Н У Х Т

Гаранти освітніх програм Навчально-наукового інституту харчових технологій обговорили зі здобувачами їх удосконалення

05 лютого 2021

Гаранти освітніх програм Навчально-наукового інституту харчових технологій обговорили зі здобувачами їх удосконалення

На сьогоднішній день знання і розуміння своєї ролі в освітньому процесі є одним із чинників успішної та якісної освіти. І участь здобувачів, як повноправних учасників освітнього процесу, в перегляді освітніх програм, що реалізуються в Навчально-науковому інституті харчових технологій (ННІХТ) НУХТ, є суттєвим фактором для удосконалення  освітньої траєкторії. 

4 лютого 2021 року гарантки освітніх програм «Харчові технології та інженерія» і «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» спеціальності 181 «Харчові технології» освітнього ступеня «Бакалавр», директорка ННІХТ Оксана Кочубей-Литвиненко і доцентка кафедри експертизи харчових продуктів Світлана Усатюк провели робочу зустріч зі студентським активом 1-3 курсів із питань перегляду та удосконалення освітніх програм.

У зустрічі також взяли участь члени робочої групи з розроблення освітніх програм, заступниця директорки Наталія Пушанко, доцентка кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Олена Білик і здобувач вищої освіти Олександр Висоцький.

Гаранти ознайомили здобувачів із основними положеннями редакції освітніх програм на 2021-2022 навчальний рік, обов’язковими і вибірковими компонентами, зупинилися на запланованих змінах, обговорили зауваження і пропозиції здобувачів щодо удосконалення якості викладання та реалізації освітніх програм.

Олександр Висоцький, який до того ж, входить до складу Галузевої ради експертів Національного агентства із забезпечення якості освіти з галузі знань 18 «Виробництво і технології», закликав студентів бути активними, долучатися до формування культури та забезпечення якості вищої освіти.

Зустріч відбулася конструктивно та була корисною, як розробникам освітніх програм, так і здобувачам.

Опублікований: 05-02-2021
Читайте також:
Ще до одного туристичного івенту долучилися наші здобувачі

25-27 лютого 2021 р. у рамках вивчення дисципліни «Організація виставкової діяльності» здобувачі 2 і 3 курсів спеціальності «Туризм» відвідали віртуальний Міжнародний туристичний ярмарок «Travel Turkey Izmir Digital», організований під егідою Міністерства культури і туризму та Міністерства торгівлі Турецької Республіки за співпраці з «IZFAS» і стол...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Ще до одного туристичного івенту долучилися наші здобувачі 01 березня 2021

Доцентка кафедри інформаційних систем – експертка міжнародної програми у Словачиині

Доцентка кафедри інформаційних систем факультету автоматизації і комп’ютерних систем Олена Харкянен узяла участь у міжнародній програмі «Інноваційна освіта як драйвер сталого розвитку у взаємопартнерстві Україна-Словаччина». Наша викладачка виступила експерткою модуля програми «Modern Information Systems in Data Analysis Artificial Intelligence» (...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Доцентка кафедри інформаційних систем – експертка міжнародної програми у Словачиині 07 вересня 2022

Жінки в науці – ще один погляд на профорієнтацію

Днями представники факультету біотехнології та екологічного контролю провели профорієнтаційний захід «Жінки в науці» у школі I-III ступенів №163 ім. М.Кирпоноса м. Києва. Від кафедри біотехнології і мікробіології виступ підготувала асистентка та аспірантка Ірина Ковшар, яка розпочала свою наукову діяльність у 2019 році. Вона розповіла учням 9 і 11...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Жінки в науці – ще один погляд на профорієнтацію 29 лютого 2024