Н У Х Т

Незабутнє свято для першокурсників Навчально-наукового інституту харчових технологій

30 серпня 2021

Незабутнє свято для першокурсників Навчально-наукового інституту харчових технологій

30 серпня у Навчально-науковому інституті харчових технологій (ННІ ХТ) відбулася урочиста подія, яку першокурсники та їх батьки запам’ятають назавжди – посвята у студенти.

Цього року дружна сім’я інституту поповнилася 507 здобувачами освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр».

Студентське життя – той час, коли все нове, таке цікаве та дуже захоплююче. І новоспечені першокурсники нашого харчового інституту у цьому переконалися. Родина студентства нашого навчального закладу – щира, відкрита до співпраці та розумна молодь, яка цінує і підтримує традиції вишу. А студентське життя разом з ННІ ХТ – маленька країна, яка залишає спогади на усе життя.

Із теплими напутніми словами й найкращими побажаннями до нового поповнення звернулися директорка інституту Оксана Кочубей-Литвиненко і заступниця директорки з навчально-виховної роботи Наталія Пушанко.

Щиро привітали присутніх гарантки освітніх програм «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» Світлана Усатюк і «Хімічна технологія» Олена Подобій.

Лайфхаками свого студентства поділилася та познайомила зі складом студентської ради інституту її голова Світлана Протопопова.

Після вітальних промов старости груп піднялися на сцену актової зали університету, аби отримати символічний студентський квиток із рук Оксани Кочубей-Литвиненко.

За традицією інституту студенти старших курсів підготували для першачків і гостей університету атмосферний святковий концерт.

Щиро вітаємо першокурсників Навчально-наукового інституту харчових технологій із початком нової історії, яку вони напишуть разом зі своєю Альма матер!

Опублікований: 30-08-2021
Читайте також:
Маркетинг в сфері послуг для органів місцевого самоврядування: гостьова лекція на кафедрі маркетингу

Колектив кафедри маркетингу продовжує залучати професіоналів-практиків до аудиторних занять. Цього разу лекція стосувалася сервісного маркетингу в досить незвичній і водночас актуальній сфері – в сфері органів місцевого самоврядування. Спікер – випускник НУХТ, а нині фахівець з енергоефективності, екології та місцевого врядування асоціації «Енерго...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Маркетинг в сфері послуг для органів місцевого самоврядування: гостьова лекція на кафедрі маркетингу 21 листопада 2022

Здобувачі-третьокурсники кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції завершили виробничу практику

23 та 24 червня на кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції відбувся захист звітів виробничої практики здобувачами 3 курсу денної та скороченої форм навчання спеціальності 181 «Харчові технології» за допомогою відеоконференції ZOOM. Виробнича практика проходила дистанційно у період з 1 по 21 червня 2020 року. За період практики здоб...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Здобувачі-третьокурсники кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції завершили виробничу практику 26 червня 2020

Педагогічний ОСКАР-2021 вибороли викладачі Сумського фахового коледжу НУХТ

14 квітня відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР-2021». До участі у двох номінаціях заключного етапу надійшли 1264 творчі конкурсні роботи зі 153 закладів фахової передвищої освіти. Викладачі Сумського фахового коледжу НУХТ уперше взяли участь у цьому конкурсі професійної майстерності педагогічних працівник...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Педагогічний ОСКАР-2021 вибороли викладачі Сумського фахового коледжу НУХТ 17 квітня 2021

Профорієнтаційний вересень на підготовчому відділенні НУХТ

Разом із початком чергового навчального року в нашому університеті нових обертів набирає і профорієнтаційна робота. Головні її організатори і натхненники – фахівці підготовчого відділення Центру моніторингу якості і координації освітньої діяльності університету. Тож 7 вересня 2022 р. завідувачка підготовчого відділення Валентина Кудіна завітала до ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Профорієнтаційний вересень на підготовчому відділенні НУХТ 08 вересня 2022