володимир Яровий проінформував членів Оргкомітету про те, що розроблені положення щодо організації виборів погоджені Профкомом НУХТ, затверджені вченою радою університету, введені у дію нака...

READ YOURSELF

Підготовка до виборів ректора університету триває 03 march 2020

Науковий семінар із розгляду дисертаційної роботи

23 червня 2022 року в режимі відеоконференції на засіданні кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування відбувся розширений науковий семінар із розгляду дисертаційної роботи Андрія Слюсенка на тему «Науково-практичні засади удосконалення ежекційних апаратів харчових виробництв» на здобуття наукового ступеня доктора філо...

READ YOURSELF

Науковий семінар із розгляду дисертаційної роботи 27 june 2022

Не припиняють вражати Екзаменаційну комісію креативними інноваційними проєктами бакалаври з технологій оздоровчих продуктів

На кафедрі технології оздоровчих продуктів продовжуються успішні захисти кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеню «бакалавр». Четвертокурсники не припиняють вражати Екзаменаційну комісію проєктами виробництва інноваційних продуктів. Серед представлених на захисти: м'ясний хліб для геродієтичного харчування; сосиски з морквяним пюре, пр...

READ YOURSELF

Не припиняють вражати Екзаменаційну комісію креативними інноваційними проєктами бакалаври з технологій оздоровчих продуктів 17 june 2020

Магістрантам НУХТ підкорюються найвищі щаблі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

У 2019/2020 навчальному році Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка був визначений базовим закладом вищої освіти для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю знань «Біологія». На конкурс надійшли 83 студентські наукові роботи з 38 закладів вищої освіти. Наш університет у цьому...

READ YOURSELF

Магістрантам НУХТ підкорюються найвищі щаблі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 04 may 2020