Н У Х Т

Місячник екологічного виховання та благоустрою у Вінницькому коледжі НУХТ

25 травня 2018

Місячник екологічного виховання та благоустрою у Вінницькому  коледжі НУХТ

Традиційно навесні  у Вінницькому  коледжі НУХТ проводиться місячник екологічного виховання та благоустрою з метою формування екологічної культури підростаючого покоління і гуманного ставлення до довкілля.

У рамках місячника студенти І-ІІ курсів були залучені до участі в акції «За чисте довкілля», благоустрою подвір’я  коледжу та прилеглих територій.

Усі бажаючі змогли спробувати себе у написанні реалістичних пейзажів, взявши участь у майстер-класі «Душа природи» від вінницької художниці  Ганни Борачук.

Під час динамічного еко-квесту «Від слів до дій» студенти, об’єднавшись у команди, наввипередки, виконували теоретичні та практичні завдання. Найспритнішою стала команда групи 1-Е.

Яскравою та творчою подією для коледжу, вже втретє стала  виставка «Сміття і мистецтво», а також  виставка творів ручної праці. Студенти змогли втілити у своїх роботах креатив, практичність та естетику. Талановита молодь доводить, що використання вторинної сировини йде на користь людству та планеті.

Частина виробів була продана на благодійному аукціоні, в результаті якого були зібрані 1822 грн. Кошти були перераховані до ветеринарної клініки «VIP хвіст» на лікування хворих тварин.

 Також студенти відвідали вінницький собачий притулок «Планета», де познайомилися з його мешканцями. Разом із власниками притулку оцінили проблеми  закладу для тварин і можливі шляхи допомоги.

На завершення місячника організатори заходів, викладачі Людмила Борачук та Оксана Борачук відзначили найактивніших студентів солодкими подарунками від студентської профспілки.

Опублікований: 25-05-2018
Читайте також:
Книжкова поличка студента

Викладачі кафедри технологічного обладнання та комп'ютерних технологій проектування Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого Валерій Мирончук, Дмитро Люлька, Оксана Єщенко і Олександра Свідерська випустили навчальний посібник «Монтаж та технічний сервіс обладнання». У виданні наведена низка практичних робіт для розв'я...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Книжкова поличка студента 09 січня 2018

Студенти Вінницького коледжу НУХТ – переможці студентського обласного конкурсу

На базі Вінницького коледжу НУХТ відбувся обласний студентський конкурс «Кращий за професією (транспортні дисципліни)», що проводився в рамках роботи обласного методичного об’єднання викладачів транспортних дисциплін коледжів і технікумів Вінниччини. У конкурсі взяли участь команди п’яти навчальних закладів. Конкурсанти змагались у номінаціях: зна...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти Вінницького коледжу НУХТ – переможці студентського обласного конкурсу 04 червня 2018

Команда студентів НУХТ «Unity» познайомилася з агрорішеннями зі світової стартап-столиці

Наші студенти талановиті в усьому. Прагнення до пізнання нового, поєднане з вивченим в університеті та незаангажованістю думок, підтримка викладачів плюс креативність і дрібка везіння – і у підсумку перемога з-поміж 200 претендентів у хакатоні Student Agritech Challenge й головний приз – поїздка до одного з інноваційних парків Ізраїлю. Переможці в...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Команда студентів НУХТ «Unity» познайомилася з агрорішеннями зі світової стартап-столиці 11 липня 2018

Кращі традиції НУХТ – майбутнім вступникам

10 жовтня 2018 року Переяслав-Хмельницький міськрайонний центр зайнятості проводив Ярмарок вакансій. До участі в ярмарку були запрошені представники київських та районних вишів, які презентували свої навчальні заклади, та школярі 9-11 класів, перед якими найближчим часом постане питання, який заклад вищої освіти обрати. Захід мав на меті ознайомит...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кращі традиції НУХТ – майбутнім вступникам 11 жовтня 2018