Н У Х Т

Міністерство освіти і науки України висловило подяку ректорові університету

26 липня 2018

Міністерство освіти і науки України висловило подяку ректорові університету

У МОН затвердили підсумки заключних етапів Всеукраїнських олімпіад і конкурсів фахової майстерності 2017/2018 навчального року серед студентів закладів освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста.

Приємно, що серед переможців Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Ресторанне обслуговування», яка, до речі, цього року проводилася в Україні вперше, студенти коледжів, що входять до структури навчально-наукового комплексу нашого університету: Ольга Заяць (Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ) і Кароліна Вознюк (Коледж ресторанного господарства НУХТ, м. Київ). Згідно з наказом міністра освіти і науки України Лілії Гриневич вони будуть нагороджені відповідними дипломами МОН.

Цим же наказом за допомогу у проведенні заключних етапів олімпіад і конкурсів висловлюється подяка ректорам університетів, до структури яких входять базові заклади освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста, і в тому числі ректорові НУХТ, професорові Анатолію Українцю. За високий рівень підготовки та створення сприятливих умов для учасників олімпіади відзначений також директор Коледжу ресторанного господарства НУХТ Руслан Леус.

Нагадаємо, що ІІІ (національний) етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Ресторанне обслуговування» для студентів закладів освіти, які здійснюють підготовку «молодшого спеціаліста», був проведений 16-18 травня на базі кафедри готельно-ресторанної справи університету фахівцями Коледжу ресторанного господарства НУХТ. 

Опублікований: 26-07-2018
Читайте також:
Профдесант НУХТ у гімназії «Академія»

Студенти та викладачі кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства і кафедри автоматизації та інтелектуальних систем керування завітали до гімназії «Академія» з метою проведення профорієнтаційної роботи та запрошення учнів із батьками на День відкритих дверей університету 17 листопада. Студенти Євгенія Горобйовська і Діана Бабко познайом...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Профдесант НУХТ у гімназії «Академія» 16 листопада 2018

Біотехнологічні студії розпочали свою роботу

15 травня на кафедрі біотехнології і мікробіології розпочалися «Біотехнологічні студії» для старшокласників, мета яких – розповісти їм більше про таку наукову сферу як біотехнології і таким чином зацікавити їх продовжувати вивчати саме цю галузь в університеті. Першою лекторкою виступила деканка факультету біотехнології та екологічного контролю На...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Біотехнологічні студії розпочали свою роботу 17 травня 2023

В університеті продовжується вступна кампанія і до аспірантури

В університеті продовжується вступна кампанія і до аспірантури. Прийом документів тут відбувався з 27 липня по 7 серпня. А з 11 по 21 серпня тривають вступні іспити. Ця категорія вступників здає іспити з іноземної мови в обсязі, який відповідає рівню B2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, та зі спеціальності (в обсязі стандарту вищої...

ЧИТАТИ ДАЛІ

В університеті продовжується вступна кампанія і до аспірантури 18 серпня 2020

День відкритих дверей у Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ

27 жовтня у Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ відбувся День відкритих дверей, на який зібралися дев’ятикласники м. Сміли, Смілянського та Черкаського районів. Школярам та їх батькам був запропонований цікавий формат зустрічі. Директор коледжу Олександр Хоменко ознайомив присутніх з історією навчального закладу, напрямками розвитку, пла...

ЧИТАТИ ДАЛІ

День відкритих дверей у Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ 29 жовтня 2018