Н У Х Т

Ігри розуму першокурсників

18 вересня 2023

Ігри розуму першокурсників

Студентські роки – це не тільки навчання. Днями команда наукового сектору студентської ради факультету біотехнології та екологічного контролю підготувала дещо особливе для здобувачів першого курсу.

На факультеті відбувся брей-ринг «Гра розуму». Вперше за останні роки в очному форматі та ще й у студклубі університету! Неймовірна можливість прокачати свої скіли та розум зацікавила першокурсників, та й як можна відмовитися від живого спілкування в університеті?

Ведучою заходу була заступниця голови наукового сектору Лілія Попова. До журі увійшли старшокурсники – ерудовані та неповторні Артур Захаров, Андрій Гафійчук і Тетяна Топіха.

Бажаючих взяти участь було багато, зрештою, змагалися чотири команди.

Капітанкою першої команди «Екобіо феї» була Олена Бадзюк (група БТ-1-1). Учасниці команди: Альона Дзірун (група БТ-1-1), Крістіна Балаян (група БТ-1-1), Анна Сонько (група БТ-1-1).

Другу команду «Воля або смерть» очолив Тимур Соколовський (група БТ-1-1), до її складу увійши Анастасія Безрукова (група БТ-1-1) та Анастасія Щур (група ЕК-1-3).

Третя команда «Восьминіг Василій» змагалася під проводом Анастасії Кравченко з групи БТ-1-2. Учасниками були: Дарія Гальперіна (група БТ-1-1), Дмитро Лаврега (група ЕК-1-3) та Дмитро Сисоєв (група БТ-1-1).

До четвертої команди «Таргани» на чолі зі Світланою Тихенко з групи ЕК-1-3 входили Тетяна Тарасенко (група БТ-1-1), Марія Каменна (група БТ-1-1), Вікторія Пархоменко (група БТ-1-2).

Боротьба за перше місце була важкою та запеклою, адже кожна команда мала дуже цікаві відповіді на запитання та була активною. Гра складалася з трьох раундів, в яких було по три запитання, між раундами ж було три перерви по 5 хвилин. Завдання для гравців подавалися в дуже цікавій презентації, яка виводилась на екран. Кожна група мала можливість подумати над запитанням, а вже потім давати відповідь. І вже в кінці змагання, після підрахунку балів, усі з нетерпінням очікували на ім’я команди-переможця. Нею стала команда «Екобіо феї» зі 129 балами. Друге місце посіла команда «Воля або смерть», третє – «Восьминіг Василій», четверте – «Таргани».

Гра стала мандрівкою до глибин швидкого, ясного розуму, де кожен знайдений пазл стає провідником у світ інтелектуальних досягнень. За участь усі також отримали приємний бонус у вигляді додаткових балів. Безумовно, всі залишились дуже задоволені, адже з користю провели час та отримали масу позитивних емоцій і мотивації. 

Опублікований: 18-09-2023
Читайте також:
Наші студенти долучаються до міжнародних молодіжних ініціатив

Студентка Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Марія Аліпатова взяла участь у молодіжній програмі літнього університету «European spirits». Учасниками цього обміну стали студенти із Італії, Іспанії, Нідерландів, Естонії, Туреччини, України, Болгарії, Британії та Росії. Студентам була надана можливість потрапити...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Наші студенти долучаються до міжнародних молодіжних ініціатив 16 вересня 2019

Випускник аспірантури кафедри інформаційних систем успішно захистив дисертаційне дослідження

2 лютого 2021 р. відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.06 «Інформаційні технології». Результати свого дослідження презентував випускник аспірантури кафедри інформаційних систем НУХТ Владислав Струзік. Науковий керівник здобувача – к.т.н., доцент Сергій Грибков. Тема дисертації – «Вд...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Випускник аспірантури кафедри інформаційних систем успішно захистив дисертаційне дослідження 03 лютого 2021

Науково-практична студентська конференція

13 лютого 2017 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбулася студентська конференція "Сучасні напрями та формати ресторанного господарства", яку організували та провели студенти і викладачі циклової комісії ресторанного напряму Галина Лилак та Марія Намурована. Зокрема, на конференції були заслухані доповіді Олек...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Науково-практична студентська конференція "Сучасні напрями та формати ресторанного господарства" 14 лютого 2017

Як бути цифрово обізнаним дізнавалися студенти та викладачі на вебінарі від «Dinternal Education»

Цифрова грамотність для сучасних українських студентів – це здатність працювати індивідуально або колективно, використовуючи ресурси і системи, що відповідають за оцінювання інформації, отриманої через медіа-ресурси, і використовувати її для вирішення проблем або здобуття знань. Детально про це викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямуван...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Як бути цифрово обізнаним дізнавалися студенти та викладачі на вебінарі від «Dinternal Education» 17 лютого 2021