Н У Х Т

Магістранти опановують крафтові технології: майстер-клас від фахового сировара

11 december 2023

Магістранти опановують крафтові технології: майстер-клас від фахового сировара

Здобуття освіти завжди є ключем до розвитку та особистого зростання. Можливість застосування набутих знань у практичній діяльності, де теорія перетворюється на конкретні навички і результати стали важливою складовою сучасної фахової підготовки здобувачів.

На кафедрі технології м'яса і м'ясних продуктів, з використанням формату of- та online, в рамках вивчення дисципліни «Інноваційні промислові та крафтові технології для HoReCa» відбувся майстер-клас «Інновації та особливості приготування крафтового сиру» для здобувачів освітнього ступеня «Магістр» міждисциплінарної освітньо-наукової програми «Промислові та крафтові технології для HоRеCа в туризмі».

Професійними знаннями та практичними навиками зі здобувачами з великим задоволенням поділилася власниця Школи сиру Тетяни Дядечко та головчиня українсько-литовської асоціації «Осередок сировара» Тетяна Дядечко.

Скориставшись можливістю розширення навичок soft skills, до зустрічі доєдналися здобувачі освітньо-професійної програми «Технології зберігання, консервування та переробки м'яса», викладачі кафедри технології м'яса і м'ясних продуктів і кафедри туристичного та готельного бізнесу.

Майстер-клас став платформою для вивчення основних та індивідуальних технік виготовлення крафтових м’яких сирів. Моделювання виробництва розпочали з дослідження якості молока та його термічного оброблення, активізації заквасок і процесу формування сирної маси, а здобувачі мали можливість не лише спостерігати за процесом, але й активно брати участь у кожному етапі створення різних видів сирів.

Особливістю зустрічі був емоційний зв'язок між здобувачами та фахівчинею-сироваром Тетяною Дядечко. Під час обговорення нових концепцій та особливостей сироваріння всі присутні активно обмінювалися думками, отримували змістовні відповіді на свої запитання і вчилися аналізувати та вирішувати можливі виробничі проблеми. Важливим результатом цього заходу була мотивація студентів до наукових досліджень і подальшого вдосконалення у обраній сфері.

Враховуючи зацікавленість стейкхолдерів у підвищенні науково-професійної підготовки здобувачів, було досягнуто домовленість про продовження практики проведення майстер-класів.

Усі учасники висловлюють щиру подяку Тетяні Дядечко за креативну та професійну зустріч, яка сприяє підвищенню професійного рівня наших магістрантів і популяризації галузі серед майбутніх фахівців.

Published on: 11-12-2023
Read also:
Дозвілля під час воєнного стану

Нині Україна переживає найскладніший період в своїй новітній історії. Дякуючи ЗСУ, колективи закладів вищої освіти мають можливість продовжувати навчально-виховний процес. Зосереджувати свою увагу лише на новинах з фронту психологи не рекомендують, потрібні періоди відпочинку. Саме прогулянки, відвідування музеїв, театрів сприяють відпочинку нервов...

READ YOURSELF

Дозвілля під час воєнного стану 22 november 2022

Гордість кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів

            Наші випускники неодноразово давали підстави своїм викладачам пишатися ними. І ще один привід для невимовної гордості дали нам випускники кафедри технології м`яса і м’ясних продуктів, сім’я Возняк. Христина і Тарас подарували автомобіль українськимм військовим. Машина поїхала на передову напакована необхідними речами та смаколиками д...

READ YOURSELF

Гордість кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів 24 march 2022

Стейкхолдери-випускники читають лекції нинішнім здобувачам своїх кафедр

Активну участь в житті кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства беруть стейкхолдери, випускники кафедри. Один із них, засновник пивоварні «Волинський Бровар» Микола Іващишин на запрошення доцента кафедри Романа Мукоїда прочитав лекцію для студентів третього курсу з дисципліни «Технології продуктів спиртового бродіння. Модуль 1. Технол...

READ YOURSELF

Стейкхолдери-випускники читають лекції нинішнім здобувачам своїх кафедр 20 november 2020

Доцентка кафедри готельно-ресторанної справи – учасниця освітнього літнього онлайн-кемпу з розвитку soft skills

Викладачка кафедри готельно-ресторанної справи, доцентка Тетяна Іщенко у рамках всеукраїнського проєкту «Uni-Biz Bridge Camp» з 1 по 14 липня брала участь в освітньому літньому онлайн-кемпі з розвитку soft skills для викладачів «Uni-Biz Bridge Camp». Учасники онлайн-заходу дізналися про нові підходи до викладання та комунікації зі студентами, проф...

READ YOURSELF

Доцентка кафедри готельно-ресторанної справи – учасниця освітнього літнього онлайн-кемпу з розвитку soft skills 25 july 2022