Н У Х Т

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів визначили переможців конкурсу на звання кращого техніка-технолога серед студентів коледжів НУХТ

24 травня 2018

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів визначили переможців конкурсу на звання кращого техніка-технолога серед студентів коледжів НУХТ

Завершився конкурс серед студентів коледжів НУХТ «Кращий технік-технолог хлібопекарського та кондитерського виробництв», який традиційно щороку проводиться кафедрою технології хлібопекарських і кондитерських виробів за підтримки дирекції Навчально-наукового інституту харчових технологій, ректорату НУХТ та керівництва цеху № 7 ПАТ «Київхліб».

Конкурс складався з трьох етапів.

На першому етапі випробувань учасники конкурсу показали свої практичні навички в умовах виробничого цеху № 7 ПАТ «Київхліб». Вміння студентів оцінювала комісія на чолі з завідувачем виробничої лабораторії Тетяною Васильченко, в комісію також входили доцент кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Наталія Фалендиш та асистент Віталій Пічкур.

На другому етапі учасники представили домашнє завдання – «Східні солодощі». Конкурсанти мали представити вироби та розповісти про традиції виготовлення: «Пахлави кримської», «Пахлави сухумської», «Пахлави медової» та «Пахлави турецької».

Домашнє завдання оцінювалося за ґрунтовністю представленої доповіді та дегустацією виробів. Членами конкурсної комісії другого етапу були директор Навчально-наукового інституту харчових технологій Оксана Кочубей-Литвиненко, завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса, професор Вікторія Дорохович, доценти Олена Кохан, Наталія Фалендиш та асистенти Ірина Соколовська і Віталій Пічкур.

Третій етап конкурсу полягав у вирішенні теоретичних і практичних задач із технології хлібопекарського і кондитерського виробництва.

Усі учасники показали досить високі результати при вирішенні теоретичних і практичних задач, а також під час представлення домашнього завдання, тому обрати одного переможця було досить складно.

Рішенням комісії учасників нагородили дипломами та грамотами і привітали з перемогою директор Навчально-наукового інституту харчових технологій Оксана Кочубей-Литвиненко та завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса у номінаціях:

– «Високий рівень теоретичної і практичної підготовки» – студентів Смілянського коледжу харчових технологій Євгенію Яременко та Дарину Белину;

– «Високий рівень практичної підготовки» та «Презентація домашнього завдання» – студентів Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості Анну Майданську і Ульяну Мізик та студентів Київського коледжу ресторанного господарства Марину Лола та Аліну Йолтухівську;

– «Високий рівень теоретичної підготовки та домашнього завдання» - студентів Сумського коледжу харчової промисловості Анну Гордієнко і Вікторію Ткаченко.

У командному заліку з мінімальною перевагою перше місце вибороли студенти Сумського коледжу харчової промисловості, друге місце між собою поділили студенти Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості та Смілянського коледжу харчових технологій і третє місце дісталось студентам Київського коледжу ресторанного господарства.

Приємним додатком до нагород стали комплекти навчальної літератури та сувеніри, подаровані всім учасникам конкурсу.

Конкурсна комісія відзначила також керівників студентів – викладачів Тетяну Федорову, Людмилу Черниш, Оксану Шуляк, Наталію Павельчук, Любов Лісіцину та побажала усім творчих успіхів.

Опублікований: 24-05-2018
Читайте також:
Нетворкінг із готельєрами

26 лютого 2021 р. здобувачі вищої освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» у рамках Меморандуму про співпрацю між  кафедрою готельно-ресторанної справи і Швейцарською освітньою групою (SEG) долучились до онлайн-конференції «I meet Hotel». У фокусі освітньої онлайн-події – стан індустрії гостинності Великобританії після пандемії COVID-19 і ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нетворкінг із готельєрами 01 березня 2021

Новий науковий рік на кафедрі технології жирів, хімічних технологій та косметичних засобів розпочався!

Цього року із дотриманням особливих вимог безпеки у Міжнародному виставковому центрі працює Міжнародна виставка «InterCHARM Україна-2020», де представлені останні новинки інгредієнтів для косметики, нові косметичні засоби, упаковка, а також компанії, що надають послуги з косметології, макіяжу, перукарського мистецтва тощо. У рамках виставки відбул...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Новий науковий рік на кафедрі технології жирів, хімічних технологій та косметичних засобів розпочався! 17 вересня 2020

Новорічний вертеп для колег і містян

13 січня напередодні свята Василя або Нового року за старим стилем студенти Смілянського коледжу харчових технологій нашого університету вирішили привітати колектив свого навчального закладу та рідне місто. Пройшовши коридорами навчального закладу, веселий гурт студентів заспівав відомі українські колядки та щедрівки: «Ой, радуйся, земле!», «Щедри...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Новорічний вертеп для колег і містян 16 січня 2017

Триває реєстрація електронних кабінетів вступників

1 серпня розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників. Створення електронного кабінету дозволить вступнику подавати заяви про вступ до закладів вищої освіти. Зареєструвати електронний кабінет вступники зможуть протягом всього періоду подання заяв до закладів вищої освіти. Цього року системою подання заяв в електронній формі зможуть ско...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Триває реєстрація електронних кабінетів вступників 03 серпня 2020