Н У Х Т

Ігри розуму першокурсників

18 вересня 2023

Ігри розуму першокурсників

Студентські роки – це не тільки навчання. Днями команда наукового сектору студентської ради факультету біотехнології та екологічного контролю підготувала дещо особливе для здобувачів першого курсу.

На факультеті відбувся брей-ринг «Гра розуму». Вперше за останні роки в очному форматі та ще й у студклубі університету! Неймовірна можливість прокачати свої скіли та розум зацікавила першокурсників, та й як можна відмовитися від живого спілкування в університеті?

Ведучою заходу була заступниця голови наукового сектору Лілія Попова. До журі увійшли старшокурсники – ерудовані та неповторні Артур Захаров, Андрій Гафійчук і Тетяна Топіха.

Бажаючих взяти участь було багато, зрештою, змагалися чотири команди.

Капітанкою першої команди «Екобіо феї» була Олена Бадзюк (група БТ-1-1). Учасниці команди: Альона Дзірун (група БТ-1-1), Крістіна Балаян (група БТ-1-1), Анна Сонько (група БТ-1-1).

Другу команду «Воля або смерть» очолив Тимур Соколовський (група БТ-1-1), до її складу увійши Анастасія Безрукова (група БТ-1-1) та Анастасія Щур (група ЕК-1-3).

Третя команда «Восьминіг Василій» змагалася під проводом Анастасії Кравченко з групи БТ-1-2. Учасниками були: Дарія Гальперіна (група БТ-1-1), Дмитро Лаврега (група ЕК-1-3) та Дмитро Сисоєв (група БТ-1-1).

До четвертої команди «Таргани» на чолі зі Світланою Тихенко з групи ЕК-1-3 входили Тетяна Тарасенко (група БТ-1-1), Марія Каменна (група БТ-1-1), Вікторія Пархоменко (група БТ-1-2).

Боротьба за перше місце була важкою та запеклою, адже кожна команда мала дуже цікаві відповіді на запитання та була активною. Гра складалася з трьох раундів, в яких було по три запитання, між раундами ж було три перерви по 5 хвилин. Завдання для гравців подавалися в дуже цікавій презентації, яка виводилась на екран. Кожна група мала можливість подумати над запитанням, а вже потім давати відповідь. І вже в кінці змагання, після підрахунку балів, усі з нетерпінням очікували на ім’я команди-переможця. Нею стала команда «Екобіо феї» зі 129 балами. Друге місце посіла команда «Воля або смерть», третє – «Восьминіг Василій», четверте – «Таргани».

Гра стала мандрівкою до глибин швидкого, ясного розуму, де кожен знайдений пазл стає провідником у світ інтелектуальних досягнень. За участь усі також отримали приємний бонус у вигляді додаткових балів. Безумовно, всі залишились дуже задоволені, адже з користю провели час та отримали масу позитивних емоцій і мотивації. 

Опублікований: 18-09-2023
Читайте також:
Колектив кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв вдячний Бердичівському коледжу за підготовку молоді

Випускники Бердичівського коледжу промисловості, економіки і права Ярослав Косюченко, Роман Супруненко і Богдан Чашківський, які нині навчаються в НУХТ за освітніми програмами «Інжиніринг харчових виробництв» та «Інжиніринг фармацевтичних і біотехнологічних виробництв», днями відвідали рідний навчальний заклад, де поділилися враженнями про навчання...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Колектив кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв вдячний Бердичівському коледжу за підготовку молоді 20 травня 2019

Історичні куточки Києва вивчають наші студенти

Студенти групи ТІ-2-6 разом зі своїм куратором, доцентом кафедри експертизи харчових продуктів Вікторією Кійко відвідали одне з найцікавіших місць Києва – Національний музей медицини, який є одним із найбільших медичних музеїв не тільки в Україні, але і у Європі. У музеї представлений розвиток медицини в Україні зі стародавніх часів до наших днів....

ЧИТАТИ ДАЛІ

Історичні куточки Києва вивчають наші студенти 24 квітня 2019

Кращі європейські традиції – на озброєння нашим здобувачам освіти

Провідний науковий співробітник Центру Біомедичних Досліджень Медичного Інституту СумДУ Сергій Кириленко прочитав надзвичайно змістовну та мотивуючу лекцію «Від лабораторії до виробництва: як це відбувається у ЄС», що відбулася за підтримки проєктів Жана Моне MedEUk та EUforUA програми Еразмус+. Фахівець поділився своїм багаторічним досвідом робот...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кращі європейські традиції – на озброєння нашим здобувачам освіти 29 квітня 2021

Канівські школярі завітали на кафедру туристичного та готельного бізнесу

1 та 2 квітня 2021 р. на кафедру туристичного та готельного бізнесу завітали 10-11-класники Канівської ЗОШ № 1 імені Т. Г. Шевченка. Школярі з цікавістю дивилися відеорепортаж про НУХТ, спеціальності, факультети та умови навчання, проживання та дозвілля здобувачів. Найбільше їх цікавили види практик і можливості працевлаштування за фахом. Важливи...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Канівські школярі завітали на кафедру туристичного та готельного бізнесу 05 квітня 2021