Здобуття освіти завжди є ключем до розвитку та особистого зростання. Можливість застосування набутих знань у практичній діяльності, де теорія перетворюється на конкретні навички і результати стали важливою складовою сучасної фахової підготовки здобувачів.
На кафедрі технології м'яса і м'ясних продуктів, з використанням формату of- та online, в рамках вивчення дисципліни «Інноваційні промислові та крафтові технології для HoReCa» відбувся майстер-клас «Інновації та особливості приготування крафтового сиру» для здобувачів освітнього ступеня «Магістр» міждисциплінарної освітньо-наукової програми «Промислові та крафтові технології для HоRеCа в туризмі».
Професійними знаннями та практичними навиками зі здобувачами з великим задоволенням поділилася власниця Школи сиру Тетяни Дядечко та головчиня українсько-литовської асоціації «Осередок сировара» Тетяна Дядечко.
Скориставшись можливістю розширення навичок soft skills, до зустрічі доєдналися здобувачі освітньо-професійної програми «Технології зберігання, консервування та переробки м'яса», викладачі кафедри технології м'яса і м'ясних продуктів і кафедри туристичного та готельного бізнесу.
Майстер-клас став платформою для вивчення основних та індивідуальних технік виготовлення крафтових м’яких сирів. Моделювання виробництва розпочали з дослідження якості молока та його термічного оброблення, активізації заквасок і процесу формування сирної маси, а здобувачі мали можливість не лише спостерігати за процесом, але й активно брати участь у кожному етапі створення різних видів сирів.
Особливістю зустрічі був емоційний зв'язок між здобувачами та фахівчинею-сироваром Тетяною Дядечко. Під час обговорення нових концепцій та особливостей сироваріння всі присутні активно обмінювалися думками, отримували змістовні відповіді на свої запитання і вчилися аналізувати та вирішувати можливі виробничі проблеми. Важливим результатом цього заходу була мотивація студентів до наукових досліджень і подальшого вдосконалення у обраній сфері.
Враховуючи зацікавленість стейкхолдерів у підвищенні науково-професійної підготовки здобувачів, було досягнуто домовленість про продовження практики проведення майстер-класів.
Усі учасники висловлюють щиру подяку Тетяні Дядечко за креативну та професійну зустріч, яка сприяє підвищенню професійного рівня наших магістрантів і популяризації галузі серед майбутніх фахівців.