Н У Х Т

Студенти хіміки-технологи проходять практику на провідних підприємствах

20 лютого 2018

Студенти хіміки-технологи проходять практику на провідних підприємствах

Поки в університеті триває період дистанційного навчання, у студентів 4-го курсу не менш відповідальна пора навчання – виробнича й переддипломна практики. Фахівці випускових кафедр докладають усіх зусиль аби їх вихованці могли здобуті теоретичні знання закріплювати на провідних підприємствах і в кращих наукових установах. Не виключення і колектив кафедри хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів, який невпинно працює над розширенням пулу баз практик.

Зокрема, четвертокурсниця кафедри Ярославна Каширіна проходила виробничу та переддипломну практики на Ізюмському комбінаті хлібопродуктів (ІКХП), який входить до складу обласного Міжрегіонального громадського союзу птахівників і кормовиробників, а також Київської спілки птахівників і кормовиробників.

На підприємстві виробляються повнораціонні комбікорми високої якості, для всіх видів сільськогосподарських тварин, птахів, риби та ін. Виготовляються комбікорми декількох типів: розсипні, гранульовані та у вигляді крупки.

Продукція Ізюмського комбінату хлібопродуктів – абсолютно натуральний, екологічно чистий продукт, який не містить у своєму складі гормонів, антибіотиків, штучних стимуляторів росту. Повнораціонні комбікорми повністю забезпечують потребу в поживних і біологічно активних речовинах с/г птахів, тварин, риб (всіх вікових груп), що забезпечує ефективність використання їх потенціалу.

Основний принцип роботи ІКХП, в чому наша практикантка змогла переконатися особисто, – успіх підприємства визначається успіхами споживачів. Це свідчить про відповідальність на будь-якому етапі виробництва продукції – від початку створення і розроблення рецептури до упакування.

Проходячи тут практику, студентка разом із хіміком-технологом підприємства, працювала у лабораторії. Допомагала провадити контроль якості комбікормів для сільськогосподарських тварин. Брала участь у розробленні рецептури комбікормів, виконувала інші завдання молодшого спеціаліста.

Тепер майбутній хімік-технолог із усією відповідальністю засвідчує, що випускники НУХТ здатні вносити своєю працею вклад у роботу підприємства, приносячи користь його споживачам. Вони контролюють відповідні технологічні процеси, створюють і застосовують харчові добавки, провадять аналіз харчових продуктів і виконують інші відповідні дії для покращення якості продукції.

Опублікований: 20-02-2018
Читайте також:
Відкрите засідання гуртка соціального театру «Маска»

У Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ відбулася феєрична подія -  відкрите засідання гуртка соціального театру «Маска» під керівництвом викладача філософських дисциплін Ольги Стеблини. До уваги  гостей була представлена прем’єра «Один день з мого життя». Вистава мала глибокий психологічний  зміст. Актори грали без єдиного слова, саме том...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відкрите засідання гуртка соціального театру «Маска» 23 травня 2018

Високий професійний рівень викладання демонструють викладачі навчально-наукового комплексу університету

28 березня у Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ відбулося відкрите заняття з предмету «Периферійні пристрої» в групі 3-Е-27. Заняття проводив викладач спеціальності «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж»  Олександр Лисенко. Лекція «Цифрові фотоапарати» дозволила студентам зрозуміти будову, принцип дії та характеристики сучасних ци...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Високий професійний рівень викладання демонструють викладачі навчально-наукового комплексу університету 28 березня 2018

Q&A session із заступником міністра освіти і науки

7 листопада до університету завітали заступник міністра освіти та науки Єгор Стадний і голова підкомітету з питань професійно-технічної та фахової передвищої освіти Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України Ольга Коваль. Вони зустрілися зі студентами, викладачами та співробітниками й поспілкувалися стосовно стану і перспек...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Q&A session із заступником міністра освіти і науки 08 листопада 2019

Нові горизонти міжнародної співпраці відкриває кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції

За результатами партнерства кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції зі стейкхолдерами готельно-ресторанного господарства Болгарії влітку цього року 13 студентів проходили практику у закладах ресторанного господарства при 5-зірковому готелі «Hotel Riu Palace Sunny Beach» на курорті Сонячний Берег. Підведені підсумки проходження цієї ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нові горизонти міжнародної співпраці відкриває кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції 07 листопада 2019