Н У Х Т

Магістранти освітньо-професійної програми «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів» успішно захищають кваліфікаційні роботи

17 лютого 2021

Магістранти освітньо-професійної програми «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів» успішно захищають кваліфікаційні роботи

За доброю традицією відкриті захисти випускових кваліфікаційних робіт магістрів відвідують роботодавці. Цьогоріч на кафедру хімічних технологій харчових добавок і косметичних засобів завітали представники фармацевтичного підприємства «Новофарм-Біосинтез» (м. Новоград-Волинський), комерційних фірм «Бейсік Інгредієнтс» (м. Київ) і «Біоекстракшн технолоджі» (м. Київ).

Захисти робіт, що відбувалися в online-форматі оцінювала Екзаменаційна комісія у складі комерційного директора ООО «Бейсік Інгредієнтс», к.т.н., доцента Вадима Гречки (голова), завідувачки кафедри, д.т.н., професорки Тамари Носенко, гарантки освітньо-професійної програми, к.т.х., доцентки Олени Подобій, доцентки, к.х.н. Тетяни Бойчук, асистентки кафедри Алли Таволжан (секретар ЕК).

Також захисти відвідали професор кафедри, д.х.н. Михайло Мілюкін, доценти Ігор Фесич, Наталія Сабадаш, Ірина Радзієвська, Володимир Бахмач і магістри першого року навчання.

Слід зазначити, що всі представлені роботи мали не лише теоретичне спрямування а й практичну цінність, адже більшість здобувачів уже працюють за спеціальністю у провідних фармкомпаніях і на підприємствах харчової і косметичної галузей. Більшість робіт пройшли апробацію на вітчизняних і міжнародних наукових конференціях.

За результатами захистів 12 і 15 лютого Екзаменаційна комісія одноголосно присвоїла здобувачам кваліфікацію «Магістр» за освітньо-професійною програмою «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів». Троє здобувачів – Марина Арлачова, Олена Бондар і Лаура Овакімян рекомендовані до отримання дипломів із відзнакою.

Викладачі пишаються нашою талановитою молоддю і запрошують до вступу на третій освітній рівень навчання. А здобувачам, що захищатимуть роботи 17 і 19 лютого, бажають успішно презентувати та захистити свій науковий доробок!

Опублікований: 17-02-2021
Читайте також:
Перспективи розвитку закладів ресторанного господарства – бачення студентів Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ

В Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму нашого університету відбулася науково-практична студентська конференція «Перспективи розвитку закладів ресторанного господарства». На конференцію були запрошені представники провідних закладів ресторанного господарства області – адміністратор готельно-ресторанного комплексу «Галицька сад...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Перспективи розвитку закладів ресторанного господарства – бачення студентів Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ 19 лютого 2019

Партнерство, витримане роками

Світовий експерт з енергоменеджменту і автоматизації, компанія «Schneider Electric» надала нове обладнання для модернізації лабораторії мікропроцесорної техніки «Schneider Electric» кафедри інтегрованих автоматизованих систем управління нашого університету. Лабораторія «підсилилася» сучасними мікропроцесорними контролерами М221 лінійки «SoMachine»...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Партнерство, витримане роками 26 січня 2018

Студентський театр «Асорті» Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ – переможець обласного конкурсу

В Івано-Франківську відбувся обласний конкурс театрів фольклору та драматичних колективів серед студентів закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів. У заході взяв участь студентський театр «Асорті» Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ під керівництвом режисера та керівника театру Любові Турчин...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студентський театр «Асорті» Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ – переможець обласного конкурсу 20 грудня 2018

Доцент кафедри екологічної безпеки та охорони праці взяла участь у обговоренні актуальних проблем безпеки життєдіяльності

Міжнародною Академією безпеки життєдіяльності за участі ДУ «Національний науково-дослідний інститут промислової безпеки та охорони праці»  Державної служби України з питань праці проведено круглий стіл «Актуальні проблеми безпеки життєдіяльності – енергобезпека, енергоресурсозбереження, інноваційні технології в охороні праці». Метою заходу було об...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Доцент кафедри екологічної безпеки та охорони праці взяла участь у обговоренні актуальних проблем безпеки життєдіяльності 17 грудня 2018