Н У Х Т

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів визначили переможців конкурсу на звання кращого техніка-технолога серед студентів коледжів НУХТ

24 травня 2018

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів визначили переможців конкурсу на звання кращого техніка-технолога серед студентів коледжів НУХТ

Завершився конкурс серед студентів коледжів НУХТ «Кращий технік-технолог хлібопекарського та кондитерського виробництв», який традиційно щороку проводиться кафедрою технології хлібопекарських і кондитерських виробів за підтримки дирекції Навчально-наукового інституту харчових технологій, ректорату НУХТ та керівництва цеху № 7 ПАТ «Київхліб».

Конкурс складався з трьох етапів.

На першому етапі випробувань учасники конкурсу показали свої практичні навички в умовах виробничого цеху № 7 ПАТ «Київхліб». Вміння студентів оцінювала комісія на чолі з завідувачем виробничої лабораторії Тетяною Васильченко, в комісію також входили доцент кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Наталія Фалендиш та асистент Віталій Пічкур.

На другому етапі учасники представили домашнє завдання – «Східні солодощі». Конкурсанти мали представити вироби та розповісти про традиції виготовлення: «Пахлави кримської», «Пахлави сухумської», «Пахлави медової» та «Пахлави турецької».

Домашнє завдання оцінювалося за ґрунтовністю представленої доповіді та дегустацією виробів. Членами конкурсної комісії другого етапу були директор Навчально-наукового інституту харчових технологій Оксана Кочубей-Литвиненко, завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса, професор Вікторія Дорохович, доценти Олена Кохан, Наталія Фалендиш та асистенти Ірина Соколовська і Віталій Пічкур.

Третій етап конкурсу полягав у вирішенні теоретичних і практичних задач із технології хлібопекарського і кондитерського виробництва.

Усі учасники показали досить високі результати при вирішенні теоретичних і практичних задач, а також під час представлення домашнього завдання, тому обрати одного переможця було досить складно.

Рішенням комісії учасників нагородили дипломами та грамотами і привітали з перемогою директор Навчально-наукового інституту харчових технологій Оксана Кочубей-Литвиненко та завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса у номінаціях:

– «Високий рівень теоретичної і практичної підготовки» – студентів Смілянського коледжу харчових технологій Євгенію Яременко та Дарину Белину;

– «Високий рівень практичної підготовки» та «Презентація домашнього завдання» – студентів Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості Анну Майданську і Ульяну Мізик та студентів Київського коледжу ресторанного господарства Марину Лола та Аліну Йолтухівську;

– «Високий рівень теоретичної підготовки та домашнього завдання» - студентів Сумського коледжу харчової промисловості Анну Гордієнко і Вікторію Ткаченко.

У командному заліку з мінімальною перевагою перше місце вибороли студенти Сумського коледжу харчової промисловості, друге місце між собою поділили студенти Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості та Смілянського коледжу харчових технологій і третє місце дісталось студентам Київського коледжу ресторанного господарства.

Приємним додатком до нагород стали комплекти навчальної літератури та сувеніри, подаровані всім учасникам конкурсу.

Конкурсна комісія відзначила також керівників студентів – викладачів Тетяну Федорову, Людмилу Черниш, Оксану Шуляк, Наталію Павельчук, Любов Лісіцину та побажала усім творчих успіхів.

Опублікований: 24-05-2018
Читайте також:
Третьокурсники опановують використання штучного інтелекту

У межах дисципліни «Електронні системи для індустрії ресторанного господарства» (лектор – професор кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Олег Кузьмін) третьокурсники-бакалаври освітньої програми «Технології харчування» груп ХЧ-3-1, ХЧ-3-2 та ХЧ-3-3 успішно завершили сертифікатний курс «Від початківця до експерта в ШІ», спрямований ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Третьокурсники опановують використання штучного інтелекту 06 січня 2026

Випускники мотивують першокурсників

1 жовтня 2024 року в Навчально-науковому інституті управління і економіки відбулася зустріч здобувачів першого курсу спеціальності «Економіка підприємства» з випускницею НУХТ Анастасією Рудовою, яка нині працює у одній із найпрестижніших міжнародних компаній – «Deloitte». Модератором зустрічі виступив доцент кафедри ділової іноземної мови та міжнар...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Випускники мотивують першокурсників 02 жовтня 2024

Нова наукова вершина підкорена магістранткою кафедри готельно-ресторанної справи

Здобувачка освіти магістерського рівня кафедри готельно-ресторанної справи Ангеліна Романюк стала бронзовою переможницею Міжнародного конкурсу студентських наукових праць «Black Sea Science 2023», який щорічно проводиться на базі Одеського національного технологічного університету під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-FoodAssociation. ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нова наукова вершина підкорена магістранткою кафедри готельно-ресторанної справи 14 квітня 2023

В університеті відбулися планові навчання з протипожежної безпеки за участю рятувальників Головного управління ДСНС України у м. Києві

20 липня в нашому університеті відбулися планові навчання з протипожежної безпеки, участь у яких взяли особовий склад і техніка Головного управління ДСНС України у м. Києві. Рятувальники мали за мету навчити наш персонал правильно діяти в екстремальних умовах і користуватися первинними засобами пожежегасіння, як врятувати себе і допомогти ближнім....

ЧИТАТИ ДАЛІ

В університеті відбулися планові навчання з протипожежної безпеки за участю рятувальників Головного управління ДСНС України у м. Києві 20 липня 2018