Н У Х Т

Магістранти опановують крафтові технології: майстер-клас від фахового сировара

11 грудня 2023

Магістранти опановують крафтові технології: майстер-клас від фахового сировара

Здобуття освіти завжди є ключем до розвитку та особистого зростання. Можливість застосування набутих знань у практичній діяльності, де теорія перетворюється на конкретні навички і результати стали важливою складовою сучасної фахової підготовки здобувачів.

На кафедрі технології м'яса і м'ясних продуктів, з використанням формату of- та online, в рамках вивчення дисципліни «Інноваційні промислові та крафтові технології для HoReCa» відбувся майстер-клас «Інновації та особливості приготування крафтового сиру» для здобувачів освітнього ступеня «Магістр» міждисциплінарної освітньо-наукової програми «Промислові та крафтові технології для HоRеCа в туризмі».

Професійними знаннями та практичними навиками зі здобувачами з великим задоволенням поділилася власниця Школи сиру Тетяни Дядечко та головчиня українсько-литовської асоціації «Осередок сировара» Тетяна Дядечко.

Скориставшись можливістю розширення навичок soft skills, до зустрічі доєдналися здобувачі освітньо-професійної програми «Технології зберігання, консервування та переробки м'яса», викладачі кафедри технології м'яса і м'ясних продуктів і кафедри туристичного та готельного бізнесу.

Майстер-клас став платформою для вивчення основних та індивідуальних технік виготовлення крафтових м’яких сирів. Моделювання виробництва розпочали з дослідження якості молока та його термічного оброблення, активізації заквасок і процесу формування сирної маси, а здобувачі мали можливість не лише спостерігати за процесом, але й активно брати участь у кожному етапі створення різних видів сирів.

Особливістю зустрічі був емоційний зв'язок між здобувачами та фахівчинею-сироваром Тетяною Дядечко. Під час обговорення нових концепцій та особливостей сироваріння всі присутні активно обмінювалися думками, отримували змістовні відповіді на свої запитання і вчилися аналізувати та вирішувати можливі виробничі проблеми. Важливим результатом цього заходу була мотивація студентів до наукових досліджень і подальшого вдосконалення у обраній сфері.

Враховуючи зацікавленість стейкхолдерів у підвищенні науково-професійної підготовки здобувачів, було досягнуто домовленість про продовження практики проведення майстер-класів.

Усі учасники висловлюють щиру подяку Тетяні Дядечко за креативну та професійну зустріч, яка сприяє підвищенню професійного рівня наших магістрантів і популяризації галузі серед майбутніх фахівців.

Опублікований: 11-12-2023
Читайте також:
Підготовка фахівців бакалаврського ступеня за освітньо-професійною програмою «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна»

У нашому університеті здійснюється підготовка бакалаврів з біотехнологій за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія», галузі знань 16 «Хімічна та біоінженерія» на базі повної загальної середньої освіти; освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»; ступенів «молодший бакалавр», «фаховий молодший бакалавр». Підготовка висококваліф...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Підготовка фахівців бакалаврського ступеня за освітньо-професійною програмою «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна» 06 квітня 2023

Гостьова лекція «Як змінився HR під час війни» для здобувачів-менеджерів персоналу

31 жовтня 2023 року викладачі кафедри економіки праці та менеджменту і здобувачі освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу» (бакалаври і магістри) зустрілися із запрошеною гостею, керівницею відділу управління персоналом Міжнародної компанії PwC Ukraine Олександрою Ананьєвою. PwC Україна є учасницею міжнародної мережі фірм PwC, де у 155 ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Гостьова лекція «Як змінився HR під час війни» для здобувачів-менеджерів персоналу 02 листопада 2023

Сучасні аспекти раціонального харчування дослідила магістрантка кафедри біотехнології і мікробіології

Магістрантка кафедри біотехнології і мікробіології І року навчання спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Юлія Гайдук взяла участь у головному заході, присвяченому проблемам харчування, – XII науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти раціонального харчування», що працювала 14-15 травня 2019 року в Києві. Органі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Сучасні аспекти раціонального харчування дослідила магістрантка кафедри біотехнології і мікробіології 20 травня 2019

Відбулося засідання вченої ради університету

26 січня відбулося засідання вченої ради університету, яке ректор Анатолій Українець розпочав із вітання членів вченої ради, що відсвяткували свої дні народження між засіданнями, й вручення відзнак. Нагрудні знаки «Відзнака Національного університету харчових технологій» були вручені завідувачу кафедри технічної механіки і пакувальної техніки Анат...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відбулося засідання вченої ради університету 26 січня 2017