Н У Х Т

Козацькі розваги у гуртожитку

12 жовтня 2018

Козацькі розваги у гуртожитку

14 жовтня, у світлий день свята Покрови Пресвятої Богородиці, яку вважають заступницею і покровителькою українського народу, відзначається ще й українське національне свято – День українського козацтва.

Студенти Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ, як справжні нащадки  козаків, позмагалися у своїй силі, винахідливості та кмітливості, взявши участь у відкритому   заході «Козацьке свято». Змістовне, цікаве дійство підготували викладач філософських дисциплін Ольга Стеблина  разом із активістами студради  коледжу та гуртожитку.

Змагання проводились у 10 номінаціях, які поєднали в собі перевірку знань української історії та сучасності.

Впродовж двох годин у дискозалі гуртожитку панувала дружня та галаслива атмосфера.

Усі конкурси оцінювало кваліфіковане журі викладачів коледжу. Справжній козацький дух створювали чарівні ведучі: Станіслав Хом’яков і Вікторія Чабан, сотник  Артем Трамбовецький, піп Владислав Костишин та отамани куренів Богдан Козаченко й Владислав Андрусік. Обрати найкращу команду було складно, адже до заходу учасники готувалися дуже  старанно.

Популярні українські пісні у виконанні  Зоряни Потилко зарядили глядачів та учасників позитивною енергетикою, а красуні-дівчата зачарувати запальними українськими танками.

Усі учасники та глядачі отримали естетичне  задоволення та масу позитивних емоцій від вечора відпочинку.

Такі свята, як День українського козацтва, сприяють відродженню віри, духовності, традицій, звичаїв та моралі, що сприяє розбудові могутньої квітучої  держави  ім’я якої - Україна.

Опублікований: 12-10-2018
Читайте також:
Студенти хіміки-технологи проходять практику на провідних підприємствах

Поки в університеті триває період дистанційного навчання, у студентів 4-го курсу не менш відповідальна пора навчання – виробнича й переддипломна практики. Фахівці випускових кафедр докладають усіх зусиль аби їх вихованці могли здобуті теоретичні знання закріплювати на провідних підприємствах і в кращих наукових установах. Не виключення і колектив к...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти хіміки-технологи проходять практику на провідних підприємствах 20 лютого 2018

Студенти-винороби відвідали Музей історії НУХТ

Студенти групи ТБ-4-11 разом із викладачем кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Миколою Бондарем відвідали Музей історії НУХТ, про який чули  багато позитивних відгуків. Працівники Музею відмінно попрацювали для того, щоб показати студентам і викладачам, що історія нашого університету дуже цікава і має глибоке коріння, а також ва...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти-винороби відвідали Музей історії НУХТ 04 квітня 2018

Підведені підсумки ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології

26 квітня на базі кафедри біотехнології і мікробіології відбувся завершальний етап ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології – оголошення переможців і нагородження грамотами і цінними призами. Учасниками ІІ туру олімпіади були 42 найталановитіших студента з 14 вищих навчальних закладів України Після напруженого трьохгодинного ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Підведені підсумки ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 26 квітня 2018