Н У Х Т

Нові горизонти міжнародної співпраці відкриває кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції

07 листопада 2019

Нові горизонти міжнародної співпраці відкриває кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції

За результатами партнерства кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції зі стейкхолдерами готельно-ресторанного господарства Болгарії влітку цього року 13 студентів проходили практику у закладах ресторанного господарства при 5-зірковому готелі «Hotel Riu Palace Sunny Beach» на курорті Сонячний Берег.

Підведені підсумки проходження цієї міжнародної практики здобувачами освітнього ступеня «бакалавр» 4 курсу денної форми навчання.

Болгарські партнери подякували завідувачу кафедри Олександрі Нєміріч і відповідальній від кафедри за практичну підготовку, доценту Олені Павлюченко за високий рівень організації міжнародної практики та освітньо-професійну підготовку майбутніх висококваліфікованих фахівців у сфері ресторанних технологій.

Представник компанії готельної мережі «RIU Hotels&Resorts» (Іспанія) Пламен Качамаков завітав на кафедру з метою залучення студентів до проходження практичної підготовки у мережах закладів ресторанного господарства у 2020 році.

Фахівець зустрівся із Олександрою Нєміріч з питання подальшої  співпраці і практичної підготовки бакалаврів у мережах готелів курорту Сонячний берег і зі студентами. Студенти дізналися про історію компанії «RIU Hotels&Resorts», структуру та умови праці в закладах ресторанного господарства запропонованої бази практики. Зокрема, вони, проходячи практику, отримують медичне страхування, трудові книжки із записом офіційного працевлаштування та сертифікати міжнародного зразка.

Практична підготовка за кордоном дає змогу студентам ознайомитись зі структурою закладів ресторанного господарства, освоїти сучасні технології, підвищити рівень володіння іноземними мовами, а також отримати безцінний міжнародний практичний досвід.

Отримані знання та практичні навички студенти кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції використовуватимуть у подальшій професійній діяльності, а сертифікати міжнародного зразка сприятимуть їх кар’єрному зростанню!

Опублікований: 07-11-2019
Читайте також:
Кафедра теплоенергетики і холодильної техніки отримала навчальні стенди від партнерів-виробничників

Сьогодні на кафедрі теплоенергетики і холодильної техніки відбувся приурочений до Дня енергетика круглий стіл «Перспективи та сучасний стан підготовки фахівців-енергетиків». Захід відвідали представники фірм, що працюють у сфері теплоенергетики, холодопостачання та кондиціювання повітря. У рамках зустрічі і підписаного між ТОВ «Данфосс Україна» т...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кафедра теплоенергетики і холодильної техніки отримала навчальні стенди від партнерів-виробничників 22 грудня 2018

Чудове студентське свято

Чудове студентське свято відбулося в Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ. В актовій залі зібралися студенти та викладачі коледжу. Присутніх привітав директор коледжу Олександр Хоменко та вручив Лист подяки  голові ради студентського самоврядування Максиму Степаненку, який очолює студентський колектив і має визначні досягнення в розбудові...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Чудове студентське свято 05 грудня 2018

НУХТ – володар Кубка України з пляжного футболу 2019 року серед закладів вищої освіти

У період міжсезоння у футболі та футзалі футбольні баталії перемістилися на пісок, і наші футболісти взяли участь у Кубку України з пляжного футболу серед ЗВО, який проводився Всеукраїнською футбольною асоціацією студентів. Зазначимо, що Кубок України з пляжного футболу серед ЗВО Всеукраїнська футбольна асоціація студентів провела вперше за майже 1...

ЧИТАТИ ДАЛІ

НУХТ – володар Кубка України з пляжного футболу 2019 року серед закладів вищої освіти 04 липня 2019

Пивний Львів дослідили студенти спеціальності «Технології продуктів бродіння і виноробства»

Доцент кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Роман Мукоїд разом зі студентами групи ТБ-3-11, які навчаються за спеціальністю «Технології продуктів бродіння і виноробства», здійснили поїздку до м. Львова для дослідження пивних традицій і місцевого пивоваріння. Для майбутніх фахівців і магістрів головною ціллю поїздки було ознайомле...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Пивний Львів дослідили студенти спеціальності «Технології продуктів бродіння і виноробства» 25 квітня 2018