Н У Х Т

Фінішувала переддипломна практика здобувачів кафедри туристичного та готельного бізнесу

20 травня 2020

Фінішувала переддипломна практика здобувачів кафедри туристичного та готельного бізнесу

На кафедрі туристичного та готельного бізнесу завершилася переддипломна практика здобувачів груп ТУ-4-9а, ТУ-4-10, ТУ-4-11 і ТУ-4-12, під час якої здобувачі опрацьовували матеріали для написання звітів, і відбувся їх публічний захист.

У звітах здобувачі приділили багато уваги дослідженню та обґрунтуванню загальної характеристики туристичних і готельних підприємств, аналізу фінансових показників діяльності підприємств, а також аналізу впливу внутрішнього та зовнішнього середовища на об`єкт дослідження; розкрито теоретичні питання предметної сфери дослідження; досліджено вітчизняну практику у предметній сфері дослідження, а також зарубіжний досвід предметної сфери для імплементації в межах власного дослідження.

Звіти з практики здобувачі завантажували на сайт дистанційного навчання університету, де керівники практики від кафедри їх оцінювали.

18 травня відбулися on-line конференції за допомогою платформи ZOOM, де здобувачі захистили звіти по переддипломній практиці перед кафедральною комісією та керівниками практики.

Під час конференції здобувачі не лише мали можливість захистити власні звіти, а й отримали слушні зауваження та побажання щодо дипломних проектів.

Щиро вдячні викладачам кафедри за організацію та проведення on-line конференції, а здобувачам бажаємо успіхів у виконанні дипломного проекту та його захисту!

Опублікований: 20-05-2020
Читайте також:
Завершується реєстрація для участі в магістерських тестах

Сьогодні, 18 липня, завершується реєстрація для участі в магістерських тестах – магістерському комплексному тесті (МКТ) і магістерському тесті навчальних компетенцій (МТНК), які планують складати вступники до магістратури. У 2022 році реєстрацію здійснює приймальна комісія. Для реєстрації вступник має надіслати сканкопії документів на офіційну еле...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Завершується реєстрація для участі в магістерських тестах 18 липня 2022

Кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції готується до Днів гостинності

25 жовтня доцент Ірина Силка та асистент Ганна Березова відвідали Київський державний коледж туризму та готельного господарства. Викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції ознайомили  студентів коледжу з особливостями підготовки фахівців за спеціальністю 181 «Харчові технології» освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр». Моло...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції готується до Днів гостинності 28 жовтня 2019

Студенти-біотехнологи проходять практику на найпотужніших фармацевтичних підприємствах

Для четвертокурсників-біотехнологів настав час проходження технологічної та переддипломної практики. Цього року кафедра біотехнології і мікробіології надала можливість своїм кращим студентам обирати собі місце проходження практики на найпотужніших фармацевтичних підприємствах: ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум», ПАТ НВЦ «Борщагівський хімі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти-біотехнологи проходять практику на найпотужніших фармацевтичних підприємствах 16 січня 2017

Черговий теплий День відкритих дверей факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

На факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу вже стало доброю традицією зустрічатися з абітурієнтами щодватижні по суботах. 20 лютого інформаційно-консультаційну підтримку майбутнім здобувачам вищої освіти забезпечували в.о. декана факультету Віта Цирульнікова, відповідальна за профорієнтаційну роботу факультету Віра Зуйко, заступни...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Черговий теплий День відкритих дверей факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 22 лютого 2021