Н У Х Т

Найвища нагорода Чемпіонату України зі спортивного орієнтування – у скарбничці нашого здобувача!

26 квітня 2024

Найвища нагорода Чемпіонату України зі спортивного орієнтування – у скарбничці нашого здобувача!

19-21 квітня 2024 року в місті Київ відбувся Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки, ветерани, спринтерські дистанції), Кубок України (етапи) зі спортивного орієнтування. У змаганнях взяли участь понад 600 спортсменів із 18 областей України та м. Києва.

Організаторами змагань виступили Міністерство молоді та спорту України, Федерація спортивного орієнтування України, Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Відокремлений підрозділ ГО «Федерація спортивного орієнтування України» в місті Києві, Клуб спортивного орієнтування «ОРІОН», Клуб спортивного орієнтування «О-клуб».

Спортсмени були представлені у вікових категоріях Ч/Ж 12-85 років. Згідно з регламентом були проведені три старти у кожний із днів – спринтових дистанцій.

Результати кожного спортсмена визначалися за кожний день окремо. Переможці та призери змагань у кожній із вікових груп були нагороджені фірмовими медалями та дипломами ФСОУ відповідних ступенів.

Здобувач другого курсу факультету біотехнології та екологічного контролю Максим Клименко (група БТ-2-1) у складі команди «Sever» посів І місце в особистому заліку на спринті по групі Ч20.

Вітаємо Максима з черговою перемогою! Пишаємося й бажаємо підкорення нових висот і у навчанні, і у спорті!

Опублікований: 26-04-2024
Читайте також:
Між теорією і практикою: виїзні лабораторні заняття у готелі Ramada

13 травня здобувачі спеціальності 242 «Туризм і рекреація» мали нагоду зануритися у світ реального ресторанного сервісу – на базі готелю Ramada відбулося лабораторне заняття з дисципліни «Ресторанна справа», яке провела доцентка кафедри готельно-ресторанної справи Ольга Дулька. Заняття стало черговим прикладом успішної співпраці кафедри з мережею г...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Між теорією і практикою: виїзні лабораторні заняття у готелі Ramada 14 травня 2025

Міжнародне екобіотехнологічне стажування під час навчання

Біотехнологія відіграє ключову роль у забезпеченні екологічної стійкості шляхом очищення стічних вод за допомогою мікроорганізмів, які є по суті біологічними фільтрами, що видаляють забруднювачі. Цей процес дозволяє зменшити негативний вплив на навколишнє середовище, а отримані після очищення біодобрива стають важливим ресурсом для збереження ґрунт...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Міжнародне екобіотехнологічне стажування під час навчання 01 грудня 2023

Студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління виборола грант програми ЕРАЗМУС+ на навчання у Польщі

Конкурс на участь у програмі ЕРАЗМУС+ завершено. 12 грудня поточного року за результатами роботи комісії перемогу отримала студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління Вікторія Литвинова. Щодо самої програми – слід нагадати, що це окреме вікно фінансування для України від ЄС на два останні конкурси програми Еразмус+ 2019-2020 рр. ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління виборола грант програми ЕРАЗМУС+ на навчання у Польщі 17 грудня 2018

Про розвиток вітчизняної кондитерської галузі подискутували на науковій конференції кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів

Традиційно, восени колектив кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів спільно з асоціацією «Укркондпром» і ТОВ «АССО Іnternational» проводить спеціалізовану конференцію з технологій кондитерських виробів. Цього року 15 вересня відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція «Здобутки та перспективи розвитку кондитерської г...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про розвиток вітчизняної кондитерської галузі подискутували на науковій конференції кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів 17 вересня 2021