Н У Х Т

Галузь отримала 12 нових фахівців-магістрів з технології зберігання і переробки зерна

26 лютого 2018

Галузь отримала 12 нових фахівців-магістрів з технології зберігання і переробки зерна

На кафедрі технології зберігання і переробки зерна завершилися захисти магістерських робіт студентами денної форми навчання зі спеціальності 181 «Харчові технології», спеціалізації «Технології зберігання і переробки зерна».

До складу Екзаменаційної комісії увійшли: к. т. н., доцент кафедри публічного адміністрування та менеджменту інноваційної діяльності Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України Олександр Стретович (голова), професор, завідувач кафедри технології зберігання і переробки зерна Олег Шаповаленко, к. т. н., доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна Євген Харченко, асистент кафедри технології зберігання і переробки зерна Тетяна Тракало (секретар ЕК).

Під час двох відкритих засідань комісією були заслухані 12 магістерських робіт. Магістранти чітко й аргументовано розкривали суть роботи, відповідали на запитання членів ЕК, а також на зауваження рецензента.

Екзаменаційна комісія відзначила, що всі студенти достатньо підготовлені теоретично та здатні застосовувати набуті знання на практиці. При виконанні роботи вони вирішували питання, пов’язані з підвищенням ефективності виробництва, введенням нового сучасного технологічного обладнання, розробленням нових технологій виробництва продуктів харчування та кормів для тварин, а також впровадженням передових технологій.

Особливо членам комісії сподобалися впевнені фахові виступи Тетяни Терещенко, Олександра Дмитренка, Тетяни Рябко та Олени Шатківської.

За результатами захисту Екзаменаційна комісія одноголосно присвоїла 12 студентам кваліфікацію магістра зі спеціальності 181 «Харчові технології».

Опублікований: 26-02-2018
Читайте також:
Сюрприз від німецьких друзів чекав на наших здобувачів під час четвертої онлайн-зустрічі

Відбулася вже четверта онлайн-зустріч здобувачів освіти Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого зі студентами та викладачами Берлінського університету прикладних наук. За цей час вони стали справжніми друзями, яким усе більше не вистачає запланованого часу для спілкування. Німецькі друзі підготували цікаві відео-п...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Сюрприз від німецьких друзів чекав на наших здобувачів під час четвертої онлайн-зустрічі 14 грудня 2020

Над покращенням системи підготовки кадрів працюють наші фахівці

У рамках проекту Європейського Союзу «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону» на базі Волинського коледжу НУХТ розпочав свою роботу семінар для майстрів виробничого навчання з професії «Вишивальник». Семінар організований управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації спільно з управлін...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Над покращенням системи підготовки кадрів працюють наші фахівці 24 січня 2017

Стартувала ознайомлювально-виробнича практика на кафедрі технології м’яса і м’ясних продуктів

Дирекція Навчально-наукового інституту харчових технологій нашого університету разом із випусковими кафедрами значну увагу приділяє практичній підготовці здобувачів вищої освіти, особливо ознайомлювально-виробничій практиці, адже під час проходження саме цієї практики студенти не лише знайомляться з підприємствами галузі, але й визначаються із вибо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Стартувала ознайомлювально-виробнича практика на кафедрі технології м’яса і м’ясних продуктів 16 січня 2020

Учасників Всеукраїнської олімпіади з біотехнології зустрічають на ПАТ «Фармак»

Після написання завдань ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології, її учасники мали змогу відвідати одну з найстаріших фармацевтичних компаній в Україні – ПАТ «Фармак». Студентів привітно зустріла Тетяна Писана. А далі – інструктаж із техніки безпеки, який завдяки Богдану Костащуку пройшов весело й невимушено, а не рутинно і не...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Учасників Всеукраїнської олімпіади з біотехнології зустрічають на ПАТ «Фармак» 12 квітня 2019